Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Chinchero pisze, że zamiana kierowców planowana była na Spa, ale posypało się po niespodziewanej decyzji Ricciardo.

 

Ocon miał trafić do Renault za Sainza, Sainz do McLarena, a Stroll do Force India.

 

https://it.motorsport.com/f1/news/mercato-piloti-ce-una-catena-invisibile-che-lega-ocon-stroll-e-kubica/3163978/

Edytowane przez 0x4ddd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, carfit napisał:

kupiłem bilety do Singapuru na F1

Ten facet czasem wie co mówi ;) więc.....

 

Cieszy mnie to, ale jednocześnie trochę smuci. Robert ma wielki głód wygrywania, jazdy na krawędzi etc. A w tym sprzęcie Q2 to sfera marzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Adi napisał:

Ten facet czasem wie co mówi ;) więc.....

 

Cieszy mnie to, ale jednocześnie trochę smuci. Robert ma wielki głód wygrywania, jazdy na krawędzi etc. A w tym sprzęcie Q2 to sfera marzeń.

Myślę, że tym sprzętem innego wyjścia nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądaliście kwalifikacje?

Kto jest za wprowadzeniem przepisu żeby 3 sesja każdych kwalifikacji jechana była po mokrym? ;) Jak nie przepadam za Hamiltonem to trzeba przyznać, że ogarnia chłopina mokrą nawierzchnię :)

 

A co do naszej sprawy, widzieliście newsa, że we wtorek Stroll mierzy fotel w Force India i jedzie u nich już za tydzień na Monzie? A to oznacza... :puchar:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ja tam nie wiem, ale czytałem takiego newsa, iż rzekomo RK ma twardo zapisane w kontrakcie, że jeśli w trakcie sezonu Williams rozstanie się z którymś z kierowców z pierwszej dwójki to on wchodzi na ten wolny fotel z automatu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, elmo napisał:

LH wypowiada się zwykle wyuczonym marketingowym bełkotem , ale tym razem trafił w sedno.

Skoro taki team jak Force India ma problem, żeby utrzymać się w stawce to coś jest nie tak.

Bernie w pewnym sensie osiągnął marketingowo-finansowy sukces, ale kosztem zespołów i widowiska.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o technike tylko mialo byc taniej a jest drozej i bardziej skomplikowanie co powoduje coraz wieksze roznice technologiczne miedzy bogatymi a biednymi. Mamy pierwsza i druga lige w F1... A i wlasna lige Williamsa...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Jumpman

 

Nie sądzę aby w takim biznesie był to przypadek. Zarządowi F1 nie na rękę była rywalizacja, woleli hodować Herosów kierownicy, dominatorów.

 

Dlaczego Kubica jest jeszcze nie potwierdzony ?!?  Mam nadzieję ,że LOTOS tego nie odpuści !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...