Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś wie jak wczoraj poszły Robertowi "zerowe" przejazdy na rajdzie we Włoszech ?

Wygrał klasę :wink:

 

Aż nie do wiary, że Hamilton jest tak.... niedojrzały. Podoba mi się jego jazda i waleczność na torze, ale on jako osoba jest nie do zaakceptowania. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja oglądam F1 odkąd pamiętam, jeszcze jak tvp2 z Zientarskim nadawała :idea:

z Kubicą było super ale nawet bez niego warto oglądać :P

 

 

Dokładnie tak. Trzeba jednak przyznać, że ten sezon jest bardzo ciekawy. Przynajmniej na razie, bo obawiam się, że jak Ferrari się nie ogarnie, to końcówka może się zrobić nudna i nie do wytrzymania :idea:

Trzymam kciuki za Alonso, Kimiego i Buttona... tak naprawdę to trzymam za każdego kto może odebrać punkty Vettelowi :twisted:

 

 

Ostatni sezon gdzie Lotus radził sobie z rozwojem auta to gdy jeździł Kubica u nich.

 

Kimi sobie nieźle radzi. Choć nie wygrał żadnego wyścigu, teoretycznie ciągle ma szanse na mistrzostwo 8)

 

 

Co do tweetowania Hamiltona, to jest taka dziecinada, że aż mi się nie chce w to wierzyć :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż nie do wiary, że Hamilton jest tak.... niedojrzały. Podoba mi się jego jazda i waleczność na torze, ale on jako osoba jest nie do zaakceptowania. :roll:

otóż to - Hamilton z tego sezonu a z poprzednich to spory postęp - nadal zadzior i wojonik ale już bardziej z głową - a tu taki wpis i wychodzi z niego luisek.... :x i to przejście do merca - toż to dziecko Mclarena!

Ale spoko Panie i Panowie - renówkowe prądnice już czekają żeby paść :mrgreen: więc mistrz jest tylko jeden - wiadomo.........RK :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czsy są nieoficjalne, ale jeżeli prawdziwe to jest to mocno optymistyczne

 

 

 

Z innej beczki:

Rano w RMF podali że Loeb oficjalnie potwierdził start tylko w 5 rundach WRC. Trzy już wybrał - Monte Carlo Szwecja i Finlandia. Dodatkowo ośwaidzył że będzie się skupiał na pomocy w rozwoju aut rajdowych i przygotowaniach do wyścigów. Czyżby Red Bull szykował w F1 duet dwóch Sebków :shock: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szubaru napisał(a):

a ja oglądam F1 odkąd pamiętam, jeszcze jak tvp2 z Zientarskim nadawała

 

A pamiętasz jeszcze te relacje z Iwaszkiewiczem ?

 

 

pewien nie jestem :idea:

 

 

Red Bulle najszybsze w treningach dzisiaj były :idea: jutro kwalifikacje o 7 rano :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No to zobaczcie jak jezdzi "zerówka" we Włoszech :twisted:

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zobaczcie jak jezdzi "zerówka" we Włoszech

http://www.youtube.com/watch?v=o1K9p3Jp ... r_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=oeJ3Di2N ... r_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=2Cv_kz93 ... r_embedded

 

 

ależ pięknie idzie dzidą 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No to zobaczcie jak jezdzi "zerówka" we Włoszech :twisted:

 

:lol:

Na Ciebie można zawsze liczyć :mrgreen: Dzida jest :twisted: Ale i tak subaru lepiej brzmiało :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...