Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

namnożyło się tych eRek na The Forum B)

 

jak to jest, ze zamiast "najlepszego STI wszechczasow" ludziska z Forum (a nie byle skad) kupuja jakiegos festyniarskiego Golfa? ;):biglol:

Edytowane przez eddie_gt4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Golfik jest festyniarski? :)

Niekoniecznie. Mało kto przechodząc obok niego , wie z czym ma do czynienia. Moim zdaniem jest na maxa skamuflowany. Nie kipi z niego agresją , spoilerami i poszerzonymi nadkolami.

MarcinK,lukp , w wariancie niestety nie ma otwieranych klap w układzie wydechowym. ( inna konstrukcja układu ) Da się zrobic jednak fajny dzwięk, :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do golfów mgmotorsport robi masowo wydechy dla compotów i innych firm i o ile nagranie nie przekłamuje to brzmią one lepiej niż ten milteka. Sama R zaś bardzo fajna i modyfikacjom poddaje sie fenomenalnie

Edytowane przez Herostrates
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do golfów mgmotorsport robi masowo wydechy dla compotów i innych firm i o ile nagranie nie przekłamuje to brzmią one lepiej niż ten milteka. Sama R zaś bardzo fajna i modyfikacjom poddaje sie fenomenalnie

Mam w Evo wydech od mgmotorsport. Jakość wykonania jest na bardzo dobrym poziomie. Do tego zrobią wydech pod konkretne wymaganie: głośny, cichy, basowy, piskliwy czy jaki tam sobie ktoś wymyśli.

Ja do siebie zamówiłem 3" przelot ale miał być względnie cichy i taki dostałem.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

namnożyło się tych eRek na The Forum B)

 

jak to jest, ze zamiast "najlepszego STI wszechczasow" ludziska z Forum (a nie byle skad) kupuja jakiegos festyniarskiego Golfa? ;):biglol:

 

 

wierz mi, że na ulicy nikt się za nim nie ogląda... :)

 

golfa wziąłem tylko dlatego, że jest kombi - co przy 2 małych dzieci ma znaczenie.

 

Porównując R vs STi jedyną rzeczą jaką uwodziło mnie Subaru było prowadzenie i feeling tego auta na drodze, natomiast co do takich rzeczy jak przyśpieszenie, wygląd, czy wykończenie wnętrza to już na plus na vw...

 

Cena też niższa niż Subaru, więc na najbliższe kilka lat zdecydowałem się na zdradę marki... jak będzie do czego wracać to na pewno wrócimy jak dzieciaki wyrosną z wózków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Porównując R vs STi jedyną rzeczą jaką uwodziło mnie Subaru było prowadzenie i feeling tego auta na drodze, natomiast co do takich rzeczy jak przyśpieszenie, wygląd, czy wykończenie wnętrza to już na plus na vw...   Cena też niższa niż Subaru, więc na najbliższe kilka lat zdecydowałem się na zdradę marki... jak będzie do czego wracać to na pewno wrócimy jak dzieciaki wyrosną z wózków
 

 

niestety Subaru w ofercie EU nie ma "aut środka"

 

jak WRX czy Levorg 2.0 o hatchu z "mocnym" silnikiem nie wspominając

 

mamy Impreze/XV 2.0i raczej słabą pod wieloma względami potem długo nic po czym STI

 

kombi to wiadomo tylko Levorg 1.6 który też specjalnie nie rozpieszcza a cenowo "niewiele" odstaje od Golfa R Variant (dodając koszty przeglądów i jakiś upust w VW pewnie się poziom wyrównuje)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do golfów mgmotorsport robi masowo wydechy dla compotów i innych firm i o ile nagranie nie przekłamuje to brzmią one lepiej niż ten milteka. Sama R zaś bardzo fajna i modyfikacjom poddaje sie fenomenalnie

Miltek to jeden wielki przereklamowany bubel za kupę kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Do golfów mgmotorsport robi masowo wydechy dla compotów i innych firm i o ile nagranie nie przekłamuje to brzmią one lepiej niż ten milteka. Sama R zaś bardzo fajna i modyfikacjom poddaje sie fenomenalnie

Miltek to jeden wielki przereklamowany bubel za kupę kasy.

 

Chyba się nie zgodzę z Tobą, oglądałem wiele wydeszków millteka po dłuższej eksploatacji i nie dostrzegłem tam zbyt większych wad, korozji itp. Bardzo dobrze gra i dobrze wygląda. Bez spiny Turdzi, ale jakie Twoim zdaniem są odpowiednie za miarę dobre pieniążki? IPE, ARMYTRIX, AWE? Akropovic robi tylko do GTI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem milteka do mojego A4 bo nie chciało mnie się jechać do MG.

Po miesiącu wyleciał z auta i skoro czyli się na MG.

Raz ze głośny to znaczy buczal akurat w tym zakresie obrotow co nie powinien , piersiami miał jakieś przeloty.Pozniej fachowiec wyjaśnił dlaczego - bo konstrukcje puszki ma bardzo prymitywna.Do tego samo wykonanie jakość spawow jak w rzemieślniczych tłumiki do polska w PRL-U.

Do tego jeszcze ten montaż że stu rurek na opaski taki ze wszystko jeździ i żyje swoim zyciem.To po prostu jedno wielkie przereklamowany dziadostwo i nie jest to tylko moja opinia tylko przede wszystkim kogoś kto z tego żyje i się na tym zna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

niestety Subaru w ofercie EU nie ma "aut środka" jak WRX czy Levorg 2.0 o hatchu z "mocnym" silnikiem nie wspominając mamy Impreze/XV 2.0i raczej słabą pod wieloma względami potem długo nic po czym STI kombi to wiadomo tylko Levorg 1.6 który też specjalnie nie rozpieszcza a cenowo "niewiele" odstaje od Golfa R Variant (dodając koszty przeglądów i jakiś upust w VW pewnie się poziom wyrównuje)

niestety wszystko to prawda za to Subaru ma jedną niezaprzeczalną zalete - tych aut nie kradną w przeciwieństwie do VW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Do golfów mgmotorsport robi masowo wydechy dla compotów i innych firm i o ile nagranie nie przekłamuje to brzmią one lepiej niż ten milteka. Sama R zaś bardzo fajna i modyfikacjom poddaje sie fenomenalnie

Miltek to jeden wielki przereklamowany bubel za kupę kasy.

 

Chyba się nie zgodzę z Tobą, oglądałem wiele wydeszków millteka po dłuższej eksploatacji i nie dostrzegłem tam zbyt większych wad, korozji itp. Bardzo dobrze gra i dobrze wygląda. Bez spiny Turdzi, ale jakie Twoim zdaniem są odpowiednie za miarę dobre pieniążki? IPE, ARMYTRIX, AWE? Akropovic robi tylko do GTI

 

mkow ty chyba miałeś modyfikowany w FXT wydech invidia właśnie przez mgmotosport - nie jesteś zadowolony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Do golfów mgmotorsport robi masowo wydechy dla compotów i innych firm i o ile nagranie nie przekłamuje to brzmią one lepiej niż ten milteka. Sama R zaś bardzo fajna i modyfikacjom poddaje sie fenomenalnie

Miltek to jeden wielki przereklamowany bubel za kupę kasy.

Bo ja wiem... w GT'eku mialem wiele roznych wydechow, ale to wlasnie za pasztet kupiona tylna puszka Milltek'a gadala najfajniej. Jakosc wykonania tez bez zarzutu (imho wykonanie lepsze niz H&S)

 

W Hondzie tez mam cat-back Milltek'a (kupiony jako nowy; btw, Milltek jako jedyny na swiecie wyprodukowal CB do UFO 1.8). Polaczenia na opaskach faktycznie moga wydac sie dziwne, ale patent dziala, a sam wydech jest wykonany i dopasowany b.dobrze, gada tez fajnie. Wiec ze swojej strony nie mam zastrzezen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Do golfów mgmotorsport robi masowo wydechy dla compotów i innych firm i o ile nagranie nie przekłamuje to brzmią one lepiej niż ten milteka. Sama R zaś bardzo fajna i modyfikacjom poddaje sie fenomenalnie

Miltek to jeden wielki przereklamowany bubel za kupę kasy.

 

Chyba się nie zgodzę z Tobą, oglądałem wiele wydeszków millteka po dłuższej eksploatacji i nie dostrzegłem tam zbyt większych wad, korozji itp. Bardzo dobrze gra i dobrze wygląda. Bez spiny Turdzi, ale jakie Twoim zdaniem są odpowiednie za miarę dobre pieniążki? IPE, ARMYTRIX, AWE? Akropovic robi tylko do GTI

 

mkow ty chyba miałeś modyfikowany w FXT wydech invidia właśnie przez mgmotosport - nie jesteś zadowolony?

 

Tak , Mam cały czas. Jestem bardzo zadowolony. W moim motorku też mam od Michała , tutaj jest miłość pełną parą. Nic na to nie poradzę,żę do eRKI Michał robi sporo, ale nie takie jakie mi się podobają. Miałem okazje na żywo porównać Mg do Millteka i niestety padło na anglika. Milltek jest bardziej dostojny, bardziej ( jak to napisać) wyrafinowany, z nutką porsche i to mi leży. Regulowane przepustnice, bas, dopalanie paliwa. Czego chcieć więcej.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...