Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem i skomentuję to tak. Od zawsze Japończycy produkują najlepsze pod słońcem produkty bez absolutnie żadnych wad. To nie dotyczy tylko Hondy :P..

Japoński produkt ZAWSZE jest perfekcyjny, tylko debil-użytkownik nie ogarnia obsługi tak wyrafinowanego produktu.

 

Zapomnieli, jak to będąc wyznawcami Bushido musieli podpisać bezwarunkową kapitulację.... Jak widać błędy poprzednich pokoleń są powtarzane.

 

Utwierdzam się, że wybierając "wadliwego" Focusa RS zrobiłem dobrze i to pomimo, że niemal nowe auto pojechało do ASO na upg (planowo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, matros1 napisał:

 


Czuję że Trophy będzie tylko w manualu. Myślę że będzie walka o każdy kilogram. Trophy ma powalczyć znowu o rekord na Ringu dla FWD.

 

 

tak pisali w carmagazine, trophy w serii manual i szpera, bez opcji automata.

 

A na TP to już nawet jeden maluch 2.01 robi, więce te 1.50 to żaden szał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi się wydaję że Trophy będzie tylko z manualną skrzynią ponieważ nawet jak w konfiguratorze wybierze się  wersje z automatem EDC to przy wybraniu pakietu CUP (zawieszenie cupowskie, szpera, zaciski w kolorze czerwonym) konfiguracja zmienia się na skrzynie manualną. :blink: choć pewnie głównie dlatego że właśnie chodzi o szpere 

Edytowane przez wujek19922
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja generalna uwaga do większości Hot Hatchy jest taka, że nie są warte pieniędzy które się za nie żąda (cennikowo).

Tak jak pisał Matros, nie widzę powodu dla którego nowe Megane RS ma być o tyle droższe od modelu poprzedniego.

150-160 tys pln za HH to stanowczo za dużo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Ken napisał:

Moja generalna uwaga do większości Hot Hatchy jest taka, że nie są warte pieniędzy które się za nie żąda (cennikowo).

Tak jak pisał Matros, nie widzę powodu dla którego nowe Megane RS ma być o tyle droższe od modelu poprzedniego.

150-160 tys pln za HH to stanowczo za dużo...

Zgadzam się w 100%, myślę nad nowym RS3, ale wydawanie ponad 300tys. zł na Ałdi A3 to gruba przesada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Dottoree napisał:

Zgadzam się w 100%, myślę nad nowym RS3, ale wydawanie ponad 300tys. zł na Ałdi A3 to gruba przesada...

 

imho bardzo podobna sytuacja z nieruchmosciami - ceny (w absolutnych cyfrach) sa tak wywindowane, ze strach pomyslec...

 

ale te wszystkie nowe formy finansowania i ich dostepnosc (wzglednie latwa) sprawiaja, ze teraz ludziska patrza przede wszystkim na miesieczna rate... i dopoty takie raty sa do przelkniecia (tak samo jak raty za splate kredytu na nieruchomosc), dopoty producenci aut beda na tym korzystac i windowac ceny...

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ken napisał:

Moja generalna uwaga do większości Hot Hatchy jest taka, że nie są warte pieniędzy które się za nie żąda (cennikowo).

Tak jak pisał Matros, nie widzę powodu dla którego nowe Megane RS ma być o tyle droższe od modelu poprzedniego.

150-160 tys pln za HH to stanowczo za dużo...

 

nowe Megane rs zaczynają się od 128,000 pln  ,  i chyba + 6000 za CUP,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5afbcc0100cdb_Beznazwy-1.thumb.jpg.ed30f5ebe50f0dedb249dd1167effce3.jpg

 

Ja sobie taką konfiguracje zrobiłem myślę że jak ktoś w salonie dałby jeszcze -10% to robi się całkiem niezła cena jak za 280 konnego HH 

 

Rzecz w tym że ja dwa lata temu za swoją dałem poniżej 100 tyś po rabatach. 30-40% większą cenę moim zdaniem trudno usprawiedliwić tym że to nowość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, matros1 napisał:

Rzecz w tym że ja dwa lata temu za swoją dałem poniżej 100 tyś. 30-40% większą cenę moim zdaniem trudno usprawiedliwić tym że to nowość.

To prawda, wygląda na to, że producenci wykorzystują rosnący popyt na tego typu auta. Z drugiej strony porównując do konkurencji Renault nie przesadziło.

Jest ciut taniej od Type R i chyba trochę drożej od i30. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 

Rzecz w tym że ja dwa lata temu za swoją dałem poniżej 100 tyś po rabatach. 30-40% większą cenę moim zdaniem trudno usprawiedliwić tym że to nowość.

 

Patrząc na  otomoto to Megane 3 RS z końca produkcji ma niemal zerową utratę wartości przez 2-3lata.

 

https://www.otomoto.pl/osobowe/renault/megane/iii-2008-2016/?search[filter_float_engine_power%3Afrom]=200&search[filter_enum_no_accident]=1&search[order]=filter_float_price%3Adesc&search[brand_program_id][0]=&search[country]=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...