Skocz do zawartości

Fajny film wczoraj widziałem, a momenty były?


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

cyt.GAL .....Jeżeli ideą tego linku jest udowodnienie, że klocki Lego są produkowane od dawna, to niestety agument to żaden w temacie powyższym...()cyt.

 

Swoim postem nic i nikomu nie chcę udowodnić , a jedynie młodszej części forum

zwrócic uwagę na to, iż współczesne zabawki często mają b.długą historię.

 

Nie miałam ciotki w Ameryce, moi rodzice nie podróżowali po świecie, tylko w PRL-owskim sklepie (koniec lat 60-tych może pocz. 70-tych) kupili klocki lego. Mam je do dzisiaj.

 

Miłej zabawy.

 

[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałam ciotki w Ameryce, moi rodzice nie podróżowali po świecie, tylko w PRL-owskim sklepie (koniec lat 60-tych może pocz. 70-tych) kupili klocki lego. Mam je do dzisiaj.

 

Jeżeli tak, to nie pozostaje mi nic innego, jak posypać głowę popiołem i uprzejmie prosić by moje przekonanie o braku Lego w czasch Gomułkowskich złożyć na karb sklerozy i/lub/bądź postępującego Alzheimera 8)

 

Ale, :lol: jak sięgam pamięcią do tych zamierzchłych czasów, to różne LEGOpodobne klocki z kruchego plastiku produkowane przez Spółdzielnię "Jutrzenka Wolności" z Pyr Dolnych pamiętam, a prawdziwych LEGO ani u siebie, ani u kolegów - nie...

 

I to pewnie wywołało u mnie błędne przekonanie, że ich nie było w powszechnym obrocie... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w 69 roku bawilem sie LEGO ale u jednych takich milionerow na Holmenkolen w Oslo. U nasz nie widzialem, a tamte chamy mialy caly jeden pokoj LEGO wypełniony.

na latarnie z nimi

 

Ty uważaj, bo takie traumy z dzieciństwa się później na osobowości osadzają i Ty możesz jakimś bolszewikiem czy cuś podobnego się stać. I do tego, wedle obowiązującej tolerancji dla wszelkich odmienności i akceptacji dla aberracji z dziecinnych traum wynikłych, wyjdzie na to, że innego wyjścia nie masz, tylko wieszać...

Albo wstąpić do Samoobrony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo wstąpić do Samoobrony...

 

Ew. do Partii Demokratycznej - oni przyjmują wszystkich jak leci ;).

Drogi owocu, jak mozesz pisac JAK LECI

ja jestem w pelni, bardzo ustosunkowanym czlonkiem. tj przyszlym czlonkiem.

I prosze mi tu nie mowic jak lec, co to ja spod sztancy jaki jestem czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To na takie szmiry jak Batman już nikt nie chodzi ? Gdyby nie brak mrocznego klimatu, stylu lat 30-stych, inny główny aktor i ten głupi pomysł z wodą to byłby godny prequel. Sam się zdziwiłem, że ten czołgowaty Batmobil wcale aż, taki zły nie był (jednak i tak Meybach ma lepszy batmobil niż Batman). Film i tak dużo lepszy niż ostatnia część. Dlaczego obecnie kręcone filmy oparte na kultowych komiksach są tak denne ?

 

P.S. Momentów nie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj bylem na Madagaskarze - spoko i przed wczoraj na wojnie swiatow - lipa...

 

moze mi ktos wytlumaczyc z jakiego powodu stracili oslony na koncu? :roll:

 

Nie pamiętam.... Czytałem 15 lat temu... pewno bateryjki siadły. Nie mieli tych z krulika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...