Skocz do zawartości

Znalezione na Allegro, Ebay itp ...


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Infra napisał:

Nie wiem czy był, jak był to i tak warto jeszcze raz obejrzeć :D Ale zajebisty.

https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-xv-2-0i-170km-crossdakar-gratka-multi-salon-reiski-ID6Ct3zM.html#dfb17f4ae9

Był już nie raz, choć o ile dobrze pamiętam to cenę miał wcześniej w okolicach 80 tyś. więc można oczekiwać, że w końcu sie sprzeda.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

57 minut temu, Infra napisał:

Nie wiem czy był, jak był to i tak warto jeszcze raz obejrzeć :D Ale zajebisty.

https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-xv-2-0i-170km-crossdakar-gratka-multi-salon-reiski-ID6Ct3zM.html#dfb17f4ae9

w sumie zamiast kupowac forka SG i pchac w niego kase to mozna cos takiego kupić :D cena w sumie teraz do przemyslenia :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Infra napisał:

 

 

Miałem wyśmiać cenę ale jak patrzę na otomoto to starych Imprez ponad 100k jest na pęczki :D 

 

np:
https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-wrx-subaru-impreza-sti-ID6E6KLJ.html#290aee3a20

 

1874317513_Screenshot2021-10-08at11_45_42.thumb.png.efce869b55755d7de6acda00eb388d96.png

 

bardzo fajnie zrobiona, brałbym tak za połowę ceny;)

 

 

Ciekawe czy ten limited byłby szybszy od 15lat młodszego STI w tej samej cenie.

 

https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-wrx-subaru-wrx-sti-final-edition-ID6E9jsZ.html#1c0d08955f

1984354522_Screenshot2021-10-08at11_48_49.thumb.png.99815d7eefcd7044b7cfa814f816bacf.png

 

 

Edytowane przez Tinuviel
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tremba napisał:

 

na giełdzie klasyków to mam wrażenie że ceny są ustalane przez generator liczb losowych :P Ale foty kozackie tego pasacika to trzeba przyznać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, radekk napisał:

dobrze

 

EF24D575-F7C0-4428-A1C8-455718EC2D37.thumb.jpeg.6a99db14ff9353e6890ba083a98db507.jpeg

 

:P

 

Pewnie wyrwane z kontekstu. Gość w Alfie zobaczył rozkrzaczone Subaru na drodze, zatrzymał się żeby pomóc, okazało się że zdechł Aku w subaru więc otworzył maskę żeby kable podpiąć i pomóc. Subaru odpaliło i szczęśliwe odjechało a na koniec ktoś zrobił to mylące zdjęcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszna sprawa z tym mylącym zdjęciem tak a propos - kiedyś, jak jeszcze miałem Imprezę, parkowałem przy jednokierunkowej ulicy. Któregoś ranka sąsiadce właśnie padł akumulator no i żeby móc pomóc, musiałem zawrócić, żeby podjechać pod prąd i stanąć maska w maskę. Oczywiście przejeżdżający obok trąbili na mnie, chociaż jechałem po przestrzeni parkingowej - no ale nie miałem pretensji, nie musieli wiedzieć że to tylko parę metrów, a potem i tak nawrót w dobrym kierunku. Niemniej - czasem pozory mylą ;) 

 

Co nie zmienia faktu, że jedynym autem, które nie dowiozło mnie do celu i wylądowałem na lawecie, była Alfa Romeo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.10.2021 o 18:49, sartek napisał:

Jakiej wielkości jest tabliczka, to wyrób malowany czy emaliowany bo jakoś nie mogę znaleźć tych informacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szerokość 20cm, wysokość 30 cm.

Metalowa tabliczka w kształcie prostokąta. Plakat pokryty farbą o wysokiej klasie ścieralności, zabezpieczony także lakierem chroniącym przed otarciami. Każdy egzemplarz zapakowany jest w folię ochronną. [...] Przytwierdzenie tabliczki umożliwiają subtelne otwory.

 

Wszystko tam jest ;)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, sartek napisał:

Szerokość 20cm, wysokość 30 cm.

Metalowa tabliczka w kształcie prostokąta. Plakat pokryty farbą o wysokiej klasie ścieralności, zabezpieczony także lakierem chroniącym przed otarciami. Każdy egzemplarz zapakowany jest w folię ochronną. [...] Przytwierdzenie tabliczki umożliwiają subtelne otwory.

 

Wszystko tam jest ;)

Dzięks, dzisiaj coś słabym na umyśle że nie znalazłem a nie chciał bym tabliczki wielkości karty do gry ;) . Taką to chyba na drzwiach mojego Szarego Mnicha mógł bym umieścić :biglol: .

 

Subtelne otwory zaintrygowały mnie :rolleyes: .

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...