Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

Jak juz jesteśmy przy porównaniach dzis toroche poscigalem sie z moim znajomym ktory ma RS3 sedan i jezeli to kogoś interesuje do +\-  220 nie ma nic miedzy RS3 a RS4.Ida łeb w łeb.Strasznie to RS3 zapitala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, turdziGT napisał:

Jak juz jesteśmy przy porównaniach dzis toroche poscigalem sie z moim znajomym ktory ma RS3 sedan i jezeli to kogoś interesuje do +\-  220 nie ma nic miedzy RS3 a RS4.Ida łeb w łeb.Strasznie to RS3 zapitala.

a powyżej 220 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, carfit napisał:

a powyżej 220 ?

Nie było gdzie ale mysle ze było by dalej bardzo rowno.Oba auta maja wręcz identyczna moc na tonę wedle danych katalogowych wiec jezeli cos mogło zrobic różnice to przełożenia skrzyni , opór powietrza i opon.

6 godzin temu, radekk napisał:

Powyżej to w NO od razu rozstrzeliwuja:P

Dokładnie 

Mega ładne takie RS3 w sedanie.

20180519_215302.jpg

20180519_220155.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestes tego pewien? Bo mowisz jak bys mial 100% informacje. Tym sposobem to miejsce rs6 przejal role model rs7 ale wlasnie tu jest szkopul, ze nie wszyskim sie podobaja rs5 sb i rs7 stad plany na rs4/6 w sedanie. Mnie odobiscie tez 5 sportback sie nie podoba a taka rs4 w sedanie to by byl majstersztyk. 

Edytowane przez wiechu100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wiechu100 napisał:

Jestes tego pewien? Bo mowisz jak bys mial 100% informacje. Tym sposobem to miejsce rs6 przejal role model rs7 ale wlasnie tu jest szkopul, ze nie wszyskim sie podobaja rs5 sb i rs7 stad plany na rs4/6 w sedanie. Mnie odobiscie tez 5 sportback sie nie podoba a taka rs4 w sedanie to by byl majstersztyk. 

Jest dokladnie tak jak mowisz RS7 przejął rolę RS6 sedan a RS5 Sportback RS4 sedan.Juz jakiś czas temu szefostwo Audi Sport mówiło że sedany wypadają z progamu RS za wyjątkiem RS3.

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj ze jak było RS4 i RS6 w sedanie to nie było ani A7 ani nawet A5 a z punktu widzenia producenta nie jest opłacalne oferowanie i homologowane modeli dla jakies wąskiej grupy odbiorców.Kiedys juz szefowie M i AMG przyznali ze auta typu M5 czy E63 tak na prawde generują straty ale musza byc w programie a popularne modele na nie pracują inaczej ceny tych aut były by astronomiczne a przeciez juz sa z inne planety.

 

 

 

 

Ciekawe porównanie 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STI za Peugeotem, świat się kończy.....

a wyśmiewany Focus wymiata, choć nie na prostej....;)

 

Szkoda że nie mieli jeszcze RS3 i A45.

Edytowane przez house_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, turdziGT napisał:

Nie było gdzie ale mysle ze było by dalej bardzo rowno.Oba auta maja wręcz identyczna moc na tonę wedle danych katalogowych wiec jezeli cos mogło zrobic różnice to przełożenia skrzyni , opór powietrza i opon.

Dokładnie 

Mega ładne takie RS3 w sedanie.

20180519_215302.jpg

20180519_220155.jpg

 

 

Piękne kocury !!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jest straszna szkoda ze ten samochod legenda odchodzi z areny w ten sposob.Mogl by przeciez kończyć karierę tak jak choć by GTR ktory mimio wieku wciąż w formie a wszystko przez ten zakichany silnik.Szkoda wielka szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, house_1 napisał:

Szkoda że nie mieli jeszcze RS3 i A45.

No szkoda , ale pewnie RS3 byłoby pierwsze , drugie albo A45 albo FRS na torze , bo 0-100, 1/4 , i hamowanie 100-0 pewnie A45 by wygrał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja o RS3 trwa, więc się wtrącę. Jakąś godzinę temu, wracając do domu przez Kraków, trafiłem na S3 sedan (czy miało R przed S, tego nie wiem, ale różnica już niewielka). Żeby było ciekawiej, na czerwonym świetle na pole position. Wiedziałem, że zabawa nie ma sensu, ale co mi szkodzi spróbować ;) No i cóż, w ogóle nie miało to sensu. Podczas gdy ja mordowałem się z lewarkiem, starając się machać nim w optymalnym momencie, kierownik Audi wyluzowany trzymał prawą stopę na gazie, parskając wydechem. Pewnie miał takie odczucia, jak ja, startując przed samochodami o mocach rzędu 100 KM ;)

 

Ech, co za czasy. W ogóle nie umią się już bawić ci właściciele hot hatchy :P  Żeby się jako tako sprawiedliwie pogonić, to już pasuje ze 300 KM mieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na filmik powyżej, 300KM w Subaru to jest ZDECYDOWANIE za mało na "wyścigi" ze świateł ;).

Nie stresuj się, Forek jest bez szans w tej dyscyplinie. Kiedyś Subaru przodowało na płaszczyźnie 0-100km/h ale sytuacja ciut się zmieniła. Świat nie stoi w miejscu.

Edytowane przez house_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, house_1 napisał:

Patrząc na filmik powyżej, 300KM w Subaru to jest ZDECYDOWANIE za mało na "wyścigi" ze świateł ;).

Nie stresuj się, Forek jest bez szans w tej dyscyplinie. Kiedyś Subaru przodowało na płaszczyźnie 0-100km/h ale sytuacja ciut się zmieniła. Świat nie stoi w miejscu.

Dlatego uważam że szkoda że STI rozkłada silnik.Skrzynia dyfry hamulce i zawis ten samochód nadal ma świetny brakuje po prostu odpowiedniego agregatu pod maską.

Jeżeli pod maską było by owoczesne 2.0 z ok. 350 KM to nadal było by to jedno z najlepszych aut w klasie.

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, house_1 napisał:

Nie stresuj się, Forek jest bez szans w tej dyscyplinie. Kiedyś Subaru przodowało na płaszczyźnie 0-100km/h ale sytuacja ciut się zmieniła. Świat nie stoi w miejscu.

Ile trzeba byłoby dorzucić do Forka, żeby miał szanse? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, sierot napisał:

Ile trzeba byłoby dorzucić do Forka, żeby miał szanse? ;)

Widzę, że "duma" Kolegi nieco ucierpiała :D

13 godzin temu, house_1 napisał:

STI za Peugeotem, świat się kończy.....

O nie, to ja jednak nie sprzedaje :yahoo:Do tego naprawdę ciężko mi przekroczyć spalanie 9l/100 km. Zauważcie, że w tym porównaniu GTI wcale nie było najsłabsze, a miało ZNACZĄCO najmniejszą pojemność. Kto to widział, żeby ośka 1,6T ganiała 4łapy 2,5T...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, house_1 napisał:

STI za Peugeotem, świat się kończy.....

 

Nie mogę na to patrzeć :facepalm:

24 minuty temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Kto to widział, żeby ośka 1,6T ganiała 4łapy 2,5T...

 

Ja, wiele razy jak 1,8 N/A gania 2,5T czy 2,0T, czy to z oznaczeniem GT, WRX, STI albo EVO, nie ważne :thumbup:

 

Kiedyś nie wierzyłem teraz zwyczajnie można się przyzwyczaić. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...