Skocz do zawartości

Porsche 911


Qóba

911  

135 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Najnowsze prosie turbo, dosłownie zabija w każdym calu, jest piekielnie szybkie, piękne, a co najważniejsze można go używac na co dzień, gdzie w przypadku aut typu lambo, ferrari , jest to bardzo kłopotliwe. Skok zawieszenia w prosiaku i komfort, jak na taką bestie , jest naprawde znakomity, a skrzynia PDK , robił szał, choć słyszałem już o kilku awariach. Kiedyś w jakimś tak wątku opisywałem jazde próbną carrerą 4s z pdk

Dla mnie to nr.1 auto, i napewno kiedyś kupie takiego :roll: i bede miał tak

Głównie widuję w tych samochodach Panów w wieku około 60 lat. :wink: Ewentualnie w towarzystwie Pań, w wieku około 25 lat. 8)

Jest o co walczyć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to nr.1 auto, i napewno kiedyś kupie takiego :roll: i bede miał tak

carfit przeleć się Panamerą Turbo. Wrzuć na tryb "sport plus" i... nie można powiedzieć, żeby to urodziwe było. Silnik ma z przodu... ale powiedz jak jeżdzi ;) Kopnij się do Lellka albo zapraszam do Poznania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to nr.1 auto, i napewno kiedyś kupie takiego :roll: i bede miał tak

Głównie widuję w tych samochodach Panów w wieku około 60 lat. :wink: Ewentualnie w towarzystwie Pań, w wieku około 25 lat. 8)

A czy Twoja żona o tym wie? :twisted::P:mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pumex1, latałem oboma autami, jedno po drugim. Mimo, iż Panamera ma naprawdę mocnego kopa, to jednak 911 to inna półka, inny wymiar osiągów, inne wyczucie samochodu; przede wszystkim w 911 nie masz za sobą jeszcze dwóch i pół metra skóry, aluminium, elektorniki i blachy ;) Oczywiście wszystko zależy od tego, kto co potrzebuje i do czego samochód ma służyć. Np moim marzeniem, które mam nadzieje już niedługo spełnić (puk puk, żeby nie zapeszyć), jest posiadanie i 911 Turbo, jako zabawki i Panamery Turbo, jako samochodu do dłuższych wojaży, który ewentualnie można jeszcze porzeźbić u Mansory, albo u Techart. To garaż idealny. Wtedy będzie można już spokojnie umierać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co powiesz jak ludzie kupują Cayence

 

Można polemizować , bo jak poprzednie bylo tragiczne tak nowa generacja wyglada rewelacyjnie 8)

Powiem ci że miałem starego 2005 r 4.5 i jesli chodzi o kulture pracy prowadzenie sie i wykonanie to według mnie Super jak na takie auto :wink: Tylko jesli ma reg. zawias bo te wersie bez tego troche za twarde są na nasze piekne drogi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co powiesz jak ludzie kupują Cayence

 

Można polemizować , bo jak poprzednie bylo tragiczne tak nowa generacja wyglada rewelacyjnie 8)

Powiem ci że miałem starego 2005 r 4.5 i jesli chodzi o kulture pracy prowadzenie sie i wykonanie to według mnie Super jak na takie auto :wink: Tylko jesli ma reg. zawias bo te wersie bez tego troche za twarde są na nasze piekne drogi :mrgreen:

Sam myślałem nad takim prosiakiem jako dupowóz ale wygrał forek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...