Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

zacznie chronić się i przed nami

Napewno nie, on dobrze wie jacy są POlscy "dziennikarze" i jak potrafią z bąka zrobić "sensację". Was poznał z jak najlepszej strony i do głowy mu nie przyjdzie nawet myśl że moglibyście z tym do Pudelka latać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, Bartekfi, już niedługo przed waszymi domami będą czatować paparazzi :mrgreen:

 

A tak na serio to szkoda nawet komentować tą sytuację :evil:

 

Tak czy inaczej cieszę się że zdążyłem przeczytać Waszą relację, za którą bardzo dziękuję. Mam nadzieję że kiedyś uda mi się pojechać na wycieczkę z carfitem. No ale niestety najpierw muszę znaleźć na to czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziennikarz pasożytem jest i basta. Nie przygotuje się do rozmowy, wszędzie wpakuje się z butami i tylko żeruje na innych. Szkoda gadać :evil:

 

Bartekfi, carfit szkoda, że wycięliście też relację z jazdy Roberta, przejazdów innych zawodników, opis trasy rajdu, czyli wszystko to, co dotyczyło rajdu jako takiego. Rozumiem powód i związane z nim rozgoryczenie. Mimo wszystko szkoda jednak, że usunęliście wszytko jak leci :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartekfi, carfit szkoda, że wycięliście też relację z jazdy Roberta, przejazdów innych zawodników, opis trasy rajdu, czyli wszystko to, co dotyczyło rajdu jako takiego. Rozumiem powód i związane z nim rozgoryczenie. Mimo wszystko szkoda jednak, że usunęliście wszytko jak leci

 

 

Edytowałem na szybko, bo mnie trochę przeraziło "echo" mojego posta.

 

I pewnie masz racje, że relacja z samego rajdu by takiej sensacji nie zrobiła, dlatego poniżej wklejam "ocenzurowaną" wersję :wink:

 

Ciężko mi powiedzieć o poziomie przeciwników, ale było "parę" mocnych aut i nazwisk. Na testowym byliśmy pod wrażeniem kilku zawodników. Wydawało nam się, że gdyby było sucho przez cały rajd to Robert by tak nie odjechał. Na mokrym Włosi jakby się kompletnie pogubili.

Pierwszy odcinek rajdu to piątek wieczór. Krótki, ale bardzo kręty i wąski (przejechaliśmy go wcześniej ) i po ciemku. Przy okazji świetny pomysł organizatorów z oświetleniem na najciekawszych nawrotach Tam gdzie staliśmy Robert pojechał zupełnie innym torem niż reszta i wygrał odcinek o 2s

 

Drugi dzień zaczął się od nerwówki. Tak jak pisał carfit, na pierwszej pętli w sobotę Robert jechał na slikach, najbliższa konkurencja miała przynajmniej dwie medie, więc pierwsze dwa odcinki wygrywają inni, ale na 3 oesie Robert już wygrał a padało na odcinku nieźle.

Serwis po pierwszej pętli był trochę nerwowy, mechanicy wymieniali sprężyny w całym zawiasie, rollbar'a z tyłu i płyn hamulcowy (te czynności zauważyliśmy), a Robert właściwie całe pół godziny doglądał docinania opon.

Druga pętla, gdy Robert miał już mocno dociętą oponę, to już była formalność; Robert regularnie dokładał konkurencji ponad sekundę na kilometrze, a na ostatnim odcinku tej pętli wyszło prawie dwie sekundy

Drugi serwis już znacznie spokojniejszy; mechanicy zrobili tylko spokojny przeglądzik i wymienili mechanizm wycieraczek (byliśmy w szoku, że nawet taką część mają na zapasie). Robert w spokoju sobie poszedł na catering.

Dwa przejazdy ostatniego odcinka już były po przesychającej nawierzchni. Robert ciągle miał mocno dociętą oponę, więc może dlatego przewaga nie była tak wyraźna. Ale to tylko nasze gdybanie.

 

Na mecie rajdu Robert dostał ogromną owację. Widać było jak jest popularny i jak bardzo lubiany we Włoszech. Konkurenci podkreślali, że przegrać z nim to dla nich żaden wstyd i szczerze mu gratulowali. Na koniec spiker spytał Roberta, czy przyjedzie do nich za rok, bo wtedy będzie jubileuszowa, 30 edycja tego rajdu. Robert odpowiedział, że bardzo mu się ten rajd podoba, że dziękuje za super atmosferę i kibiców, ale "w przyszłym roku planuje być gdzie indziej...". Za to zdanie dostał duże brawa wszyscy mają nadzieję, że miał na myśli F1.

 

 

To tyle tak na szybko i na gorąco.

 

A tutaj jeszcze filmik:

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nie ma co roztrząsać,mimo że smród jest i przykro się robi jak widzimy standard polskiego dziennikarstwa,ale myśle że hasło na pewne działy forum to dobre rozwiązanie.

 

Tylko jak później odróżnić dziennikarską kur.e od fana subaru. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien być w regulaminie punkt o prawie autorskim ...

"Cytaty z niniejszego forum bez zgody właściciela forum zabronione..."

 

Pismaki będą mieć 300 zł za parę linijek tekstu, a Ty problemy czasem na całe życie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym całym TVN-nie to gów#$ wiedzą, niby taka mega profesjonalna telewizja a nagminnie mylą rajd z wyścigiem. Co dziwne mają pod ręką TVN Turbo ale tam od czasu do czasu też takiego podstawowego Babola umieją puścić na antenę.

 

U Roberta lubię to, że on większość tych dziennikarzy ma poprostu w dup#&.

Nie dziwie się, że olał Mołkową, jak ją zobaczył, zobaczył mikrofon z tvn-u i pomyślał, że zaraz dostanie pytanie, jak Panu idzie w tym wyścigu, to ją pogonił. Drugi raz już pewnie nie przyjedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszym dniu pełnym emocji , jestem w zupełnym w szoku :idea: . Nawet w najskrytszych myslach nie myslałem że ktoś , to moze wykorzystac w innym celu , poza nami fanatykami , a jednak sie grubo myliłem , i przykro mi , ze jestem taki naiwny :oops: , i chciałem sie z Wami podzielic dobrymi informacjami , którymi wiekszosc z Was moze nie miec takiej mozliwosci , a ktorych to interesuje . To niestety nauczka chyba na całe zycie :idea: :roll:

Nawet sobie nie zdajecie chyba sprawy ile dostalem PW , od roznych osob, a w wiekszosci to był ich jedyny post :shock: i dzis zalogowanych :evil: . Postnowiłem tylko jednej osobie odpowiedziec z branzy , i udzielic informacji , po mojej autoryzacji oczywiscie , aby zapobiedz nastepnym plotkom .

Jest mi zwyczajnie cholernie przykro , i mam tylko nadzieje ze Robert , jesli dojdzie do niego ta zmasowana groteska medialna , zwyczajnie to oleje , jak inne plotki bladzoce po sieci :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutny wniosek z historii jest taki, że przez pazerność mediów stracą kibice. Dla mnie fantastyczna była możliwość przeczytania relacji z rajdu napisanej przez innych fanów, przez pismaków pewnie więcej się to nie powtórzy. Chyba, że człowiek sam pojedzie, a do tego powoli dojrzewam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie opowiada się innym co się działo czy mówiło na prywatnym spotkaniu z kimś innym.

"Co się wydarzyło w Las Vegas, zostaje w Las Vegas"

 

Masz nauczkę, że nie klapie się jęzorem na prawo i lewo.

 

 

cóż , z przykroscia musze stwierdzic ze w tym hienowatym swiecie , niestety masz racje :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może wrzucać te relacje do "naszych podróży", są niewidoczne dla niezalogowanych, myślę, że możnaby ten temat zrobić widocznym po przekroczeniu pewnej liczby postów - 50 - 100, tak, żeby wyeliminować tych, którzy zarejestrują się tylko po to, żeby przeczytać i zacytować relację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszym dniu pełnym emocji , jestem w zupełnym w szoku :idea: . Nawet w najskrytszych myslach nie myslałem że ktoś , to moze wykorzystac w innym celu , poza nami fanatykami , a jednak sie grubo myliłem , i przykro mi , ze jestem taki naiwny :oops: , i chciałem sie z Wami podzielic dobrymi informacjami , którymi wiekszosc z Was moze nie miec takiej mozliwosci , a ktorych to interesuje . To niestety nauczka chyba na całe zycie :idea: :roll:

Nawet sobie nie zdajecie chyba sprawy ile dostalem PW , od roznych osob, a w wiekszosci to był ich jedyny post :shock: i dzis zalogowanych :evil: . Postnowiłem tylko jednej osobie odpowiedziec z branzy , i udzielic informacji , po mojej autoryzacji oczywiscie , aby zapobiedz nastepnym plotkom .

Jest mi zwyczajnie cholernie przykro , i mam tylko nadzieje ze Robert , jesli dojdzie do niego ta zmasowana groteska medialna , zwyczajnie to oleje , jak inne plotki bladzoce po sieci :roll:

 

AMEN !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...