Skocz do zawartości

Fajny film wczoraj widziałem, a momenty były?


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Dalej jednak myślę,że to bliższe pracy scenografa, słowo wybudowali jest tu mocno naciągane, cieńki asfalt jednorazowego użytku i linie+barierki-zresztą nic w tym złego-ale tak się czasem rodzą legendy.

Z pościgów to Bulit(30 lat starszy) i Ronin, co do Bonda sporo fajnych ale najlepsze dla mnie były te niesamochodowe (Bond ucieka na nartach i na końcu skacze w przepaść na spadochronie-"Szpieg,który mnie kochał", czołówka do "Żyj i pozwól umżeć" jak Bond ucieka też na nartach a potem na zderzaku od skutera jako snowboardzie przed KGBowcami czy ucieczka na motorze po Sajgonie przed helikopterm razem z tą ładną Chineczką itd).

No i jeszcze sceny wypadków z Crasha Davida Cronenberga-zwłaszcza odtważanie sceny śmierci Deana.

Zastanawia mnie brak dobrego filmu sportowego o rajdowcach czy wyścigach- taki dobry temat :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojna Światów - Bardzo dobrz trzyma w napięciu przez 80 % filmu. tylko w tej końcówce cos spaprali....

Myślę ze wersja na DVD będzie dłuższa i lepsza bo ta jakaś tak pod donaldów robiona co by skumali o co biega....

 

Miłośnikką efektów polecam ! Naprawdę nie zauważyłem komputerowej sztuczności :!:

 

Madagaskar - Polecam dal wszystkich nie tylko malutkich: :) Dużo zdrowego śmiechu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojna Światów - Bardzo dobrz trzyma w napięciu przez 80 % filmu. tylko w tej końcówce cos spaprali....

Odbyłam wczoraj seans w Popkornkinie. Dzieło jes wiekopomne z rodzaju DAJ BOŻE ZAPOMNIEĆ. Aczkolwiek w ilości poległych bije "Rambo" na morde. Konkluzja co do posiadany przez ziemian broni ; równie dobrze co najnowsze amerykasńskie uzbrojenie, sprawdziły by sie dzidy i bumerangi. Kosmitów wykończył HIV abo inne bakterie a ludzie sie zachowywali jak by sie zarazili Jakobem Croytzweldem. Kosmici łykajo ludzi jak leci i wypluwajo gacie. Zamias dialogów córka gównego bochatera drze morde od początku do końca filmu. Normalna szkolna lektura. Ludziom z nadwagą polecam glądnąć po flaszce i wzionć se worek na wymiociny. Gwarantuje minus trzy kilo za seans. Efekt któren zrobił na mnie największe wrażenie, to .... lista płac na koniec filmu. Przyjełam jom z ulgą bo mi się lać chciało strasznie.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbyłam wczoraj seans w Popkornkinie. Dzieło jes wiekopomne z rodzaju DAJ BOŻE ZAPOMNIEĆ. Aczkolwiek w ilości poległych bije "Rambo" na morde. Konkluzja co do posiadany przez ziemian broni ; równie dobrze co najnowsze amerykasńskie uzbrojenie, sprawdziły by sie dzidy i bumerangi. Kosmitów wykończył HIV abo inne bakterie a ludzie sie zachowywali jak by sie zarazili Jakobem Croytzweldem. Kosmici łykajo ludzi jak leci i wypluwajo gacie. Zamias dialogów córka gównego bochatera drze morde od początku do końca filmu. Normalna szkolna lektura. Ludziom z nadwagą polecam glądnąć po flaszce i wzionć se worek na wymiociny. Gwarantuje minus trzy kilo za seans. Efekt któren zrobił na mnie największe wrażenie, to .... lista płac na koniec filmu. Przyjełam jom z ulgą bo mi się lać chciało strasznie.

 

Dokładnie takie sam odczucia.

 

Jedyny fajny moment, to ta trupiarnia płynąca rzeką :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbyłam wczoraj seans w Popkornkinie. Dzieło jes wiekopomne z rodzaju DAJ BOŻE ZAPOMNIEĆ. Aczkolwiek w ilości poległych bije "Rambo" na morde. Konkluzja co do posiadany przez ziemian broni ; równie dobrze co najnowsze amerykasńskie uzbrojenie, sprawdziły by sie dzidy i bumerangi. Kosmitów wykończył HIV abo inne bakterie a ludzie sie zachowywali jak by sie zarazili Jakobem Croytzweldem. Kosmici łykajo ludzi jak leci i wypluwajo gacie. Zamias dialogów córka gównego bochatera drze morde od początku do końca filmu. Normalna szkolna lektura. Ludziom z nadwagą polecam glądnąć po flaszce i wzionć se worek na wymiociny. Gwarantuje minus trzy kilo za seans. Efekt któren zrobił na mnie największe wrażenie, to .... lista płac na koniec filmu. Przyjełam jom z ulgą bo mi się lać chciało strasznie.

 

Dokładnie takie sam odczucia.

 

Jedyny fajny moment, to ta trupiarnia płynąca rzeką :twisted:

 

Fajny :?: :?: :?: Możesz sprecyzować :!: :?: Gdzie tkwiła fajnosć :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny fajny moment, to ta trupiarnia płynąca rzeką :twisted:

 

Fajny :?: :?: :?: Możesz sprecyzować :!: :?: Gdzie tkwiła fajnosć :?:

 

Ach ta dzisiejsza młodzież... Chciał powiedzieć: wstrząsający, robiący duże wrażenie... A wyszło mu "fajny" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jedyny fajny moment, to ta trupiarnia płynąca rzeką :twisted:

 

Fajny :?: :?: :?: Możesz sprecyzować :!: :?: Gdzie tkwiła fajnosć :?:

Tez uwa|am ze bylo fajne bo w besporednim kontakcie z temi "trzynogyma" to wszyskie sie rozbryzgiwali na bakterie abo nawet pantofelki a tu normalnie cale, kompletne sztuki plyneli i to wiekszos horyzontalnie znaczy ... jajami do góry.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej śmieszny... Tylko u mnie sala była rozrywkowa? Wszyscy zarechotali :roll:

 

Śmieszny? Zdecydowanie powinni sprawdzać legitymacje przed wejściem do kina. Ja nie widziałem tam nic śmiesznego.

 

Powiem więcej - budzi to we mnie przerażenie w jaki sposób ludzie traktują pewne rzeczy na ekranie. Widok krwi, trupów wywołuje w nich śmiech. Potem się dziwią, że jak jeden gnój z drugim wbije sobie w brzuch nóż i płacze, że myślał, że skoro na komputerze można, to myślał, że w życiu też... Dla mnie to smutne i przerażające. Ale śmieszne? Nigdy. Może za stary jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potem się dziwią, że jak jeden gnój z drugim wbije sobie w brzuch nóż i płacze, że myślał, że skoro na komputerze można, to myślał, że w życiu też... Dla mnie to smutne i przerażające. Ale śmieszne? Nigdy. Może za stary jestem

 

Jezdem zdziebko starszy i wytwory amerynskiej KITEMatografi ogólnie mie smieszomi bez wzgledu na gatunek filmowy....znaczy ...najmniej komedie. Co do gówniarzy co se nóz wpychajo - to uwazam, ze dzieci powinno sie od urodzenia dzgac nozem zeby wiedzialy ze to boli a najlepiej wydupczy komputer za okno. A filmy amerykanskie powinne byc dozwolone tyko dla widzów co sie wychowali na szmacianch lalakach i klockach LEGO .....amen... ze sie tak wulgarnie wyraze.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może za stary jestem

 

Widocznie ;).

 

A tak na poważnie... Hmm, może to rechot nie był, ale coś dziwnego. Wg mnie ta scena nie miała takiego klimatu, jak powinna mieć... I ta dziewczynka..

 

Film: 3/10.

 

P.S. W "Man on Fire" grała ta samo dziecko - ale film naprawdę warty obejrzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Hmm, może to rechot nie był, ale coś dziwnego. Wg mnie ta scena nie miała takiego klimatu, jak powinna mieć... I ta dziewczynka.....

 

Zmieniasz zdanie trzy razy na trzy wypowiedzi. Wez sie zapisz do LPR-u abo cós.

 

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mówił o motoryzacyjnych filmach to mnie sie podobał "Transporter" jezeli chodzi o polskie filmy to ostatnio widiałem "Tulipany" też niezły polecam Matce Forumowej no i ostatnio miałem przyjemnosc obejrzec "komórka" niezły film polecam kolesie mają ładne porsche Cayene i Carrera rozpedza sie w 5,2 sec do setki a laski rozbieraja sie w nim 3,7 sec :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej śmieszny... Tylko u mnie sala była rozrywkowa? Wszyscy zarechotali :roll:

 

Śmieszny? Zdecydowanie powinni sprawdzać legitymacje przed wejściem do kina. Ja nie widziałem tam nic śmiesznego.

 

Powiem więcej - budzi to we mnie przerażenie w jaki sposób ludzie traktują pewne rzeczy na ekranie. Widok krwi, trupów wywołuje w nich śmiech. Potem się dziwią, że jak jeden gnój z drugim wbije sobie w brzuch nóż i płacze, że myślał, że skoro na komputerze można, to myślał, że w życiu też... Dla mnie to smutne i przerażające. Ale śmieszne? Nigdy. Może za stary jestem

 

U mnie na sali też jakiś.... zarechotał... słyszałem tylko:

Chłopcze chyba film pomyliłeś....

 

Wojna Światów ma bardzo głębokie przesłanie odnośnie kolonializm, podbiją, palą, zabijają, nie wiesz po co dlaczego...

Eee, ale po co ja to pisze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojna Światów ma bardzo głębokie przesłanie odnośnie kolonializm, podbiją, palą, zabijają, nie wiesz po co dlaczego...

Eee, ale po co ja to pisze....

 

Ja jak wychodziłem z kina to słyszałem głównie:

- "Efekty fajne, ale gra aktorska taka sobie".

- "Wszystko fajnie, tylko czemu tam nie było fabuły?"

- "Nie no, wiesz - ja się nie spodziewałem jakiejś tam super fabuły".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdem zdziebko starszy (...) A filmy amerykanskie powinne byc dozwolone tyko dla widzów co sie wychowali na szmacianch lalakach i klockach LEGO

 

mamusia

 

Jak Ty, Mamusia się na klockach LEGO wychowałaś, to chyba niedługo matura Cię czeka... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name="Intakwrx

Wojna Światów ma bardzo głębokie przesłanie odnośnie kolonializm' date=' podbiją, palą, zabijają, nie wiesz po co dlaczego...

Eee, ale po co ja to pisze....[/quote]

 

Jedyne przesłanie jakie wiąże się z kolonializmem w takich filmach kojarzy mi się ze zorganizowanymi wyjściami młodzieży do kina w ramach koloni letnich :D

Książke tą kiedyś czytałem ale film- za duży budżet jak na moją głowę. Tak samo jak nie jadam w Mc'Donaldzie tak samo nie oglądam takich filmów-z recenzji pojmuję,że czynię słusznie. A co do oglądania w Mc'kinach to też słaby jestem-po prostu nie wypijam jednorazowo takich ilości coli-piwko by lepiej serwowali :D . Udałem się raz z dziecięciem mym na dzieło o Kubusiu Puchatku(moc wzruszeń po prostu)a ze pić się nam chciało to cole żem zamówił średnią ale pomyślałem,że ja też wypije odrobinę i poprosiłem dużą. Pani zaserwowała mi wiadro o pojemności 2l tego specyfiku, więc stwierdziłem,że 4letnią dziewczynkę chciałłem poczęstować a nie napoić wierzchowca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...