Skocz do zawartości

cham na drodze


GregorBa

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, Jaca68 napisał(a):

:needpics2as1fs:

Nie bardzo jest się czym chwalić, 25letni Mercedes z podstawowym silnikiem 1.8 to żaden rarytas ale sentymentalni jesteśmy więc go a właściwie ją trzymamy nadal i to w garażu a biały Dziku śpi pod chmurką.  Nie mam niestety w telefonie lepszego zdjęcia obecnie:(20230324_182758.thumb.jpg.2df5517e7a90f66aa0348ed9d4833102.jpg

Edytowane przez adamW202
  • Super! 4
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.03.2023 o 18:36, adamW202 napisał(a):

Nie bardzo jest się czym chwalić, 25letni Mercedes z podstawowym silnikiem 1.8 to żaden rarytas ale sentymentalni jesteśmy więc go a właściwie ją trzymamy nadal i to w garażu a biały Dziku śpi pod chmurką.  Nie mam niestety w telefonie lepszego zdjęcia obecnie:(20230324_182758.thumb.jpg.2df5517e7a90f66aa0348ed9d4833102.jpg

Bez gwiazdy nie ma jazdy ;)

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.03.2023 o 10:31, Pan Dziedzic napisał(a):

Tak wg. mnie to zbyt agresywna jazda i nadużywanie syg RP1 

;) 

Faktycznie, a mi w tunelu kazał grzecznie 50 km/h jechać :biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kriskristoffers napisał(a):

Faktycznie, a mi w tunelu kazał grzecznie 50 km/h jechać :biglol:

 

Raczej radziłem Ci, bo słyszałem, że w tunelu jest rejestrator :) 

 

A propos mojego trąbienia wtedy, wziąłem Wasze uwagi do siebie i proszę jak grzecznie tym razem przemknąłem na tej samej krzyżówce bez trąbienia ;) 

 

 

To co słyszycie to nie jest mój klakson, a takie właśnie blokowanie na tym skrzyżowaniu jest notoryczne .... czasami zablokowane są oba pasy. 

Ci co blokują niczym się nie przyjmują, a denerwują się czasami ci blokowani.

 

Edytowane przez Blixten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blixten napisał(a):

Raczej radziłem Ci, bo słyszałem, że w tunelu jest rejestrator :) 

Ostatnio w tunelu znowu było 70, ale o rejestratorze nie wiedziałam. 

Tam się nie da jechać 50 :ph34r:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Aga napisał(a):

Ostatnio w tunelu znowu było 70, ale o rejestratorze nie wiedziałam. 

Tam się nie da jechać 50 :ph34r:

Dobrze gada dać Jej wódki :thumbup:

Ja też się tam nie potrafię wlec :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2023 o 15:55, Aga napisał(a):

Ja czasem startując z pole position mam wątpliwości, czy jak ruszyłam, było już zielone. W lusterku widzę jednak peleton żółwi  ;)

 

Był taki film z Louis de Funès'em, jak kupił sobie sportowe autko, cieszył się, bo na każdych światłach był pierwszy, z tyłu reszta melepetów, którzy... doganiali go na kolejnych światłach - i tak się kilka razy to powtarzało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.03.2023 o 20:04, Tichy napisał(a):

Mamy z kilkoma kolegami taką teorię, że im większym złomem się jedzie, tym mniejsza ochota w narodzie do wymuszania/zajeżdżania/wpychania się :-) Teraz ciekawostka: kupuję właśnie dla Żony gruza do nauki jazdy - zrobiła kilkanaście lat temu prawko i nie jeździła od tego czasu. To będzie Seat, dwudziestokilkuletni, koszt OC niewiele niższy niż cena bolidu.

Sam się zacytuję i powiem tak: auto dziś kupiliśmy, jechałem dziś po raz pierwszy (po wzmiankowanej przerwie) jako pasażer - z Żoną za kółkiem. Wniosek? Mieszkańcom Krakowa i okolic dobrze radzę prewencyjnie uciekać na boki na widok srebrnego Seata Toledo II :blink:  Podziękujecie mi jeszcze za tę radę :lol:

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szürkebarát napisał(a):

Słynny szeryf z BMW M3 trafił przed sąd. Takiej kary się nie spodziewał - Motoryzacja w INTERIA.PL

 

Kolejny psychopata. I ma na to wszystko czas! Podziwiam kierującą, że zachowała zimną krew.

 

Kamery czasami przynoszą oczekiwany efekt.

Oby więcej takiej sprawiedliwości.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze!

Dziwię się że tacy psychole jeszcze takie akcje odwalają. Coraz więcej ludzi te kamery ma.

Najgorsze chyba jest jednak zabranie prawa jazdy. W tym wszystkim, bo mandat zapłaci i w zasadzie po kieszeni pewnie nie szarpnie.

Edytowane przez ewemarkam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ewemarkam napisał(a):

I bardzo dobrze!

Dziwię się że tacy psychole jeszcze takie akcje odwalają. Coraz więcej ludzi te kamery ma.

Najgorsze chyba jest jednak zabranie prawa jazdy. W tym wszystkim, bo mandat zapłaci i w zasadzie po kieszeni pewnie nie szarpnie.

Wsiądzie w inną brykę i będzie jeździł bez prawka. Przecież musi być po ichniemu, nie? On przecież nie ma innego celu tylko żeby było po ichniemu.

  • Zdrówko! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Szürkebarát napisał(a):

Wsiądzie w inną brykę i będzie jeździł bez prawka. Przecież musi być po ichniemu, nie? On przecież nie ma innego celu tylko żeby było po ichniemu.

Owszem, masz rację. Jednak zabranie uprawnień jest bardziej dotkliwe mimo wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ewemarkam napisał(a):

Owszem, masz rację. Jednak zabranie uprawnień jest bardziej dotkliwe mimo wszystko.

 

...ale nie zaszkodziłoby wziąć jedną i drugą dłoń takiemu wsadzić tam gdzie przednie drzwi zbiegaja się z błotnikiem...i z trzaskiem zamknąć drzwi...oooo, nie zamknęły się? No to jeszcze raz, jeszcze raz...tak długo az juz nigdy nie bedzie w stanie zacinąć palców na kierownicy.

  • Haha 1
  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Neutrino33 napisał(a):

 

...ale nie zaszkodziłoby wziąć jedną i drugą dłoń takiemu wsadzić tam gdzie przednie drzwi zbiegaja się z błotnikiem...i z trzaskiem zamknąć drzwi...oooo, nie zamknęły się? No to jeszcze raz, jeszcze raz...tak długo az juz nigdy nie bedzie w stanie zacinąć palców na kierownicy.

… ale po co stosować półśrodki ? 
przywrócić karę śmierci ! :P

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Blixten napisał(a):

… ale po co stosować półśrodki ? 
przywrócić karę śmierci ! :P

 

jak pokazuje historia smierć potrafi z nikczemnika uczynić bohatera, ofiarę. Potem zaczyna się cała martyrologia...po co to komu.

Unieszkodliwić.

  • Zdrówko! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słynny szeryf z BMW M3 trafił przed sąd. Takiej kary się nie spodziewał - Motoryzacja w INTERIA.PL
 
Kolejny psychopata. I ma na to wszystko czas! Podziwiam kierującą, że zachowała zimną krew.
Jak na poziom agresji to kara w wysokości 2-3 rat leasingowych za to auto jest dość symboliczna.
  • Haha 1
  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...