Skocz do zawartości

Fajny film wczoraj widziałem, a momenty były?


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny film wczoraj widziałem –a momenty były?

 

Chciałem tu zapoczątkować dział, w którym zachęcamy do pójścia na dany film lub wręcz przeciwnie.

 

Sin City…. Niby komiksowy niby Super muzyka… tak wynika z zajawki. Zajawka na 6 tke film na 4+. Czyli czekac jak będzie na DVD, Kino można sobie odpuscić.

 

Obłęd Polecam, klimat jak w filmie Efekt motyla więc ocena 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam "Snatch" ("Przekręt") i "Lock Stock & Two Smoking Barrels" ("Porachunki"). Jak ktos lapie specyficzny brytolski humor - w sumie w duzej mierze Ci sami aktorzy - ale oba filmy nie lacza sie ze soba :) Dostepne na DVD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam "Snatch" ("Przekręt") i "Lock Stock & Two Smoking Barrels" ("Porachunki"). Jak ktos lapie specyficzny brytolski humor - w sumie w duzej mierze Ci sami aktorzy - ale oba filmy nie lacza sie ze soba :) Dostepne na DVD.

 

Nawet w zestawie na jednej płycie... w niektórych "dobrych sklepach"... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja lista ulubionych (kolejność przypadkowa):

-Szeregowiec Ryan

-Kompania Braci(cała seria)

-Skazani na Shawshank

-Pulp Fiction

-Częstotliwość

-Czekając na Joe

-Jackass The Movie + odcinki z TV :mrgreen:

-Cast Away

 

narazie tyle pamiętam, jak sobie coś przypomne to napisze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dla niektórych to by sie przydało obejrzeć "Requiem for a dream" ..taka fajna komedia obyczajowa ;)

 

IMHO Daren Afronsky to jeden z najlepszych i (narazie ) nie komercyjnych reżyserów, polecam również jego wcześniejszy film "pi", jedynie ostatniego nie widziałem "pressure".

dodam tylko że na każdym z soundtrack'ów działa Clint Mansel

 

polecam również filmy Toma Tykwera "sen zimowy"," Lola rent", "der krieger und die kasierin", i oczywiście z polskim akcentem "heaven"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ludzi o mocnych nerwach polecam "Nieodwracalne".

Ja chyba jestem za miękki na takie filmy, bo ni cholery nie obejrzałem do końca. 3 dni miałem doła

Przez miesiąc zaczynalam oglądać i po 5 min. kończylam ten film. W końcu obejrzałam...przez dwa tygodnie chodziłam tylem. Tu nie chodzi o mocne nerwy,to nie wystarczy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez miesiąc zaczynalam oglądać i po 5 min. kończylam ten film. W końcu obejrzałam...przez dwa tygodnie chodziłam tylem. Tu nie chodzi o mocne nerwy,to nie wystarczy :(

 

Mnie przeszła ochota na ten film po prostowaniu twarzy gaśnicą, jak się jeszcze dowiedziałem o finalnej scenie, to stwierdziłem, że mam 10.000 innych lepszych rzeczy do roboty i wyciągnąłem płytkę z konsoli. Obleśny :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam "Snatch" ("Przekręt") i "Lock Stock & Two Smoking Barrels" ("Porachunki"). Jak ktos lapie specyficzny brytolski humor - w sumie w duzej mierze Ci sami aktorzy - ale oba filmy nie lacza sie ze soba :) Dostepne na DVD.

 

Pumex! Wreszcie ktos, kto lubi filmy takie jak ja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam "Snatch" ("Przekręt") i "Lock Stock & Two Smoking Barrels" ("Porachunki"). Jak ktos lapie specyficzny brytolski humor - w sumie w duzej mierze Ci sami aktorzy - ale oba filmy nie lacza sie ze soba :) Dostepne na DVD.

 

Pumex! Wreszcie ktos, kto lubi filmy takie jak ja :)

 

nie tylko wy lubicie takie kino, choć może słabszym tego przykładem jest "51 stan" czyli "Formuła" oraz "Human Traffic" (film jest suuuuuuuuuuper)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kometa w dolinie Muminkow" 8)

 

A na serio to "obled" mi sie tak srednio podobal :roll: Za to swietny byl "Ghost Dog" Jima Jarmuscha! Ide niebawem na "Madagaskar" i "Wojne Swiatow" to zdam relacje :)

 

 

P.S. polecam serie "Getaway in Stockholm" :twisted: Dla zaspokojenia ciekawosci tez dobrze obejzec "Ghost Rider" - straszny czubek :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na serio to "obled" mi sie tak srednio podobal :roll:

 

A ja uważam, że Obłed warto obejżeć tylko cały do końca.

Ostrzegam natomiast jeśli ktoś nie był, a ma zamiar oglądać w przyszłości dom latających sztyletów, że zrobi lepisj jak prześpi się dwie godziny na kanapie. Ja poszedłem pospałem i tyle porzytku, że chociarz tańszy zestaw w KFC dostałem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...