Skocz do zawartości

Wyliczenie! Koszty utrzymania: Subaru Imprezy WRX


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Aflinto ile ma przebiegu twoje auto.niedlugo konczy mi sie leasing na skodzine no i oczywiscie zona jakie chce auto :?: :?: :?: subaru... autbeka chce uzywke kupic doradzisz cus :?: dzieki za podpowiedzi od wszystkich

Moje zbliża się nieubłaganie do 170 tys (według tego co pokazuje licznik, jak jest naprawdę to nikt się nie dowie :) ).

Chcesz żonie takie stare auto sprawić? Może lepiej coś nowszego? np. OBK H6 Alexa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aflinto ile ma przebiegu twoje auto.niedlugo konczy mi sie leasing na skodzine no i oczywiscie zona jakie chce auto :?: :?: :?: subaru... autbeka chce uzywke kupic doradzisz cus :?: dzieki za podpowiedzi od wszystkich

Moje zbliża się nieubłaganie do 170 tys (według tego co pokazuje licznik, jak jest naprawdę to nikt się nie dowie :) ).

Chcesz żonie takie stare auto sprawić? Może lepiej coś nowszego? np. OBK H6 Alexa :)

2, 3 letnie alexowe za drogie i przebieg nie maly :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa, dziś mija miesiąc użytkowania przeze mnie Toyoty Yaris TS, rok prod. 2002, pierwsza rejestracja 2003 - przebieg na starcie 33 tys. kilometrów.

 

Dla wiadomości kolegów w (nieco :wink: ) szybszych WRX-ach podaję zestawienie kosztów za ten miesiąc:

- paliwo (1100 km, w większości po mieście i krótkie przebiegi, jazda... eee... dynamiczna dosyć - 95 litrów włącznie z wczorajszym tankowaniem, nie pamiętam cen detalicznych, ale przyjmijmy średnio ok. 4 złote...) - 380 PLN

- wynajęcie garażu - 140 PLN

- myjka (2 x 15 PLN) - 30 PLN

- ubezpieczenie (1/12 z kwoty rocznego OC+AC+NW) - 210 PLN

- serwis, naprawy itd. - 0 PLN

 

Razem: 760 PLN

 

Drogo, cholerka... 8)

 

EDit: żeby kolegom nie było przykro, mogę jeszcze doliczyć utratę wartości (10% rocznie, od ceny zakupu, podzielone na 12) - ok. 300 PLN. A więc razem: 1060 PLN/mies.

Kurczę, ja przez to auto zbankrutuję... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiS, a jesteś pewnien że Ci nie puchnie powyżej 120km/h ? Bo Fabia nie puchnie

Nie jestem pewien... Jeszcze nie było okazji sprawdzić... :? Ale jeździłem kiedyś Fabią RS, i tak "na oko" to Yarek w okolicach setki wykazuje znacznie większą gotowość do dalszej zabawy.

Więc może i ze Zbyniowym cudem nie da plamy.

A jakby co, zawsze możemy znaleźć bardziej kręty odcinek; o ile kojarzę, to zawias nasza super-fabka ma seryjny... :lol:

 

Kuba - chyba pierwszy raz widzę białego bug-eya kombi... i powiem szczerze, podoba mi się... i to bardzo!!!

Jak Ci się znudzi, możemy pogadać... :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa, dziś mija miesiąc użytkowania przeze mnie Toyoty Yaris TS,

Razem: 760 PLN

 

Drogo, cholerka... 8)

 

EDit: żeby kolegom nie było przykro, mogę jeszcze doliczyć utratę wartości (10% rocznie, od ceny zakupu, podzielone na 12) - ok. 300 PLN. A więc razem: 1060 PLN/mies.

Kurczę, ja przez to auto zbankrutuję... :shock:

 

A ja nie licze i jestem szczesliwy, wiem wiem dwa litry w osce to nie to samo co dwazaturbionelitry w czterolapie, ale dawno juz sie nauczylem zeby sie nie dolowac kosztami, jakbym zaczal liczyc paliwo (a wcale duzo nie pali), serwisy i naprawy, opony, ubezpiueczenie itp to pewnie bym kleknal ;) A tak wole nie wiedziec i cieszyc sie z przyjemnosci z jazdy.

 

Znam tylko jedno - utrate wartosci i ta mnie zalamuje dwa lata temu kupilem auto za 53 000, obecnie nie wiem czy sprzedal bym je za 23 000 ... :?

Ktos mnie przebije? (dodam ze auto w zakupie bylo uzywane - dwuletnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja mam 8,5 do setki :!: A jak wejdzie na obroty to rakieta ! Z rolowanego mało kto da rade ! :)

 

i znowu się zaczyna :roll: a to 8,5 sek do setki to w jaki sposób mierzone? Stoper i prędkościomierz ? Jak tak to takie wyniki można o du*ę otrzepać...Mówię Ci jedź na hamownię :wink:

 

 

przyspieszenie ziemskie nadaje takie przyspieszenie jak leci w przepaść :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos mnie przebije?

 

Myśle że moge cię przebić. W 2003 kupiłem moją GT za 60.000, włożyłem w nią drugie tyle, a teraz nawet gdybym chciał ją sprzedać to i tak chyba by nikt nie kupił.

 

E tam nikt, kazde auto znajdzie swojego amatora, jest to tylko kwestia ceny ... A jaka miala by byc? Bo ja dalej w sumie ciagle szukam SI (dorzuce Ci nawet fajnego puga :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli jest to prawda z tym 8.5 do setki w tej Fabii to bardzo dobry wynik (jezeli oczywiscie pomiary byly profesjonalne a nie stoperem.

 

WiS od samego poczatku mowilem, ze twoj Yarek jest super ale z mocniejszym dieslem na trasie nie mialby niestety zadnej szansy

 

Kuba, co robiles ze swoja Subaryna, ze jest taka szybka :?:

 

Sykstus, do ciebie podobne pytanie, napisz cos na temat swojego auta dokladniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...