Skocz do zawartości

Jubileuszowa Cyna X


raju

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 489
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

O której c.a.zacznie sie Słomczyn??

 

Pierwsza załoga z pod Motelu Subaru wystartuje koło 8 :roll: .....nie ma harmonogramu startu :idea: jak ktos sie zgłosi miedzy 8 a 9.45 moze wystartować.

Wydaje mi sie , że koło 10 wiekszosc powinna byc juz w Słomczynie :!: ( 4 próby w promieniu 300m jest co ogladac :P )

Wczesniej prawdopodobnie wystartuje Puchar Szutrowy więc tez mozna obejrzeć.

Pozdr.AK

Komu i gdzie mam zgłosić chęć startu i sklasyfikowania w obydwu imprezach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można przyjść z wypełnioną kartą zgłoszenia dopiero jutro rano przed rajdem ?

 

A jeżeli dzisiaj to do której można wysyłać mailem / faxem ?

 

Wszystko jutro w Motelu Subaru od 7.30 mozna przyjezdzac , wypelnic dokumenty , okazać swoje itd.

Będzie Kuba Mroczkowski więc na miejscu wszystkie info. również dotyczące pucharu szutrowego

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję p.Andrzeju za odp. Tym razem wybieram sie tylko obadac jak to wyglada ale nastepnym razem moze zaryzykuje :P

 

Cyna to impreza szkoleniowa :idea::idea: warto poznac bliżej swoje auto w bezpiecznych warunkach.....nie trzeba się ścigać :idea::idea: ...jadac razem z innymi pozna Pan ciekawa grupe osob :wink: . Zapewniam , że pomogą/wytlumacza co i jak. Oczywiscie zapraszam bezposrednio do Slomczyna bedzie co ogladać :mrgreen: szczegolnie "jazdy dowolne" robia wrażenie :mrgreen: ( koło 14 )

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję p.Andrzeju za odp. Tym razem wybieram sie tylko obadac jak to wyglada ale nastepnym razem moze zaryzykuje :P

 

Cyna to impreza szkoleniowa :idea::idea: warto poznac bliżej swoje auto w bezpiecznych warunkach.....nie trzeba się ścigać :idea::idea: ...jadac razem z innymi pozna Pan ciekawa grupe osob :wink: . Zapewniam , że pomogą/wytlumacza co i jak. Oczywiscie zapraszam bezposrednio do Slomczyna bedzie co ogladać :mrgreen: szczegolnie "jazdy dowolne" robia wrażenie :mrgreen: ( koło 14 )

AK

Mozna wziac udzial tylko w jazdach dowolnych? Chcialem wystartowac w Cynie ale niestety nie moge do 14.00 wlasnie, za to z checia bym smignal kilka razy po torze w ramach cwiczen :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ja pierwszy w domu, chyba mam najbliżej.

 

Przed imprezą założenie było żeby być 1 w klasie i 5 w generalce, ostatecznie wyszło 1 w GT/WRX i 6 w generalce to chyba nieźle jak na pożyczonego seryjnego GT-eka z żężącymi (rzęrzącymi) panewkami :D

 

Adam. jednak wytrzymaly panewki, a mowileś że mogę nie dojechać, nie takie złe te Subaraki :lol:

 

Adam. dziękuje za możliwość przejechania sietwoim potworem, jest fajny, zawsze chce jechać bez zająknięcia, szkoda tylko że skatowałeś opony i zrobiłem tylko 2,5 okrążenia, ale i tak wrażenia niezapomniane.

 

Dziękują także oraganizatorom za jak zwykle profi imprezę i nagrody.

 

 

pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEstem - dojechałem. Było świetnie, pierwszy raz\ Cyna na lewym nie prawym więc założenie było żeby dojechać czysto - wyszło 3 w klasie więc chyba nieźle ;)

Tylko na koniec nie polatałem za dużo bo dałem się machnąć pilotowi i przypalił sprzęgło - ale będzie żyło

Natomiast mnie mega słoneczko przypaliło - pantenol gramy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki dla wszystkich zwycięzców, a ja się wybawiłem i zająłem najgorsze miejsce jakie jest czyli 4 :evil: , choć jak na trzy-napędowego Justy to i tak nieźle -po pierwszej próbie zmieliło się łożysko i wieloklin w lewym tylnym kole, a koło miało 15 stopni samoskrętu w dowolnym kierunku :mrgreen: . Szkoda mi tylko że przez to nie udało mi sie pojechać ostatniej próby w Pucharze toru, bo dostałem taryfę i brakło 5 sekund do wygranej, a młodemu 20s do bycia drugim i w rezultacie był 4 :evil: . A wyjeździłem się za wszystkie czasy i Justy wytrzymało 26 prób :shock: i dało radę dojechać do domu. Jeszcze raz pozdro dla wszystkich spotkanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję wszystkim za wspólną zabawę, pozdrawiam spotkanych, a organizatorom dziękuję :]

Niestety po próbie start/stop odpadłem z rywalizacji z powodu awarii. :( Jednak pod koniec udało się ogarnąć furę i mogłem przejechać kilka kółek na wolnych przejazdach :D:D

 

Po pierwsze, dzięki dla Verta za gest - dzięki niemu mogłem w ogóle pojeździć co napewno wszyscy zauważyli :]

Szczególne podziękowania dla Simona, bez którego auto by nie ruszyło :P :]

Dzięki również dla Kapica on wie za co :P :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza swietna. Brawa dla organizatorow.

 

Nasze przejazdy z bardzo wolnego ssaka co to mu paliwo odplywalo i zamulal :mrgreen:

 

 

Pozostale filmiki beda jak sie zaladuja na serwer na koncie:

Youtube - SJR

 

ps. Bzyku, myslalem, ze jak walnalem 1 slupek to juz nie wygram :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle było super. Wynik, biorac pod uwagę masę błędów jakie popełniłem chyba na każdej próbie, bardzo dobry :arrow: 3 w klasie Sti i 5 w generalce :shock: .

Sporo przygód jak na jeden dzień. Zaczęło się od unicestwienia bażanta kilka km od domu, musiał się wkurzyć bo złośliwie zabrał mi boczną zaślepkę :shock: , potem na ABJ potrąciłem słupek którego nie można było potrącić przez co straciłem szanse na lepsze miejsce ( 5 sek w plecy, a na koniec Cyny tylko 4 sek straty do I m w klasie). Później podczas przejazdu toru Słomczyn na przedostatnim długim prawym chciałem pojechać szerzej i potem sciąć do wewnętrznej ale jak się okazało na zewnętrznej było bardzo slisko i do wewnątrz juz się nie udało wrócić :lol::twisted: . Efekt to minimalny kontakt z bandą tylnym zderzakiem, piękny piruet i kupa syfu na trasie dla kolejnych załóg GRATIS (następny na trasie Koval zrobił przez pięknego niezamierzona booooczura :twisted: ) i wstyd na całą wioskę za takie lamerstwo :oops::oops::oops: . Zaraz wkleje filmik :twisted:

Auto generalnie dawało radę aż do jazd dowolnych gdzie po kilku fajnych kółkach z siostrą Meli :arrow: pozdrawiam mam nadzieję że było ok :twisted: , buchnęło na parkingu gęstym siwym dymem. Wyglądało bardzo drogo, ale suma sumarum chyba bedzie ok, tzn uszczelka siedzi, tłoki raczej tez ok, główne podejrzenie padło na turbo, że się rozsypało. Pawdopodobnie lekko przegrzałem olej i turbina go puściła do intercoolera, wydechu i zanim się wypałił to kotłował jak uszkodzony trabant :mrgreen: Teraz jak już ostygło jest wszystko ok, nic nie dymi ładuje w normie, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed imprezą założenie było żeby być 1 w klasie i 5 w generalce, ostatecznie wyszło 1 w GT/WRX i 6 w generalce to chyba nieźle jak na pożyczonego seryjnego GT-eka z żężącymi (rzęrzącymi) panewkami :D

 

To już wiem, kto był od nas szybszy na każdej próbie :D Gratulacje !

 

Mimo że sumarycznie mieliśmy WRX Total Serią 2-gi czas w klasie, to jednak 2 kary doliczone na koniec za przestrzelenie mety i skończyło się na 6 miejscu :( Jak trafnie zauważył nasz forumowy kolega - Wróbel stawać nie nauczył :P:lol: Ano nie nauczył :D Kucze, gdybym wiedział, że zwykłe zatrzymanie samochodu na kresce jest takie trudne, to bym wczoraj w nocy gdzieś na dzielni na jakiś pasach poćwiczył, ha ha.

 

Ale i tak - jak na pierwsze zawody/KJS zaliczony w życiu - 2-czas i ostatecznie 6-miejsce to wynik powyżej oczekiwań :D Następnym razem postaramy się pojechać jeszcze trochę szybciej, ale tym razem - bez kar.

 

Dzięki dla Romana Urbana i Czwartka za porady na gorąco dotyczące techniki jeżdżenia beczki (fitness jeździć beczki nie nauczył :mrgreen: ).

 

No i oczywiście mega szacun dla czwartka, nie tylko za wygranie klasy, ale przede wszystkim za przejazd odcinka szutrowego (tego z błotem) na poziomie 66s swoim wolnossącym GTkiem i wklepanie większości WRXów i STIów :shock: :shock: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamus piękny slideshow :twisted::oops:

 

po zejściu z wyczyszczonego toru jazdy nie byłem w stanie wrócić do wewnątrz no i jakoś tak wyszło, potem był jeszcze kolejny oberek zaraz po powrocie na tor :lol::lol::lol: Andrzej Koper stwierdził że jedzie chyba ktoś poczatkujący i chyba miał rację :oops: . Zapoznawczy był bardzo ok, potem miałem 58 i 59 sek na torze a ten feralny jakoś nie wyszedł :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

oczywiście jak zwykle mam kłopot z youtubem, nie chce mi sciągac :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki dla organizatorow za kolejna fajna edycje cynamonowego slajdu 8)

Dziekuje Harvestrowi za mozliwosc pilotowania 8)

Gratuluje wszystkim na pudle :wink:

A i jeszcze uzupelnie podziekowania Harvestera. Dzieki dla Niumena, Weza, Pana Andrzeja i Matiego za pomoc przy ogarnieciu fury :wink:

oczywiście jak zwykle mam kłopot z youtubem, nie chce mi sciągac :evil:

spoko, mi ostatnio film wgrywal sie 6 godzin na YT :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...