Skocz do zawartości

Jubileuszowa Cyna X


raju

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 489
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam , wydaje sie , ze było sympatycznie , pogoda dopisała , proby w zasadzie wiekszosc zna na pamiec...wiec nastepnym razem cos skomplikujemy z tymi probami :mrgreen:

Zrobimy dwie proby zrywu i hamowania z 3 liniami/slupkami co np. dwa metry i w zaleznosci od pozycji auta beda punkty np. 0 , 1 , 2......5pkt-ow ( cofac nie wolno bo sedziego zdarzalo sie przejechać :mrgreen: ) Pisze o tych probach poniewaz zauwazylem ( rowniez w wynikach :idea: ) ..że sa z tym problemy... :cry: ( na 2-giej probie byl tylko jeden przypadek ale na zatrzymanie bylo z 10 metrow.....ale na torze wystarczyla mala komplikacja szutrowo-asfaltowa z podbiciem i proszę.....co 3 zawodnik mial problemy.... 8) .Rozumiecie sami , ze musimy ten trudny manewr jakos opanowac.... :twisted::mrgreen:

Wprowadzimy również podzial na "amatorow" i "zawodowcow" a o podziale beda decydowali sami zgaszajacy :wink: "Zawodowcy" beda klasyfikowani w osobnej klasie jako "gosc".

To wstepnie , na goraco z kol. Kubą M..ustalilismy.

Dziekuje wszystkim za przybycie i do zobaczenia na Cynie XI --Zimowej :idea::idea:

Pozdr.AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Andrzeju, byłem po raz pierwszy i właśnie dlatego mam małą uwagę organizacyjną.

 

Fajnie by było, aby w biurze zawodów była jakaś mapka dojazdu do Słomczyna, dla tych którzy tam jeszcze nie byli. Człowiek który udzielał nam informacji najpierw wprowadził nas w błąd w sprawie zjazdu z obwodnicy Grójca, a następnie podał złą drogę do samego Słomczyna (kazał skręcać w lewo na pierwszym rondzie) w efekcie czego trochę błąkaliśmy się po okolicy zanim trafiliśmy na tor :) Chcieliśmy zadzwonić do biura rajdu, ale w dokumentach nie było żadnego telefonu. Na szczęście 4T prowadzi nie tylko serwis, ale i infolinię :D

 

Piszę dlatego, że w sumie jest to drobiazg, łatwy do opanowania. Jako całość, impreza jednak bardzo udana i wrażenia jak najbardziej pozytywne. Czekamy na kolejną edycję.

 

PS. Do zimy jeszcze szmat czasu, może by tak Cyna X.5 jesienią :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Andrzeju, byłem po raz pierwszy i właśnie dlatego mam małą uwagę organizacyjną.

 

Fajnie by było, aby w biurze zawodów była jakaś mapka dojazdu do Słomczyna, dla tych którzy tam jeszcze nie byli.

 

Tego nie przewidzialem to prawda.... :roll:

 

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie przewidzialem to prawda....

 

AK

Andrzej Koper wszystkiego sie nie da ;) najwazniejsze, ze towarzystwo i pogoda dopisala :mrgreen: wielkie dzieki za 10 edycji :!:

kupa syfu na trasie dla kolejnych załóg GRATIS (następny na trasie Koval zrobił przez pięknego niezamierzona booooczura )

ja wiedzialem, ze jakos sie odegrasz ;):mrgreen:

 

co do mojej jazdy, to no comment :lol: chociaz jedna probe start -> stop pojechalem dobrze :P

Gratki dla tych co na podium! Pozdrowienia dla spotkanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elberoth pocieszę cię (albo zmartwię :lol: ) miałem metę na torze i słupek na ABJ.

 

 

Niech ktoś wrzuci wyniki klas i generalki

 

 

pozdrawiam

Krzysiek

 

Tak widziałem. Byłeś szybszy na każdej próbie, dlatego się ciesze że zwycięzca się odnalazł w tłumie :D Zawsze warto wiedzieć kto ci takie baty spuszcza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle było super. Wynik, biorac pod uwagę masę błędów jakie popełniłem chyba na każdej próbie, bardzo dobry :arrow: 3 w klasie Sti i 5 w generalce :shock: .

Sporo przygód jak na jeden dzień. Zaczęło się od unicestwienia bażanta kilka km od domu, musiał się wkurzyć bo złośliwie zabrał mi boczną zaślepkę :shock: , potem na ABJ potrąciłem słupek którego nie można było potrącić przez co straciłem szanse na lepsze miejsce ( 5 sek w plecy, a na koniec Cyny tylko 4 sek straty do I m w klasie). Później podczas przejazdu toru Słomczyn na przedostatnim długim prawym chciałem pojechać szerzej i potem sciąć do wewnętrznej ale jak się okazało na zewnętrznej było bardzo slisko i do wewnątrz juz się nie udało wrócić :lol::twisted: . Efekt to minimalny kontakt z bandą tylnym zderzakiem, piękny piruet i kupa syfu na trasie dla kolejnych załóg GRATIS (następny na trasie Koval zrobił przez pięknego niezamierzona booooczura :twisted: ) i wstyd na całą wioskę za takie lamerstwo :oops::oops::oops: . Zaraz wkleje filmik :twisted:

Auto generalnie dawało radę aż do jazd dowolnych gdzie po kilku fajnych kółkach z siostrą Meli :arrow: pozdrawiam mam nadzieję że było ok :twisted: , buchnęło na parkingu gęstym siwym dymem. Wyglądało bardzo drogo, ale suma sumarum chyba bedzie ok, tzn uszczelka siedzi, tłoki raczej tez ok, główne podejrzenie padło na turbo, że się rozsypało. Pawdopodobnie lekko przegrzałem olej i turbina go puściła do intercoolera, wydechu i zanim się wypałił to kotłował jak uszkodzony trabant :mrgreen: Teraz jak już ostygło jest wszystko ok, nic nie dymi ładuje w normie, zobaczymy.

 

Beben , dobrze Ci radze załóż sobie wkładkę do miski olejowej coswortha :idea: polecane tylko i wyłącznie dla upalaczy :idea:

http://i62.photobucket.com/albums/h112/ ... Baffel.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już w domu :wink: 800 km dojazdówek i 5 min jazdy na czas, chyba jestem jakiś dziwny :mrgreen:

Była fajnie, miło było spotkać znajomych 8) Gratulacje dla zwycięzców i podziękowania dla organizatorów.

Specjalnie podziękowania dla Hogiego za przypilnowanie młodego 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze uzupelnie podziekowania Harvestera. Dzieki dla Niumena, Weza, Pana Andrzeja i Matiego za pomoc przy ogarnieciu fury :wink:

 

Jak najbardziej, pisałem tamtego posta w pośpiechu i sobie przypomniałem o kompie i pozostałych, jak już z domu wyszedłem. :roll: :oops:

 

Dzięki!!!

 

Mati - Skyline robi wrażenie :!: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem przyjechałem wyłącznie jako widz. I muszę przyznać, że trochę żal, że nie jeździłem. Także szykuję furkę na następną edycję. :wink:

 

Przede wszystkim podziękowania dla organizatorów z Panem Andrzejem na czele. Jak zwykle dobra robota! :mrgreen:

 

Pozdrawiam serdecznie wszystkich spotkanych. Miło było się z Wami zobaczyć. Gratuluję wszystkim, którzy skutecznie dojechali do mety. :mrgreen:

 

Co do wolnych przejazdów po torze, to IMO nagroda za najpiękniejsze przejazdy powinna zostać przekazana do Bębna i Harvestera. Panowie, gratuluję pięknej jazdy. :mrgreen:

 

Harvester - tak się jakoś składa, że obserwuję od dłuższego czasu rozwój Twojej kariery w sporcie samochodowym. 8) I muszę Ci napisać, że poczyniłeś wielkie postępy. Naprawdę pięknie jeździsz. Brawo i oby tak dalej. :mrgreen:

 

Pozdrawiam serdecznie Forumowiczów i do następnego razu. :mrgreen::mrgreen:

 

Ps.

Wprowadzimy również podzial na "amatorow" i "zawodowcow" a o podziale beda decydowali sami zgaszajacy :wink: "Zawodowcy" beda klasyfikowani w osobnej klasie jako "gosc".

 

IMO dobry pomysł. Z całym szacunkiem, ale niektóre załogi są już semi-profesjonalne i amatorzy nie mają praktycznie szans w rywalizacji z nimi. Bez takiego podziału, wiem już kto wygra kolejną edycję Cyny. :P:mrgreen:

 

Ps 2.

Mati - Skyline robi wrażenie :!: :twisted:

 

Mati - świetna fura! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rpw dzięki, niestety z przyczyn opisanych wczesniej tylko jeden przejazd zaliczyłem a dopiero się rozkręcałem :wink: . Z drugiej strony dzięki temu blacharz będzie miał mniej roboty bo zwykle pod koniec fantazja mi uszmi wychodzi i prędzej czy później kończę na bandzie :twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza swietna. Brawa dla organizatorow.

 

Nasze przejazdy z bardzo wolnego ssaka co to mu paliwo odplywalo i zamulal :mrgreen:

 

 

Pozostale filmiki beda jak sie zaladuja na serwer na koncie:

Youtube - SJR

 

ps. Bzyku, myslalem, ze jak walnalem 1 slupek to juz nie wygram :twisted:

myślałem, że tylko na śniegu potrafisz jeździć :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę ochłonąłem, fajnie było znów spotkać tyle osób, poznać nowe i polatać co żadko mi się zdarza - ostatnio na pożegnaniu zimy w NMnP :shock:

Dobra organizacja, dużo kiełbasy więc nawet ja się załapałem :wink:, pomysł żeby coś pokombinować z innym ustawieniem prób pojawia się zawsze - może się tym razem uda - będę trzymał kciuki.

 

Gratulacje dla Stiffa...

, allle was zalatwil :D

hehe - sam nie wiem jak to się stało - jakoś samo tak wyszło tym niemniej na giełdzie dawałem ciała po calaku - całe płyty z pachołkami do poprawy, muszę dużo poćwiczyć. Słupki brane za daleko i za bogato więc wylatywałem bokiem a nie przodem. A "beczka" 360st to totalna porażka - za każdym razem wywalało mnie aż na trawę więc straciłem tam mnóstwo czasu. Dopiero na koniec na wolnym przejeździe załapałem jak to zrobić wolniej ale szybciej i cały czas po betonie.

Bardzo liczę na wyniki bo nie ukrywam, że chciałbym zobaczyć jak wypadłem na tle innych - gdzie coś dałoby się urwać.

NO ale sukces już poszedł w świat - wczoraj byłem jeszcze na chwilę na mieście i już dostałem propozycję oklejenia auta :D 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...