Skocz do zawartości

Wyliczenie! Koszty utrzymania: Subaru Imprezy WRX


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

(...) Na Fabię zejdzie mniej trotylu :mrgreen:

 

(...) kupi się dość trotylu czy innego C4, żeby z Fabii zrobić rakietę :twisted::mrgreen:

 

WRC Fan, przyznaj się bez bicia... Masz "ignora" na Witka...?

:roll: :twisted: :wink:

 

 

F*ck :shock: :oops: Nie mam ignora na Witka (ani na nikogo innego), tylko poprostu nie doczytałem :oops: Ostatnio mam straszne deficyty czasowe i wchodzę na forum właściwie tylko wieczorami i zaległości mam...hmmm...sporawe czasami, przez co zdarza mi się czasem coś przeczytać "po łebkach". Sorry Witek :wink:

 

ale pomysły widzę mamy podobne :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt eksploatacji w 2005 roku to 37343 zł :( z Vat

 

Paliwo Pb 98: 16943 zł

 

Przeglądy, Serwis, nowe opony itp.: 15523 zł

W tym zawiera się:

Przegląd na 100.000 km ok. 5000 zł

Tracze z klockami EBC ok. 2500 zł

8 opon ok. 5200 zł

 

Ubezpieczenia OC/AC - 4877 zł

 

Za to wszystko mozna zaplacic karta eurocard mastercard ;)

Radosc z jazdy i niezliczone kilometry podniecenia za kierownica: bezcenne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt eksploatacji w 2005 roku to 37343 zł :( z Vat

 

Paliwo Pb 98: 16943 zł

 

Przeglądy, Serwis, nowe opony itp.: 15523 zł

W tym zawiera się:

Przegląd na 100.000 km ok. 5000 zł

Tracze z klockami EBC ok. 2500 zł

8 opon ok. 5200 zł

 

Ubezpieczenia OC/AC - 4877 zł

 

Za to wszystko mozna zaplacic karta eurocard mastercard ;)

Radosc z jazdy i niezliczone kilometry podniecenia za kierownica: bezcenne :P

 

Hee hee Jestem przeciwnikiem plastikowych pieniędzy :) Ciekawe jak długo uda mi się opierać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce bronic zbigniewa, radoslawa czy kogokolwiek innego ale mysle panowie, ze troche przesadzacie w osadach. Troche za mocno pojechaliscie. Dla was rakieta to auto , ktore ma 5 do paki albo i lepiej (w sumie sie nie dziwie - w koncu to forum Subaru) ale dla wiekszosci ludzi auto, ktore przyspiesza w niecale 10 sekund jest wlasnie okreslane jako "rakieta" :roll: Pamietam jak w 2002r kumpel przewiozl mnie nowiusienkim A4 1.9 TDI 130PS...... bylem zachwycony tym autem........ do czasu kiedy nie przejechalem sie Preluda 2.2 Vtec. Spojrzmy prawdzie w oczy: posiadajac np. takiego Golfa 2.0 TDI (zwykla serie), wiekszosc aut poruszajacych sie na drogach nie ma szans. Zawsze trafi sie cos mocniejszego ale zyjemy w takim kraju a nie innym, ze malo kto ma mocne benzynowe "potworki" typu doladowane Subaru

Ps. za 5 tysia watpie czy mozna zrobic z SDI cos szybkiego :roll: zeby to chociaz bylo TDI...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyliczenie! Koszty utrzymania: Subaru Imprezy WRX

 

Moje zdanie jest takie, że użytkownicy samochodów dzielą się na tych, dla których jest on najlepszym środkiem dostania się z punktu A do B, oraz tych, dla których jazda pomiędzy tymi punktami jest celem samym w sobie. Czyli jest przyjemnością.

A niestety tak już w tym paskudnym życiu jest, że za darmo to są kłopoty, zmartwienia, obowiązki, itp. Za przyjemności trzeba płacić. W ten czy inny sposób. A dopóki jazda samochodem jest dla mnie ogromną przyjemnością (miejsce w pierwszej dwójce życiowych przyjemności pewne!), więc nie liczę ile na to wydaję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce bronic zbigniewa, radoslawa czy kogokolwiek innego ale mysle panowie, ze troche przesadzacie w osadach.(...)

 

Milek tu nie o to chodzi, tylko o te gołosłowne przechwalanki pana Zbigniewa ile to on nie ma koni z tych magnetyzerów i czego to by nie objechał tą swoją Fabią. Tu nikt się nie naśmiewa z Fabii jako takiej tylko z tych przechwalanek.

Natomiast zgadzam się co do Twojej teorii o samochodach "rakietach". Dla mnie te 10 sek. do 100km/h było by wystarczające - może bym se nawet magnietyzjer założył...a co :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Zbigniew znikł !!!. Tak własnie myśle pewnie ujawnił sie na forum i wytropił go interpol. Był ścigany w całej europie za niepłacenie podatków drogowych zawartych w cenie paliwa.

 

Mam zapiepsz u ojca w zakładzie przez te mrozy :)

Dlatego wpadam tu z doskoku i tylko po łepkach czytam.

Fura dziś uziemiona wiec nawet pisać mi się nie chce :(

Do tego dostałem ostrzeżenie, wiec staram sie nie odpisywać od razu :)

Bo wychodzi wtedy zbyt emocjonalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce bronic zbigniewa, radoslawa czy kogokolwiek innego ale mysle panowie, ze troche przesadzacie w osadach.(...)

 

Milek tu nie o to chodzi, tylko o te gołosłowne przechwalanki pana Zbigniewa ile to on nie ma koni z tych magnetyzerów i czego to by nie objechał tą swoją Fabią. Tu nikt się nie naśmiewa z Fabii jako takiej tylko z tych przechwalanek.

Natomiast zgadzam się co do Twojej teorii o samochodach "rakietach". Dla mnie te 10 sek. do 100km/h było by wystarczające - może bym se nawet magnietyzjer założył...a co :mrgreen:

 

Ja mam 8,5 do setki :!: A jak wejdzie na obroty to rakieta ! Z rolowanego mało kto da rade ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie instrukcja podaje 10,5 sekundy do 100 :) Ale to pewnie jak auto było nowe i dobrze dotarte, bo teraz to raczej nieco koników już z pod maski uciekło. Ale nie ważne to ile od 0-100 ma auto, a to ile czasu zajmuje nam przejechanie jakiegoś OS. Ważne jest to czy jak wjedzie się w zakręt to jest się w stanie z niego wyjechać :) Ważne też, czy jak się jedzie na spacer w jakieś bardziej ośnieżone miejsca, to nie trzeba tracić czasu na zakładanie łańcuchów itp :) Ogólnie to ostatnio odzwyczaiłem się od problemów z trakcją i z ciekawością przyglądam się właścielom osiek jak mozolnie starają się opuścić miejsce parkingowe albo gdzieś podjechać. Mielenie kołami przy powolnym włączaniu się takiego połowicznie zepsutego auta też wygląda zabawnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 8,5 do setki :!: A jak wejdzie na obroty to rakieta ! Z rolowanego mało kto da rade

Gratuluje szybkiego auta, ja mam niestety 5,5 sekundy do setki i wysokie 13 sekund na 400 metrow i auto jest dosyc wolne. Ale za to w przeliczeniu na jednego konia mechanicznego pali mniej niz twoja Fabia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...