Skocz do zawartości

Fajny film wczoraj widziałem, a momenty były?


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, przymar napisał:

Nie rób tego. Z szacunku dla dwóch pierwszych części.

 

Nie będzie Arniego? ;)

Na razie same baby się biją, a Sara Connor wreszcie dobrze wygląda ;) Pasuje jej ten "dojrzały" look 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciche miejsce 2, polecam tak jak i 1. Fajny klimat, kontynuacja zupełnie nie zepsuta, mnie się podoba taki typ narracji i prowadzenia widza.

Suspiria (stara) zdecydowanie fajnie wrócić do klimatu starszych horrorów, trochę nadrobiłem i trochę chciałem mieć na czym oprzeć opinię przed seansem nowej. Mistrzowski klimat i muzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Byłem dzisiaj na "Uncharted" ...hmmm, na szczęście byłem w godzinach wczesno popołudniowych i lubiłem gry z tej serii więc rozczarowania wielkiego nie było...ale jakbym się wybrał wieczorem i spodziewał się jakości, no choćby z Indiany Jonesa czy Jamesa Bonda to można czuć się oszukanym.

Ja się całkiem dobrze bawiłem, było trochę easter egg-ów, a przede wszystkim była Barcelona...lubię to miasto, mam do niego sentyment. Film jest PG-13 zatem dziadkowie bierzcie wnuków/wnuczki, bierzcie kuzynów, chrześniaków...i swoje dzieci jak macie i bezstresowo możecie uderzać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kiedyś proponowałem tutaj rosyjski film Ładunek 200. Jeśli ktoś nie oglądał, a czuje się na siłach i nie jest świeżo po obiedzie, to proponuję oglądnąć. Ostrzegam, że film jest bardzo mocny. Dodam, że ładunek 200 to kryptonim transportowanego ciała żołnierza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Batman - RE WE LAC JA! Nie będę spoilerował, sam specjalnie nie obejrzałem ani jednego trailera nawet i warto, bo urywa portki momentami. Świetnie nakręcony, taki... analogowy - ostatnio tak sugestywnie brudne, zepsute, smutne miasto widziałem chyba w Siedem - jest tak staroszkolnie, analogowo, ktoś się bardzo napracował żeby ten film nie wyglądał 'komputerowo' i udało się fantastycznie. Jestem pod ogromnym wrażeniem, czekam na BR 4K 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Turbo napisał:

Nowy Batman - RE WE LAC JA! Nie będę spoilerował, sam specjalnie nie obejrzałem ani jednego trailera nawet i warto, bo urywa portki momentami. Świetnie nakręcony, taki... analogowy - ostatnio tak sugestywnie brudne, zepsute, smutne miasto widziałem chyba w Siedem - jest tak staroszkolnie, analogowo, ktoś się bardzo napracował żeby ten film nie wyglądał 'komputerowo' i udało się fantastycznie. Jestem pod ogromnym wrażeniem, czekam na BR 4K 

Z synem się wybieram. Jesteś kolejną osobą, która klimat miasta w nowym Batmanie porównuje do "Siedem"...a to niezły komplement dla filmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obejrzałem "Diunę". Przede wszystkim żałuję, że nie wybrałem się do kina. Obejrzałem raz z szacowną małżonką. Musiał być niezły, bo wytrwała do końca, z reguły takie długie filmy idą na dwa podejścia, bo w trakcie zasypia ;) 
Wiadomo, że dużo skrótów, w mojej ocenie słabo wyeksponowany szacunek Fremenów do wody (podlewanie palm, splunięcie na powitanie).

Czekam na drugą część.

BTW Jackson, to pewnie z 5 części by zrobił z tej książki i dorzuciłby absurdalny  wątek miłosny;) 

Edytowane przez .Misza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, .Misza. napisał:

Wczoraj obejrzałem "Diunę". Przede wszystkim żałuję, że nie wybrałem się do kina. Obejrzałem raz z szacowną małżonką. Musiał być niezły, bo wytrwała do końca, z reguły takie długie filmy idą na dwa podejścia, bo w trakcie zasypia ;) 
Wiadomo, że dużo skrótów, w mojej ocenie słabo wyeksponowany szacunek Fremenów do wody (podlewanie palm, splunięcie na powitanie).

Czekam na drugą część.

BTW Jackson, to pewnie z 5 części by zrobił z tej książki i dorzuciłby absurdalny  wątek miłosny;) 

Być może przy okazji kolejnej części w kina dadzą "przypoinajkę" ...jakby co idę po raz kolejny. Polecam IMAX.

Mnie w tej adaptacji nie do końca pasuje dźwiękowe tło...jest OK, ale cały czas mam wrażenie, że Vangelis zrobiłby to lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
7 godzin temu, Baro napisał:

Znaczy, że obejrzałeś już wszystko? ;)

Wszystko co mnie interesowało, głównie sci-fi ho. 

Niestety młodsza córka musi mieć odwyk od kanciastoportego Sponge Boba, którego chorego śmiechu nie mogliśmy z Żoną już dłużej znosić :facepalm:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blixten napisał:

Wszystko co mnie interesowało, głównie sci-fi ho. 

Niestety młodsza córka musi mieć odwyk od kanciastoportego Sponge Boba, którego chorego śmiechu nie mogliśmy z Żoną już dłużej znosić :facepalm:

 

 

Kto teraz da jeść Gacusiowi, kto przytuli Patryka? :biglol:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blixten napisał:

 

Bardzo śmieszne :D

Wiesz jaki błogi spokój mamy teraz w domu ? :coffee:

 

Ja bym się przedwcześnie nie cieszył: kiedyś małego roczek z groszem zostawiłem na kanapie z włączonym telewizorem i pilotem w zasięgu wzroku na chwilę, a jak wróciłem, miałem przedłużony netfliks na opcji premium na kolejny miesiąc. Także tak :]

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, eurojanek napisał:

Ja bym się przedwcześnie nie cieszył: kiedyś małego roczek z groszem zostawiłem na kanapie z włączonym telewizorem i pilotem w zasięgu wzroku na chwilę, a jak wróciłem, miałem przedłużony netfliks na opcji premium na kolejny miesiąc. Także tak :]

 

Fajnie pożartować, ale moja 7 letnia miała już raz zablokowanego SpongeBoba i założone hasło na jej koncie. 

I co zrobiła ?

Wzięła pilota do ręki, założyła sobie nowe, świeżutkie konto bez ograniczeń .... :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Blixten napisał:

 

Fajnie pożartować, ale moja 7 letnia miała już raz zablokowanego SpongeBoba i założone hasło na jej koncie. 

I co zrobiła ?

Wzięła pilota do ręki, założyła sobie nowe, świeżutkie konto bez ograniczeń .... :blink:

Ma zdolności i co jako ojciec zamierzasz z tym zrobić? :coffee:

 

;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...