Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, Jacky X napisał:

Dlaczego za potop szwedzki ? Szkocja i Szwecja to nie jest to samo :D

Ponieważ jeżeli w wyrażeniu "potop szwedzki" część liter zamienisz na inne, część usuniesz, a część dodasz" to jak nic wyjdzie "Williams to uczynił" :ph34r:

 

Lance Stroll i jego alternatywna wizja rzeczywistości:

 

https://sportowefakty.wp.pl/formula-1/774026/lance-stroll-domaga-sie-szacunku-moje-wyniki-powinny-zostac-docenione

 

"Zasługuję na coś więcej niż mówienie, że stoją za mną pieniądze. Nie tylko ojciec mnie wspiera. Mogę też liczyć na JCB, Canada Life czy Bombardiera. Musimy zatem rozgraniczać sponsorskie wsparcie mojego ojca i innych firm - dodaje 19-latek."

 

Nie stoją za nim tylko pieniądze - jest tatuś i kilka firm, które zupełnie przypadkiem łożą na karierę Strolla - dla mnie logika jego wypowiedzi jest poniekąd pokrętna, ale jak to już zostało stwierdzone wielokrotnie, głupi jestem i się nie znam :(

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście, że stoją za nim talent, doświadczenie, iskra boża i czystej wody geniusz. Jedno trzecie miejsce, jedno szóste, jedno siódme i ze trzy ósme miejsca same się nie wyjeździły. To dorobek lepszy od takich tuz jak chociażby Palmer czy Wehrlein. Także jak mawiała moja babcia "przyuważ z kim fruwasz".  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni wszyscy są z jakiejś innej planety - kolejny 23-letni ruski "geniusz" szantażuje właśnie Williamsa, że jak go nie zatrudnią w miejsce Strolla to on kończy karierę, bo za długo już się męczy w F2. Kabaret, normalnie... Foch i klękajcie narody!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie Spa, to Monza, jak nie Monza to Singapur, jak nie Singapur to... i tak pewnie do końca sezonu - a niektórzy może będą się łudzić jeszcze dłużej. Ja już nie czekam, najwyżej miło się rozczaruję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...