Skocz do zawartości

Jubileuszowa Cyna X


raju

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 489
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kierowca musi mieć prawo jazdy, a pilot ukończone 17 lat. Dopuszcza się możliwość startu bez pilota.

 

Chciałem pojechać z 8-letnim synem. :(

 

Mogę tylko na jazdy dowolne go zabrać?

Nie chcę go wystawiać z auta na każdej próbie. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowca musi mieć prawo jazdy, a pilot ukończone 17 lat. Dopuszcza się możliwość startu bez pilota.

 

Chciałem pojechać z 8-letnim synem. :(

 

Mogę tylko na jazdy dowolne go zabrać?

Nie chcę go wystawiać z auta na każdej próbie. 8)

 

Rozumiem twoja chec zrobienia frajdy synkowi :lol:

Wez wypij szklanke wody i chwile sie zastanow a zobaczysz ze odpowiedzi juz sobie udzieliles :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

IMHO 1. ewentualnie podczas jazd dowolych na Torze gdy bedzie mniej wariatow w szyku (czyt. jak wszyscy skoncza jezdzic)

2. nie musisz go wystawiac z auta na kazdej probie - moze siedziec w innym samochodzie zaparkowanym przy starcie :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posadz syna na tylnym siedzeniu i powiedz, ze jedziesz bez pilota :P

 

Jak wygladaja te jazdy dowolne na torze? O ktorej itp? Bo ja jednak nie dam rady wystartowac, bo 11-14 musze byc na uczelni ale chociaz na takie jazdy dowolne po poludniu, to bym wpadl, mozna tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zastanawiam czy startowac, moze pierwszy raz lepiej tylko popatrzec bo ze przyjade to jest pewne. O ktorej c.a.bedziecie na gieldzie? No i chcialbym sie wreszcie zapoznac :mrgreen:

przyjedziesz popatrzec to sie bedziesz wkurzal ze nie jedziesz :)

lepiej jechac :)

zdrooowka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądam prognozę pogody, ma być ciepło i słonecznie 8)

 

po takim deszczu jak dzisiejszy przewiduję straszne błoto w Słomczynie :evil: wszystkie samochody będą się nadawały do klubu brudasa 8)

 

dlatego za niewielka oplata bede mogl was powyciagac z blocka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po takim deszczu jak dzisiejszy przewiduję straszne błoto w Słomczynie :evil: wszystkie samochody będą się nadawały do klubu brudasa 8)

i o to chodzi i o to chodzi 8)

przemieli sie troche blota subarynkami to i komarow moze mniej bedzie w tamtejszym powiecie :lol:

zdrooowka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po takim deszczu jak dzisiejszy przewiduję straszne błoto w Słomczynie :evil: wszystkie samochody będą się nadawały do klubu brudasa 8)

i o to chodzi i o to chodzi 8)

przemieli sie troche blota subarynkami to i komarow moze mniej bedzie w tamtejszym powiecie :lol:

zdrooowka!

 

komary prędzej padną od huku wydechów i zostaną spalone marchewami :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zawodników.

Informuję , że jeżeli ktos zgłoszony na Cyne X chce byc klasyfikowany w Pucharze szutrowym to próby na terenie Słomczyna ( w kolejnosci 3 , 4 , 5 ) powinien przejechac na czas trzy razy :idea::idea: . Do klasyfikacji Cyny X bedzie liczony pierwszy czas przejazdu próby. Ze względu na dzisiejsze opady odwołujemy probe " tor szutrowy " zamiast toru szutrowego odbedzie sie tradycyjna próba na placu ciężarówek :!: :!: . Próby na terenie Słomczyna ( 3 , 4 , 5 ) nie wymagaja kolejności wjazdu. W przypadku jakis "korków" możemy pojechac na inną. Po zaliczeniu wszystkich prób , bez zbednej zwłoki 8) , oddajemy kartę do biura zawodow. Pozwoli to na szybsze ogłoszenie wyników Cyny X :!: :!:

Pozdr.AK

ps. Biuro w Motelu Subaru czynne od 7.30 - 9.50 :idea::idea: Start w kolejnosci zgłoszeń.( 1-szy o 8.00 ) Przewidziany czas zakończenia Cyny X ogłoszenia wyników i rozdania nagród godz. 13 - 14 ( na terenie toru Słomczyn )

Zapraszam widzów , kolegów , znajomych grill i napoje bezpłatne , Szaja również , pogoda ma byc ok. :mrgreen: Serwis FOTO zapewnia AK-Rzemieślnik ale mile widziane inne ciekawe ujęcia zamieszczone na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) jeżeli ktos zgłoszony na Cyne X chce byc klasyfikowany w Pucharze szutrowym to próby na terenie Słomczyna ( w kolejnosci 3 , 4 , 5 ) powinien przejechac na czas trzy razy :idea::idea: . (...) Po zaliczeniu wszystkich prób , bez zbednej zwłoki 8) , oddajemy kartę do biura zawodow. Pozwoli to na szybsze ogłoszenie wyników Cyny X :!: :!:

(...) ogłoszenia wyników i rozdania nagród godz. 13 - 14 ( na terenie toru Słomczyn )

 

... czyli będą dwie karty drogowe ??? jedna na Cynę a druga na Puchar Szutrowy ????

 

 

... swoją drogą , brak toru Kuby sprawi że "czarny fory" :wink: nie będzie miał gdzie odrabiać strat ... :cry:

... i nici z felg :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) jeżeli ktos zgłoszony na Cyne X chce byc klasyfikowany w Pucharze szutrowym to próby na terenie Słomczyna ( w kolejnosci 3 , 4 , 5 ) powinien przejechac na czas trzy razy :idea::idea: . (...) Po zaliczeniu wszystkich prób , bez zbednej zwłoki 8) , oddajemy kartę do biura zawodow. Pozwoli to na szybsze ogłoszenie wyników Cyny X :!: :!:

(...) ogłoszenia wyników i rozdania nagród godz. 13 - 14 ( na terenie toru Słomczyn )

 

... czyli będą dwie karty drogowe ??? jedna na Cynę a druga na Puchar Szutrowy ????

 

 

... swoją drogą , brak toru Kuby sprawi że "czarny fory" :wink: nie będzie miał gdzie odrabiać strat ... :cry:

... i nici z felg :wink:

 

 

Spokojnie !!! Nie mam opon!!! Dasz radę :-) :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skleciłem Justy do kupy po montażu klatki, więc bankowo się melduję na starcie z dwoma numerami startowymi :twisted:

Ps. Wychodzi mi że jak obydwaj kierowcy chcą być sklasyfikowani w dwóch imprezach to Justy musi sprostać aż 28 próbom :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O której c.a.zacznie sie Słomczyn??

 

Pierwsza załoga z pod Motelu Subaru wystartuje koło 8 :roll: .....nie ma harmonogramu startu :idea: jak ktos sie zgłosi miedzy 8 a 9.45 moze wystartować.

Wydaje mi sie , że koło 10 wiekszosc powinna byc juz w Słomczynie :!: ( 4 próby w promieniu 300m jest co ogladac :P )

Wczesniej prawdopodobnie wystartuje Puchar Szutrowy więc tez mozna obejrzeć.

Pozdr.AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...