Skocz do zawartości

Porsche 911


Qóba

911  

135 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No OK, mam podobne zdanie, ale chyba niestety przyznasz że jak do danej marki wsiada coraz większa ilość dresów czy innych pseudo-biznesmenów to strasznie niszczą imidż marki, dla mnie marki będące ulubieńcami dresów nie są warte zainteresowania, na szczęście od GTR'ów na razie dresiarze trzymają się z daleka :wink:

Daj im jeszcze z rok czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No OK, mam podobne zdanie, ale chyba niestety przyznasz że jak do danej marki wsiada coraz większa ilość dresów czy innych pseudo-biznesmenów to strasznie niszczą imidż marki, dla mnie marki będące ulubieńcami dresów nie są warte zainteresowania, na szczęście od GTR'ów na razie dresiarze trzymają się z daleka

 

Podpisuje sie rekami i nogami, ale zwroc uwage ze najczesciej (80%) kupowane sa w wersjach podstawowych i US :mrgreen: . Nie mów że pogardził byś Cayene Turbo S :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bylem pare razy w BB i nigdy tam nie widzialem 911, na pewno jezdza ale nie w takich ilosciach, w Krakowie tez nie często spotykam 911...

Widocznie Ty miałeś pecha a ja mam szczęście bo TYLKO na jednej z malutkich uliczek jakimi codziennie do roboty jadę poruszają się aż 3 sztuki 911 (stare, nowe i jeszcze nowy chyba GT2), nowiutki Cayenne Turbo, stary Cayenne a nawet takie rodzynki jak Challenger SRT-8. 200 m dalej na kolejnej ulicy są 2 sztuki STI (srebrna i niebieska).

A takie załóżmy rzadko spotykane nowe Continentale GT to są conajmniej ze 3 i nawet dokładnie wiem gdzie "mieszkają", znam też przynajmniej 2 nowe Maserati Gran Turisimo, 2 sztuki Ferrari 599 itp. Bielsko to na pewno nie jest metropolia ale serio porządnych aut jest tutaj od cholery, sam się dziwię dlaczego...

Oj nie ważne, przecież tu nie chodzi o jakieś przechwalanie się, po prostu po Audi i BMW Prosiaki są kolejne jeśli chodzi o moje znienawidzenie w związku z driverami w nich zasiadającymi, przepraszam ze tak jest i już moim gadaniem się nie przejmujcie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie Ty miałeś pecha a ja mam szczęście bo TYLKO na jednej z malutkich uliczek jakimi codziennie do roboty jadę poruszają się aż 3 sztuki 911 (stare, nowe i jeszcze nowy chyba GT2), nowiutki Cayenne Turbo, stary Cayenne a nawet takie rodzynki jak Challenger SRT-8. 200 m dalej na kolejnej ulicy są 2 sztuki STI (srebrna i niebieska).

A takie załóżmy rzadko spotykane nowe Continentale GT to są conajmniej ze 3 i nawet dokładnie wiem gdzie "mieszkają", znam też przynajmniej 2 nowe Maserati Gran Turisimo, 2 sztuki Ferrari 599 itp. Bielsko to na pewno nie jest metropolia ale serio porządnych aut jest tutaj od cholery, sam się dziwię dlaczego...

Gdybym mieszkal w tej okolicy, to bym codziennie jezdzil starym Polonezem z dziura w tlumiku tak zeby sie wszyscy za mna ogladali. Prestiz musi byc :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i z całym szacunkiem dla STI - ono nie ma startu przy tych, którymi jeździłem. Ale kto wie, co by się działo, gdyby przyrównać STI do 911 Carrera 4 996. Z tego co słyszałem, to można je porównywać, jeśli chodzi o ogólny performance. Kiedyś był test w jednym z tych tygodników (Motor, albo Auto Świat) porównujący STI Bloba, Evo VII i 911 C4 996. Może ktoś ma pod ręką, żeby zeskanować?

 

Prosze bardzo:

911stievo.th.jpg

911evosti.th.jpg

evo911sti.th.jpg

evosti911.th.jpg

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No OK, mam podobne zdanie, ale chyba niestety przyznasz że jak do danej marki wsiada coraz większa ilość dresów czy innych pseudo-biznesmenów to strasznie niszczą imidż marki, dla mnie marki będące ulubieńcami dresów nie są warte zainteresowania, na szczęście od GTR'ów na razie dresiarze trzymają się z daleka

 

Podpisuje sie rekami i nogami, ale zwroc uwage ze najczesciej (80%) kupowane sa w wersjach podstawowych i US :mrgreen: . Nie mów że pogardził byś Cayene Turbo S :twisted:

 

 

czy jak w Subaru ( czego się nie spodziewam) pojawiłyby sie dresy to byście sprzedali :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, jeździłem ( nie swoimi ) 997 C4, 997 Turbo MK1 i 996 C2, i zawsze miałem jedno odczucie:

" Czy ja już sobą nie reprezentuję nic poza kasą? Czy jestem już tak stary? Czy ja nie potrafię już wyrwać d..y będąc poprostu sobą?" Nie mamy ogólnodostępnych torów gdzie moglibyśmy docenić te zajebiste ( tego się nie da ukryć ) fury, więc po co mamy je kupować? Ja to chyba się starzeję i wolę moje stare B5 RS4, stateczne rodzinne kombi, osiągi jak 911 a praktyczne jak Legacy :twisted: . I drogą naszego forumowego przyjaciela GRACA kupiłbym tylko 993 C2 lub C4 jako weekendowe cacko :!: :idea::idea::idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak GTR to tylko R34 NUR.

 

 

A jak porsche to zaryzykuję ... 997 9ff.

 

Dzwiękowo jednak Carrera GT, którą chciałem raz gonić* w Sopocie (ruszała spod świateł na wysokości Aquaparku), ale jak zobaczyłem że ma kłopoty z trakcją na 3 biegu to jeszcze teraz na samą myśl mam ciarki.

 

*Jeździłem wtedy Matizem :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj im jeszcze z rok czasu.

co do tego nie mam wątpliwości, że przez jeszcze baaaaaaaardzo długi okres dresy będą się od tego auta trzymały daleko. Chwała za to, że dresy jednak wolą BMW, Audi, a GT-Ra zostawili w spokoju

 

Jesteś tego pewien? Imprort z UK idzie pełną parą.. i zamiast kupić stare e36 to kupią sobie GT, bo głosniej chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W anglii dokładnie tak jest. Dresy jeżdżą gtkami. U nas też to przyjdzie, pytanie tylko kiedy.

 

I nie wiem dlaczego, ale jak miałbym wybierać między GT-R'em R35 a 997TT, to bez wahania wziąłbym... Porsche. Inaczej na to ludzie patrzą. Auto, które jest tylko szybkim Nissanem, a Porsche. Mimo popularności, dalej moim zdaniem jest uważane za markę prestiżową, na którą nie każdego stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak GTR to tylko R34 NUR.

 

 

A jak porsche to zaryzykuję ... 997 9ff.

 

Dzwiękowo jednak Carrera GT, którą chciałem raz gonić* w Sopocie (ruszała spod świateł na wysokości Aquaparku), ale jak zobaczyłem że ma kłopoty z trakcją na 3 biegu to jeszcze teraz na samą myśl mam ciarki.

 

*Jeździłem wtedy Matizem :mrgreen::mrgreen:

 

Skoro jadąc Matizem to spostrzegłeś to Carrera GT straciła wiele w moich oczach :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś tego pewien? Imprort z UK idzie pełną parą.. i zamiast kupić stare e36 to kupią sobie GT, bo głosniej chodzi...

jestem tego pewien bo pisałem nie o GT (Subaru), a o GT-R (Nissan). GT-R jest jednak autem dla ludzi bardziej zamożnych i nie ma co tu się oszukiwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównanie GT-Ra z 911 TT nie ma sensu, bo Porsche jest prawie dwa razy droższe. I to jednak inna półka.

Zakładając jednak, że miałbym te dwa wozy do wyboru, wziąłbym 911. Bo to legenda (tak, GT-R też. Ale inna :twisted:), fajniej wygląda i bardziej odpowiada mi klimat tego wozu. Być może jestem wieśniakiem, albo mam 50 lat i jestem łysy. Nie wiem. Ale biorę 911 :mrgreen: chociaż jedynie Turbo, ew. GT3/GT2. "Zwykłe" wersje mnie nie kręcą.

 

A co do dresiarzy w Subaru - poczekajcie dwa, trzy lata. Będą o tym nawet kawały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem tego pewien bo pisałem nie o GT (Subaru), a o GT-R (Nissan). GT-R jest jednak autem dla ludzi bardziej zamożnych i nie ma co tu się oszukiwać

Chyba własnie odwrotnie, skoro Porsche jest droższe :?:

 

 

Jeszcze jest kwestia tego, że GT-R to tylko jeden model tej nędznej marki a Porsche to cała marka :)

zupełnie jak w przypadku evo i Subaru, o ile Subaraki wszystkie są super o tyle Mitsu ma tylko Evo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...