Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, sartek napisał(a):

I teraz wszyscy oprócz Seba zatrucie pokarmowe po wspólnej kolacji, czyli Seb wygrywa swój ostatni wyścig. Der Plan :D

bardziej mi pasuje protest za brak równości rasowej, a potem płciowej i seksualnej, ale kto wie co się wydarzy wzorem światowych korporacji w najbliższych latach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, chojny napisał(a):

Chyba Horner go przygarnął bo mu sie zal zrobiło. Kolejna zmarnowana kareira 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alonso szkoda, Ocon praktycznie bez szans w wewnętrznej rywalizacji, gdyby połowę chociaż awarii Fernando uniknął, a tak młody będzie cieszył michę.

 

A Hamilton....coś pisałem ostatnio, że tacy ludzie się nie zmieniają, praktycznie kopia manewru z zeszłego roku, bo jak to tak wjechać staremu mistrzowi pod pachę! Nie wypada! Więc ścinamy, ale karma czuwa i chyba uszkodził podłogę skoro tyle płaczu. Sorry, jeżeli kogoś uraziłem tą uszczypliwością, ale tak to widzę jeżeli chodzi o Luisa, umiejętności ma ogromne, inteligencję, ale i cwaniactwo, którego nie cierpię.

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przerwa zimowa ;)

Charles dowiózł vice. O dziwo taktyka Ferrari okazała się skuteczna .

 

Gdyby zastosowali w Bykach team orders w Sao Paulo, to i tak na nic by się nie zadało. Chce się być na drugim, to trzeba być przed trzecim, a nie się układać. O!

Edytowane przez Adi
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...