Skocz do zawartości

Jubileuszowa Cyna X


raju

Rekomendowane odpowiedzi

Panie Andrzeju, byłem po raz pierwszy i właśnie dlatego mam małą uwagę organizacyjną.

 

Fajnie by było, aby w biurze zawodów była jakaś mapka dojazdu do Słomczyna, dla tych którzy tam jeszcze nie byli. Człowiek który udzielał nam informacji najpierw wprowadził nas w błąd w sprawie zjazdu z obwodnicy Grójca, a następnie podał złą drogę do samego Słomczyna (kazał skręcać w lewo na pierwszym rondzie) w efekcie czego trochę błąkaliśmy się po okolicy zanim trafiliśmy na tor :) Chcieliśmy zadzwonić do biura rajdu, ale w dokumentach nie było żadnego telefonu. Na szczęście 4T prowadzi nie tylko serwis, ale i infolinię :D

 

Piszę dlatego, że w sumie jest to drobiazg, łatwy do opanowania. Jako całość, impreza jednak bardzo udana i wrażenia jak najbardziej pozytywne. Czekamy na kolejną edycję.

 

PS. Do zimy jeszcze szmat czasu, może by tak Cyna X.5 jesienią :mrgreen:

 

 

Trzebabyło jechac z kimś w kolumnie :-) a nie lansowac się samemu :-) po okolicy :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 489
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Impreza swietna. Brawa dla organizatorow.

 

Nasze przejazdy z bardzo wolnego ssaka co to mu paliwo odplywalo i zamulal :mrgreen:

 

 

Pozostale filmiki beda jak sie zaladuja na serwer na koncie:

Youtube - SJR

 

ps. Bzyku, myslalem, ze jak walnalem 1 slupek to juz nie wygram :twisted:

 

 

Jakbym miał 200 kg lżejsze autko i takie profi szutrówki jak ty to by ci tak łatwo nie poszło :wink:

No ale tak jak pisałem przed ipmrezą , brak opon to moja domena :-))))

 

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z II miejsca bo akurat mi brakowało takiego pucharku. Teraz mam komplecik 1-2-3 msc i mogę zacząć rywalizację w innej klasie :mrgreen:

 

Szukam sponsora do zakupu opon :-) :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Pozostałe koszty "RAJDU" pokrywam sam :mrgreen:

 

Wielkie dzięki wszystkim za rywlizacje i atmosferę a szczególne podziękowania dla oraginzatorów !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na koniec pojechaliśmy dla zabawy na tor błotny (anulowana próba) - słusznie że OeS został odwołąny bo mało się nie utopilem - przejechałem ale 50% to błocko konkretne więc tylko ładnie usyfiłem auto i się zawinąłem ale chłopaki fantastyczni mieli plan utopić kilka aut :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche fotek

zdjecia sa zrzutem z karty bez segregacji i obrobki

a wiec pls bez reklamcji jakosciowych

zdjecia beda dostepne do konca tygodnia

 

http://picasaweb.google.pl/doltuszyk/XCyna#

 

http://picasaweb.google.pl/doltuszyk/XCyna02#

Zdjęcia super - nawet powolne Justy się załapało.

A jak ktoś by miał jakieś reklamacje to by był chyba niepoważny - poświęcasz swój czas i robisz to za darmo żebyśmy mieli super pamiątkę. Ode mnie wielkie dzięki 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na koniec pojechaliśmy dla zabawy na tor błotny (anulowana próba) - słusznie że OeS został odwołąny bo mało się nie utopilem - przejechałem ale 50% to błocko konkretne więc tylko ładnie usyfiłem auto i się zawinąłem ale chłopaki fantastyczni mieli plan utopić kilka aut :)

 

a dlaczego ja tam nie pojechalem :oops: myslalem ze jest wogole zamkniety i nie mozna wjechac :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na koniec pojechaliśmy dla zabawy na tor błotny (anulowana próba) - słusznie że OeS został odwołąny bo mało się nie utopilem - przejechałem ale 50% to błocko konkretne więc tylko ładnie usyfiłem auto i się zawinąłem ale chłopaki fantastyczni mieli plan utopić kilka aut :)

 

Jak bys byl na rajdzie Lotos albo na rajdzie Polski to bys wiedzial , że ten odwołany tor to pikuś.... :mrgreen: .

 

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już w domu 800 km dojazdówek i 5 min jazdy na czas, chyba jestem jakiś dziwny

 

powinieneś dostać nagrodę specjalną od organizatora za najdłuższą dojazdówkę 8)

Już to kiedyś proponowałem, ale pozostało bez echa :roll: :mrgreen:

Chociaż nagrodę pocieszenia jakąś bo znowu dałem ciała :evil::lol: :wink:

"nie powiedziałeś mi" zabrzmiało tak jakbym chciał zabić niumena :twisted:

Samobój idealny, 10s straty po przejechaniu pierwszych metrów pierwszej próby :shock:

Na szczęście szybko mi przeszło i dalej się już dobrze bawiłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim spotkanym na Cynie, fajnie sie bylo zobaczyc w tak pieknych okolicznosciach przyrody i tego.. niepowtarzalnych 8)

Specjalne podziekowania dla Vergette za studzenie moich zapalow, bo niby jazda byla dla zabawy, ale jak jest odliczanie i odcinek do pokonania to sie czlowiek tak jakos sam spina i nakreca :twisted: No i afterek udal sie wybornie. DobraMagilla, rachunek za komary -400zl wysylam poczta :P

 

A oprocz tego pogoda super, urwalem tylko jeden prog, nie bylem ostatni, przejechalem bez taryfy probe na gieldzie ktorej nigdy mi sie bez tego nie udalo przejechac, wiec Cyne zaliczam do udanych :mrgreen:

 

No i dzieki za to zdjecie, bo widac, ze bylo na tyle szybko, ze bylo boooookiem

dol5569.jpg

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już w domu 800 km dojazdówek i 5 min jazdy na czas, chyba jestem jakiś dziwny

 

powinieneś dostać nagrodę specjalną od organizatora za najdłuższą dojazdówkę 8)

Już to kiedyś proponowałem, ale pozostało bez echa :roll: :mrgreen:

Chociaż nagrodę pocieszenia jakąś bo znowu dałem ciała :evil::lol: :wink:

"nie powiedziałeś mi" zabrzmiało tak jakbym chciał zabić niumena :twisted:

Samobój idealny, 10s straty po przejechaniu pierwszych metrów pierwszej próby :shock:

Na szczęście szybko mi przeszło i dalej się już dobrze bawiłem :wink:

 

 

Zabrzmiało conajmniej jak "... ale urwał ..." :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim spotkanym na Cynie, fajnie sie bylo zobaczyc w tak pieknych okolicznosciach przyrody i tego.. niepowtarzalnych 8)

Specjalne podziekowania dla Vergette za studzenie moich zapalow, bo niby jazda byla dla zabawy, ale jak jest odliczanie i odcinek do pokonania to sie czlowiek tak jakos sam spina i nakreca :twisted: No i afterek udal sie wybornie. DobraMagilla, rachunek za komary -400zl wysylam poczta :P

 

A oprocz tego pogoda super, urwalem tylko jeden prog, nie bylem ostatni, przejechalem bez taryfy probe na gieldzie ktorej nigdy mi sie bez tego nie udalo przejechac, wiec Cyne zaliczam do udanych :mrgreen:

 

No i dzieki za to zdjecie, bo widac, ze bylo na tyle szybko, ze bylo boooookiem

dol5569.jpg

 

:twisted:

 

Przecież widać, że koła się nie kręcą.

Zatrzymałeś się, skręciłeś koła, ktoś z tyłu rzucił piachem i tak powstała ta fota :mrgreen::mrgreen::twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już w domu :wink: 800 km dojazdówek i 5 min jazdy na czas, chyba jestem jakiś dziwny :mrgreen:

Była fajnie, miło było spotkać znajomych 8) Gratulacje dla zwycięzców i podziękowania dla organizatorów.

Specjalnie podziękowania dla Hogiego za przypilnowanie młodego 8)

 

Polecam się na przyszłość.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak pod koniec udało się ogarnąć furę i mogłem przejechać kilka kółek na wolnych przejazdach :D

 

oj było na co popatrzeć, piękne boki :P szczęśliwi którzy zostali przewiezieni 8)

 

Harv dzięki za wycieczkę po torze, było rewelacyjnie... i nie marnuj talentu, bo masz naprawdę potencjał 8)

 

 

Dziekuje wszystkim spotkanym na Cynie, fajnie sie bylo zobaczyc w tak pieknych okolicznosciach przyrody i tego.. niepowtarzalnych 8)

Specjalne podziekowania dla Vergette za studzenie moich zapalow, bo niby jazda byla dla zabawy, ale jak jest odliczanie i odcinek do pokonania to sie czlowiek tak jakos sam spina i nakreca :twisted: No i afterek udal sie wybornie. DobraMagilla, rachunek za komary -400zl wysylam poczta :P

 

A oprocz tego pogoda super, urwalem tylko jeden prog, nie bylem ostatni, przejechalem bez taryfy probe na gieldzie ktorej nigdy mi sie bez tego nie udalo przejechac, wiec Cyne zaliczam do udanych :mrgreen:

 

Dzięki za kolejną Cynę, jak zwykle zabawa wyborna :D

 

Pozdrawiam wszystkich spotkanych 8) - szkoda, że taka niska frekwencja :evil: i jazdy dowolne trwające tylko do 15 :evil: :? :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...