Skocz do zawartości

cham na drodze


GregorBa

Rekomendowane odpowiedzi

To jak wczoraj wracałem A1 to cudu nie było 3 auta skasowane , jeden wbity w barierki z wgniecionym tyłem, drugi skasowany przód a trzeci porysowany lewy bok. Prawdopodobnie pierwszy wyprzedzał trzeciego tak jak tiry się wyprzedzają i zajechał drogę drugiemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Snuff napisał(a):


Bogu ducha winny ten z naprzeciwka najbardziej oberwał emoji51.png żółty, chyba mitsu nie miał na tunel aerodynamiczny, to trenował w normalnym emoji1.png porażka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Od kumpla z okolicy wiem, że właściciel miał przez lata crxa i zbierał na evo, teraz jest w Belgii a samochód zostawił w garażu u sąsiada (bo sam nie ma garażu a evo to było jego marzenie). Sąsiad lat 25 tą akcję od....walił. 

  • Facepalm 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kumpla z okolicy wiem, że właściciel miał przez lata crxa i zbierał na evo, teraz jest w Belgii a samochód zostawił w garażu u sąsiada (bo sam nie ma garażu a evo to było jego marzenie). Sąsiad lat 25 tą akcję od....walił. 

To pogratulować sąsiada


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Blixten napisał(a):

Cimoszewicz, który potrącił rowerzystkę … uniewinniony przez wolne i niezawisłe sądy :facepalm:

 

Reka do góry, kto miał nadzieję, że teraz będzie inaczej ? 

 

 

 

Jest gdzieś nagranie ze zdarzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cimoszewicz, który potrącił rowerzystkę … uniewinniony przez wolne i niezawisłe sądy :facepalm:
 
Reka do góry, kto miał nadzieję, że teraz będzie inaczej ? 
 
 
 

O.J.Simpsona też uniewinnili… kwestia dobrego papugi IMO

Zdarzenia nie widziałem, nie kojarzę. Co do Twojej nadziei… za poprzedniej władzy sprawy swoich umarzali lub prokuratura w ogóle nie rozpoznawała sprawy, tutaj przynajmniej jest sprawa i wyrok


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Blixten napisał(a):

uniewinniony przez wolne i niezawisłe sądy

 

O, kolejny ekspert się zameldował. Rozumiem, że nie tylko przeczytałeś cokolwiek więcej niż nagłówki (trochę wątpię sądząc po narracji), ale też znasz dokładnie okoliczności zdarzenia i wiesz, że wyrok jest błędny?

  • Facepalm 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Snuff napisał(a):

tutaj przynajmniej jest sprawa i wyrok emoji41.png

…. po 5 latach - przypadeczek :biglol:

 

18 minut temu, QbaqBA napisał(a):

O, kolejny ekspert

A teraz zastanów się na spokojnie ile przed sądem byłoby warte tłumaczenie „słońce oślepiło” w przypadku szarego obywatela. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na parkingu CH dobrze obejrzawszy znaki drogowe, bo tam akurat nie wszystko jest oczywiste, wjechałem z pierwszeństwem przejazdu i zostałem obtrąbiony a po tem "tropiony" przez ileś alejek tego parkingu do czasu aż psychopata się rozładował.

Edytowane przez Szürkebarát
  • Trzymaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kiwi 4ester napisał(a):

Pytam się o nagranie, bo nie znam sprawy.

 

Szanowny Pan Cimoszewicz złożył zeznanie, jest też opinia biegłych

Jak te sądy działały kiedyś, gdy nie było kamerek i nagrań ?

Pod pewnymi względami i wobec pewnych osób … tak samo. 

Edytowane przez Blixten
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skandalem bylo i jest funkcjonowanie wymiaru sprawiedliwości od strony organizacyjnej, raczej niż merytorycznej. Poprzednia władza zajęła się tępieniem sędziów zamiast poprawą sprawnosci. Nie znam tej konkretnie sprawy, ale artykuł sugeruje, że uniewinniono WC z powodu... przedawnienia. To by wręcz osmieszaloby wymiar sprawiedliwości, niezależnie od tego jaka ekipa rządzi, bo bieg przedawnienia leciał przez ostatnie 5 lat.

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bosman napisał(a):

Skandalem bylo i jest funkcjonowanie wymiaru sprawiedliwości od strony organizacyjnej, raczej niż merytorycznej. Poprzednia władza zajęła się tępieniem sędziów zamiast poprawą sprawnosci. Nie znam tej konkretnie sprawy, ale artykuł sugeruje, że uniewinniono WC z powodu... przedawnienia. To by wręcz osmieszaloby wymiar sprawiedliwości, niezależnie od tego jaka ekipa rządzi, bo bieg przedawnienia leciał przez ostatnie 5 lat.

Liczba spraw sądowych za PIS spadła o 1/4, natomiast średni czas postępowania sądowego wzrósł o 40%. Wina Tuska.

  • Super! 1
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.06.2024 o 17:24, Fala napisał(a):

Od kumpla z okolicy wiem, że właściciel miał przez lata crxa i zbierał na evo, teraz jest w Belgii a samochód zostawił w garażu u sąsiada (bo sam nie ma garażu a evo to było jego marzenie). Sąsiad lat 25 tą akcję od....walił. 

Media podają, ze kierujący był pod wpływem alko. Czyli jeśli podejdzie pod paragraf z odebraniem samochodu - to... No właśnie. Musi oddać równowartość Evo?  Ubezpieczyciel się wypnie - więc musi zarobić na jeszcze jedno - to rozbite. image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, pumex1 napisał(a):

Media podają, ze kierujący był pod wpływem alko. Czyli jeśli podejdzie pod paragraf z odebraniem samochodu - to... No właśnie. Musi oddać równowartość Evo?  Ubezpieczyciel się wypnie - więc musi zarobić na jeszcze jedno - to rozbite. image.png


a może będzie kolejny wyrok z uzasadnieniem, że trzeba było uważać, bo przecież auto było jaskrawe i głośno ryczało ?

 

Edytowane przez Blixten
  • Facepalm 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Blixten napisał(a):

 

Szanowny Pan Cimoszewicz złożył zeznanie, jest też opinia biegłych

Jak te sądy działały kiedyś, gdy nie było kamerek i nagrań ?

Pod pewnymi względami i wobec pewnych osób … tak samo. 

Kluczowym pojęciem w takich przypadkach jest poczucie bezkarności, wszystko mi jedno czym powodowane. Czy to przynależnością partyjną uczestnika zdarzenia lub jego rodziny/ przyjaciół albo w inny sposób poczuwających się do chronienia osoby, czy to sprawnością opłaconych adwokatów że o niezawisłych sędziach nie wspomnę, czy to nieudolnością (prawdziwą czy pozorną, wszystko mi jedno) organów ścigania. Jest jeszcze jedna grupa bezkarnych w Polsce - obywatele państwa Watykan, publicznie nazywający się duchownymi.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...