Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Tymczasem na AMI w Lipsku:
b55148fb69ba5ab347778feb6d573f1c.jpgDSCF1911.JPG89847e0cd0f99ce4464eed0c646a063b.jpg2a94c07d67aa6661cf3920f13a49ddc2.jpgc0659cada7f828151dcf098497819ccc.jpg
 
Złota felga od razu dodaje +100 do wyglądu. Ja dodałbym jeszcze a'la carbon na lusterkach bo ten czarny plastik wygląda tandetnie.
Ten błękitny według tego MATERIAŁU ma 2.0 268 KM. Mówią o premierze i że ma się dopiero pojawić (wersja specjalna?). Onet nie ma jak widać profesjonalnych redaktorów i ten materiał to pewnie jedna wielka ściema ale może w tym info o dwulitrowym silniku coś jednak jest?

PS. Niebieska alcantara w środku <3  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten biało-niebieski jest fantastyczny  :drool:

 

 

Biało-błękitny. Zaraz kobiety się zaczną czepiać  :P

Edytowane przez FilipBB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten biało-niebieski jest fantastyczny  :drool:

 

Ten biało-niebieski jest fantastyczny  :drool:

 

Do mnie jakos to zestawienie kolorystyczne nie przemawia(ten biało -błekitny ;) )

Natomiast ten niebieski ze złotymi felgami tu na zdjeciu jest baaaardzo niebieski( az za bardzo) ale to pewnie wina cyfrowych aparatow ktore strasznie przekłamuja z kolorami.

Na żywo ten nowy niebieski kolor jest bardziej granatowy niż na zdjeciach powyżej i IMO wyglada rewelacyjnie :)

Mam w aparacie negatywowy film,jak go skoncze to załaduje VELVIE 100 lub 50/ewentualnie PROVIE i wrzuce fotki...

zobaczycie wtedy 'właściwy' nowy kolor bo tylko  dobry film pozytywowy jest w stanie oddac jego wlasciwy odcien...

(w gazetach wszystko na cyfrowkach leci i nowy kolor jest od blekitnego,przez niebieski a czasem i fioletem traci,zalezy od uzytej cyfrowki ;) )

ps podobno faceci rozrózniaja 3 kolory : ten własciwy dla STI i jakies 2 inne ;)

ps 2 kolor bedzie własciwy jezeli skaner bedzie w stanie go wlasciwie zeskanowac ;)

Edytowane przez wasz_hugo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako uzytkownik trzech poprzednich imprez tez sie wypowiem. Ogladalem 3 dni temu. Nie jezdzilem niestety.

Wizualnie impreza (czym tam sti jak kto woli) zawsze byla brzydka, ale w takim 'innym' pozytywnym tego slowa znaczeniu.

Ale ta nowa 2015 na zywo... Naprawde jest brzydka :P my11 sedan wyglada o niebo lepiej.

W srodku natomiast troche sie poprawilo. Zrobilo sie bardziej kolorowo co zaliczam na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ps 2 kolor bedzie własciwy jezeli skaner bedzie w stanie go wlasciwie zeskanowac

i monitor odtworzyc ;)

Hehe czyli jakby nie patrzeć ja wywołam pozytywowy film i na slajdach bede mieć właściwy kolor, a innych zachęcam do odwiedzania salonowi oglądania na własne oczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem. Widziałem. Jeździłem. Niestety ze względu przewagę negatywnych opinii o tym aucie, nie będę tutaj zamieszczał swoich bardzo pozytywnych wrażeń. Powiem tylko tyle, ze Ci którzy wzięli to auto w ciemno, kierując sie tylko cena, nie będą żałować.

 

Grzegorz, dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem. Widziałem. Jeździłem. Niestety ze względu przewagę negatywnych opinii o tym aucie, nie będę tutaj zamieszczał swoich bardzo pozytywnych wrażeń. Powiem tylko tyle, ze Ci którzy wzięli to auto w ciemno, kierując sie tylko cena, nie będą żałować.

 

Grzegorz, dziękuję.

No nie bądź taki Grzegorz, opowiedz nam jak było i przelej na to forum swoje wrażenia ;)

A ja ze swojej strony dodam, że tak patrzę i patrzę na to zdjęcie i w sumie podobny :P  :lol: 

4ce1a45bdce5b80fc9f6f28db3b57.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach jest obłędny! 

A ten biały z błękitnymi elementami... normalnie się pośliniłem! <3 Jest tak odjechany, że aż genialny!


 

Byłem. Widziałem. Jeździłem. Niestety ze względu przewagę negatywnych opinii o tym aucie, nie będę tutaj zamieszczał swoich bardzo pozytywnych wrażeń. Powiem tylko tyle, ze Ci którzy wzięli to auto w ciemno, kierując sie tylko cena, nie będą żałować.

Grzegorz, dziękuję.

No nie bądź taki Grzegorz, opowiedz nam jak było i przelej na to forum swoje wrażenia ;)

A ja ze swojej strony dodam, że tak patrzę i patrzę na to zdjęcie i w sumie podobny :P  :lol:

4ce1a45bdce5b80fc9f6f28db3b57.jpg

 

 

No dokładnie! Tylko dać inne (większe i szersze) koła i mamy na prawdę bardzo podobne auto!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem. Widziałem. Jeździłem. Niestety ze względu przewagę negatywnych opinii o tym aucie, nie będę tutaj zamieszczał swoich bardzo pozytywnych.

Lepiej faktycznie nic nie pisz, bo zaraz przyjdzie Jacky i wszystko to obali jakże celnymi i rzeczowymi argumentami osoby, która auta NIE widziała ale wie lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Byłem. Widziałem. Jeździłem. Niestety ze względu przewagę negatywnych opinii o tym aucie, nie będę tutaj zamieszczał swoich bardzo pozytywnych wrażeń. Powiem tylko tyle, ze Ci którzy wzięli to auto w ciemno, kierując sie tylko cena, nie będą żałować.

 

Grzegorz, dziękuję.

No nie bądź taki Grzegorz, opowiedz nam jak było i przelej na to forum swoje wrażenia ;)

A ja ze swojej strony dodam, że tak patrzę i patrzę na to zdjęcie i w sumie podobny :P:lol:

4ce1a45bdce5b80fc9f6f28db3b57.jpg

Nie wiem jak na żywo ale na tej focie koła w nowym STi sprawiają wrażenie małych w stosunku do bryły auta.

 

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Fajna opinia, dająca do myślenia :)

Tak się powinno testować samochody. 3000km w 3dni :thumbup:

 

Bardzo mi się podoba to auto zwłaszcza bez... :)  B)

Tylko na tych przyciągających wzrok zdjęciach, ten kolor wygląda jak z STi WR1 (ice blue) :) 

14.JPG

Jakiś czas temu w tym wątku pewien forumowicz napisał, że nowy STi my15 wyglądem przodu nawiązuje do kultowego ryjka imprez GT.

Patrząc na poniższe zdjęcie uważam, że nie mylił się bardzo :huh:  :)

12.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też chciałbym móc testowac nowego STI na dystansie 3 tys km

ja zrobilem po Łodzi jakies 5-8 km i musiało wystarczyc :(

wrażenia jak najbardziej pozytywne

mialem wersje z normalnym kluczykiem i spojlerem(nadajemy chyba na podobnych falach bo wersja keyless nie wcgodzi u mnie w gra)

ale audio bez H/K kiepsko gra...

mam pyt

to bedzie Twoje 3 STI czyli 3 auto z silnikiem 2,5 T (EJ255/7) jak oceniasz ten silnik pod wzgledem awaryjnosci

jakie przebiegi miały twoje STI i czy miały jakies problemy z silnikiem?

chodzi mi głownie o trwałosc twojego STI 2008 bo to ten sam silnik jest w sti 2015 ...podobno

albo prawie ten sam,bo nie ma oficjalnych informacji poki co

ps 2 fajnie ze nie tylko ja zauwazylem podobienstwo do Imprezy GC ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. STI wraca do korzeni ale idzie, drobnymi co prawda, ale krokami do przodu. Ma to swoje plusy: daje odczuć powiew tego co już nigdy nie wróci, a jednocześnie wprowadza dyskretnie to co nieuniknione: nowoczesność. Bardzo ciekawe podejście, które fanów starszych modeli nieznięchęca. Wręcz przeciwnie. A u nowych szybko zdobywa uznanie przyjemnością w prowadzeniu i szybkoscią oraz łatwością uzyskiwania doznań.

 

Mam mały wniosek racjonalizatorski: aby w trybie S# działał tylko wyświetlacz na środku deski, coś takiego jak w F1: diody obrotów, suwak doładowania - od zera lewo - prawo, cyfry prędkości, bieg, tryb S#  i kontrolki przekroczeń temperatur i ciśnień gdy nastąpi przekroczenie wartośći krytycznych. Reszta zegarów wygaszona albo z możliwością wygaszenia w ustawieniach. Fajnie by to wyglądało: minimum informacji i wszystkie niezbędne wprost przed oczyma kierowcy.

Edytowane przez Izotom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...