Skocz do zawartości

Jubileuszowa Cyna X


raju

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 489
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mój kumpel jest operatorem, który zajawkowo kręci takie imprezy - czyli jest w temacie.

 

Powiedział, że jak załatwię mu obstawę dwóch hostess i wejściówkę VIP to przyjedzie z pro kamerą i nakręci pro filmik :P

 

Wejściówkę VIP z dostępem do grilla bez ograniczeń już ma :idea: . Hostessy załatw Ty bo nie znam jego upodobań :P i niech kręci :wink: Zapraszam..

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justy pozbawione już wszelkiej rudej i w poniedziałek trafia na wstawienie klatki do Pawła Treli, więc na środę będzie juz prawdziwy rally monster :twisted:. Tym sposobem mogę się juz zapisać na jubileuszową Cynę :lol:

1. gpruszko & luba - WRX/może czymś innym

2. Przemeq turbodziadek

3. beben I pozamiatane

4. MarioF

5. Gazik - Antyk

6. Ania&Urban LegacySTI

7. emotorsporty - syrena 105 WRC

8. Primi - szybkiwolnyssak

9. STIFF - Antyk

10. MIKKI - Antyk RWD

11. rpw

12. GC8

13. piter

14. Hogi wrx

15. Harvester/Kapic - WRX seria

16. Adam - evo

17. Pawel brat Adam.a - evo

18. jako

19. czwartek / goory - Babcia GL

20. goory / czwartek - Piotrek STI

21. Bzyk - Legacy LPG

22. szubaru

23. socko - wrx/gt??

24. Yacho - turbowanna GT

25. Dobramagilla - jak warstat powie ze mozna

26. Grac i mati - SpecBaba

27. faldżip - saxo

28. ggggtt - turbowanna GT

29. koval i agrest STi

30. rajdowa młodzież/lukass - Justy "prawdziwe" rally

31. lukass/rajdowa młodzież - Justy "prawdziwe" rally

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justy pozbawione już wszelkiej rudej i w poniedziałek trafia na wstawienie klatki do Pawła Treli, więc na środę będzie juz prawdziwy rally monster :twisted:

dosc optymistyczna wersja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justy pozbawione już wszelkiej rudej i w poniedziałek trafia na wstawienie klatki do Pawła Treli, więc na środę będzie juz prawdziwy rally monster :twisted:

dosc optymistyczna wersja :mrgreen:

 

ta ta wiem co masz na mysli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justy pozbawione już wszelkiej rudej i w poniedziałek trafia na wstawienie klatki do Pawła Treli, więc na środę będzie juz prawdziwy rally monster :twisted:

dosc optymistyczna wersja :mrgreen:

Termin mam juz zaklepany i potwierdzony od dawna , auto jest w pełni wybebeszone i przygotowane, więc liczę że Paweł się w 3 dni uwinie z wspawaniem kilku rurek, tym bardziej że klatka nie będzie jakoś mocno rozbudowana- minimum niezbędne do zgodności z zał. "J"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justy pozbawione już wszelkiej rudej i w poniedziałek trafia na wstawienie klatki do Pawła Treli, więc na środę będzie juz prawdziwy rally monster :twisted:

dosc optymistyczna wersja :mrgreen:

Termin mam juz zaklepany i potwierdzony od dawna , auto jest w pełni wybebeszone i przygotowane, więc liczę że Paweł się w 3 dni uwinie z wspawaniem kilku rurek, tym bardziej że klatka nie będzie jakoś mocno rozbudowana- minimum niezbędne do zgodności z zał. "J"

 

 

I j mam konkurowac z tym "amatorskim autem" ??? :mrgreen::mrgreen:

Chyba skórzane fotele wymontuje :D:mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki uprzejmości Szefa startuję Imprezą 2.0 N/A (lanosem) :mrgreen:

Mimo miękkich nastawów zawieszenia zamierzam dzielnie walczyć 8) Bzyku, Primi, będzie walka... ciekawe czy jedzie ten szybki jeździec czarnym forysiem swojej żony... btw, na osttaniej zimowej cynie czasy Imprezą Turbo zrobił gorsze jak forysiem :twisted:

No to chłopaki zbierać się do boju, zapowiada się ciekawa rywalizacja i oczywiście dużo fun'u :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki uprzejmości Szefa startuję Imprezą 2.0 N/A (lanosem) :mrgreen:

Mimo miękkich nastawów zawieszenia zamierzam dzielnie walczyć 8) Bzyku, Primi, będzie walka... ciekawe czy jedzie ten szybki jeździec czarnym forysiem swojej żony... btw, na osttaniej zimowej cynie czasy Imprezą Turbo zrobił gorsze jak forysiem :twisted:

No to chłopaki zbierać się do boju, zapowiada się ciekawa rywalizacja i oczywiście dużo fun'u :)

Jeśli dobrze pamiętam to miał forkiem 4 miejsce w generalce :shock: :mrgreen:

Będzie walka :twisted: rajdowe justy na 2 numerach startowych, Bzyk w swoim legasiu co już ma 190kkm, ale wciąż może :mrgreen: , raju autem szefa :mrgreen: no i pewnie inni chętni zwabieni nagrodami :twisted: = obecność obowiązkowa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzyku przyjechałbyś po męsku Sti a nie taką popierdółke odstawiasz :wink: :wink: :wink:

 

Dobrze że Adam. jest w klasie inne :twisted: :wink:

 

we wtorek może się okazać że będę w klasie gość ..... na trybunie . :evil:

 

Jak zamontuję płyte pod silnik i coś poMODZĘ to przyjadę STI, bo tak z 2,5l i innymi wydmuszkami w klasie outlaw to sobie mogę ... popatrzeć :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzyku przyjechałbyś po męsku Sti a nie taką popierdółke odstawiasz :wink: :wink: :wink:

 

Dobrze że Adam. jest w klasie inne :twisted: :wink:

 

we wtorek może się okazać że będę w klasie gość ..... na trybunie . :evil:

 

Jak zamontuję płyte pod silnik i coś poMODZĘ to przyjadę STI, bo tak z 2,5l i innymi wydmuszkami w klasie outlaw to sobie mogę ... popatrzeć :-)

 

Bzyczku " chłopaki nie płaczą " :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki uprzejmości Szefa startuję Imprezą 2.0 N/A (lanosem) :mrgreen:

Mimo miękkich nastawów zawieszenia zamierzam dzielnie walczyć 8) Bzyku, Primi, będzie walka... ciekawe czy jedzie ten szybki jeździec czarnym forysiem swojej żony... btw, na osttaniej zimowej cynie czasy Imprezą Turbo zrobił gorsze jak forysiem :twisted:

No to chłopaki zbierać się do boju, zapowiada się ciekawa rywalizacja i oczywiście dużo fun'u :)

 

... chyba wpadnę dwoma autami :P (żona wstępnie obiecała że pożyczy swojego czarnego forysia :wink: )

... foryś też ma miekkie nastawy bo mu przednie amory wylały :wink:

... co do czasów kręconych na zimowej cynie imprezą to niestety nie miałem opon (tylnie opony zewnętrzną połowę bieżnika miały gładką :roll: ) samochód stał w miejscu (koła od leśnika okazały się za duże żeby je przełożyć :( )

... po pierwszym odcinku mialem ochotę ją zostawić na parkingu ale uznalem że przejazdy imprezą będą rozgrzewką przed atakiem forysia :wink:

... jakie było moje zdziwienie gdy okazało się że imprezą zajeliśmy 3 miejsce w klasie ...

 

Bzyk w swoim legasiu co już ma 190kkm, ale wciąż może :mrgreen: , :wink:

 

... fory ma 210kkm :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primi napisał(a): Bzyk w swoim legasiu co już ma 190kkm, ale wciąż może :mrgreen: , :wink:

 

 

 

... fory ma 210kkm :roll:

Subaru im starsze tym lepsze :twisted: Mój ma tylko 50kkm, pewnie dlatego od Was baty dostaję :mrgreen: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , dzisiaj dostałem nagrody ufundowane na Cyne X przez firmę Lotos :idea: Grubo , wszystkie ciuchy i gadzety markowe :shock: kolor czarny z małym logo...Kadrowa juz próbowała coś skubnąć ale wszystko policzone. :mrgreen:

Każdy z pierwszej trójki w klasach po 4l oleju :shock: Za generalkę niezła kurtka , nie wiedziałem , że tak poważnie to potraktowali....Nagrody Subaru też będą...ale przy tych z Lotosa... :roll: Felgi za 1 w klasie Subaru wolnossące + diesel do wyboru z katalogu :P ( Raju załatwił :idea: ) Z oponami cos cięzko idzie.....ale Vert sie odgrażał.....że próbuje.....

Ze sportowym pozdrowieniem :mrgreen: AK

ps.puchary tradycyjnie....rysunki prób w pon/wtorek powinny być na forum :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi za 1 w klasie Subaru wolnossące + diesel :
Znaczy się, że 2 komplety felg :twisted::P
Andrzej Koper napisał(a):Z oponami cos cięzko idzie.....ale Vert sie odgrażał.....że próbuje.....

 

 

 

prawie nówki ,nie używane w sporcie :wink: :mrgreen:

:mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...