Skocz do zawartości

Jubileuszowa Cyna X


raju

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje dla Stiffa...

, allle was zalatwil :D

 

nic nie powiem :evil:, 0,06 sekundy zabrakło do pudła, cóż za niefart :lol:

ale jak zwykle zawalona próba Blue i można było zapomnieć o kufelku :), po prostu nie umiem wygrzebywać się z błocka

 

gratki dla Yacho, wanna ładnie zapindala :twisted:

 

 

podziękowania dla Organizatorów, mocno przyprawione flaczki były wyśmienite, ogień w gębie! :mrgreen:

Pani Kadrowa, miło było poznać i wysłuchać jakże zrozumiałego aspektu choroby zwanego "zajobem" :D na tle wiadomej marki aut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 489
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nic nie powiem :evil:, 0,06 sekundy zabrakło do pudła, cóż za niefart :lol:

ale jak zwykle zawalona próba Blue i można było zapomnieć o kufelku :), po prostu nie umiem wygrzebywać się z błocka

 

też wieczorem popatrzyłem na czasy i zrobiłem wielkie :shock: - na ponad 5 minut jazdy taka różnica to mniej niż nic. Ja z kolei masę czasu traciłem na trzeciej próbie - objazdy pachołków - zwłaszcza 360st i 270st to porażka - tak mnie wywalało na zewnątrz że bagażnik był już w sąsiednim powiecie. Mam nad czym popracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratki dla Yacho, wanna ładnie zapindala :twisted:

 

dzieki gpruszko! :D

jak to mowia: samochod ino gwizda, tylko kierowca pi... :lol: :wink:

 

dziekuje wszystkim za fajna atmosferke i mile towarzystwo.

szkoooda moze tylko, ze byly takie kolejki przed probami na gieldzie ale bylo bardzo zacnie :twisted:

zdrooowka Wszystkim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo kiełbasy więc nawet ja się załapałem

 

Michael nie przyjechał to kiełbasy wystarczyło :wink: :mrgreen:

 

Michaela nie było, ale jego były samochód był - tym razem jako obserwator. Ale następnym razem jak dobrze pójdzie... to i kiełbaski też będą zagrożone :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że taka niska frekwencja

fakt, 34 auta, na zimowej 43 chyba..

coraz mniej..

 

 

I tak było nieźle biorąc pod uwagę, że sporo ludzi startowało lub oglądało tego samego dnia Rally Mińsk Maz. No i był to pierwszy weekend wakacji, więc część już na bank wyjechała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOL_6385.jpg

 

Wprowadzimy również podzial na "amatorow" i "zawodowcow" a o podziale beda decydowali sami zgaszajacy :wink: "Zawodowcy" beda klasyfikowani w osobnej klasie jako "gosc".

To wstepnie , na goraco z kol. Kubą M..ustalilismy.

 

Panie Andrzeju, jeszcze raz gratulacje za swietna impreze towarzyska pod marka Subaru. Popieram zmiany i na nastepna impreze zglaszam sie jako "zawodowiec", moze juz nie wolnymssakiem bo z Tomaszkami bedzie trudniej :wink:

Uznania za kawal dobrej roboty naleza sie tez dla Kuby Mroczkowskiego, ogarnac 2 imprezy: Szutrowy Puchar i Cyne w jednym czasie, bez zadnych stresowych sytuacji - mistrzostwo!!!

 

Dla mnie udzial w Cynie mial byc swietna zabawa w milym towarzystwie Subaromaniakow. Jednak wspaniala konkurencja i piekne nagrody zapowiadaly zacieta walke. Kilka dni przed impreza, wspolnie z goorym wpadlismy w amok przed startem do "Rajdu" i zaczelismy picowac fury, obmyslajac taktyke na zawody :P Oklejenie GLa jak policzylem dalo mu +50KM wiecej na przedni naped i jakies +40KM na tyl (wedlug normy: 1 naklejka = +5KM). Dalo to lacznie: 115KM + 90KM = 205KM co w klasie N/A chyba wystarczy :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

W dniu imprezy bylismy gotowi do boju i jak to zwykle bywa "caly nasz misterny plan poszedl w .....". Zachowalem sie jak amator i w Motelu Subaru okazalo sie ze moj GL nie ma aktualnych badan technicznych :roll: wiec zaczelo sie.... :D

 

Najpierw rajd po Stacjach Diagnostycznych (na 4-tej sie udalo) i w Biurze bylem na 3min przed zamknieciem. Potem szybko na Probe ABJ i oczywiscie "szkolny blad" - Slupek. Kiedys dawno temu jezdzilem troche w KJSach i jesli sie zaliczylo 1-wszy pachol to bylo juz po pudle :oops:. Mialem juz zrezygnowac z dalszej walki szczegolnie, ze w trybie pilnym musialem pojechac do domu po brakujace dokumenty do Badania Technicznego. Jechalismy z goorym na 2 fury tak wiec wypuscilem Michala aby dalej kontynuowal sciganie i godnie reprezentowal nasz Team :lol: a sam pojechalem zamknac sprawy Badania Technicznego. Dodatkowa dojazdowka do domu po dokumenty potem na stacje benzynowa (bo bylo zatankowane dokladnie na kilka prob) i telefon do przyjaciela/pilota.... okazalo sie, ze byl korek i Michal wlasnie dojechal na Gielde i przystepowal do proby zrywu i precyzyjnego zatrzymania. Dla mnie X Cyna miala troche wiecej OSow, trasa z domu na Slomczyn jest mi dobrze znana a i kilka skrotow szutrowych jest bardzo zacnych :twisted: tak wiec chwile po telefonie bylem na miejscu.

 

Proba Zrywu i Hamowania... bardzo trudna i cieszylem sie ze taka krotka. Wolnyssak jest naprawde wolny. Potem szybko na zapoznanie 2 prob na terenie gieldy i "Dzieki Bogu" suchy Tor Slomczyn. Bardzo komfortowy jest pomysl z zapoznaniem do Prob.

 

Udalo sie przejechac Probe SL-1 (onboard) bez zadnych bledow, nie wiem tylko jak to sie dzieje, ze nawet 1/2 zbiornika paliwa odplywa na beczkach a auto nie chce na powietrzu z kurzem jechac :roll:

 

Proba Blue (onboard) to naprawde miejsce gdzie mozna bylo odrobic straty. Mialem dokladne notatki gdzie bloto, gdzie przyciac i wszystko jechalo sie pewnie, az za dobrze bo przycialem tam gdzie nie mozna i znowu slupek :twisted:

 

Szybki przejazd proby po Torze (onboard z wolnego przejazdu) i ostatni sprint miedzy parkingiem a Biurem rajdu. Szaja jak na teleturnieju odliczal ostatnie chwile na zlozenie karty drogowej. Udalo sie ;-)

 

Zurek i kielbaska byly lepsze niz zwykle!!! Atmosfera towarzystka, adrenalinka i wspolzawodnictwo jak na prawdziwych zawodach. :D

 

Chcialem jeszcze raz wypisac podziekowania:

Andrzej Koper, Kuba Mroczkowski - inicjatywa i podejscie godne nasladowania! :!:

Goory - dzieki za pomoc przy starcie i swietna prace "Umyslowego" :idea:

 

No i oczywiście mega szacun dla czwartka, nie tylko za wygranie klasy, ale przede wszystkim za przejazd odcinka szutrowego (tego z błotem) na poziomie 66s swoim wolnossącym GTkiem i wklepanie większości WRXów i STIów :shock: :shock: :shock:

Przyznam, ze kilka niepotrzebnych hamowan i ten slupek.... chyba przesadzasz... jak bym sieknal 64s i czysty przejazd to bym zasluzyl na takie peany.... ale widze, ze kolejny bakcyl Ciebie zlapal... polecam KJSy... to cos zupelnie innego niz sciganie sie na pojezdzawkach a nauki chyba wiecej.. bo nie tylko technika, sprzet ale tez pokora i praca umyslowa... cos dla Ciebie 8)

 

Jakbym miał 200 kg lżejsze autko i takie profi szutrówki jak ty to by ci tak łatwo nie poszło :wink:

Oddalem Ci 10sek a szutrowki byly profi ale 6 lat temu, teraz to raczej "drutowki". Moze jeszcze kiedys bedzie w tej samej imprezie startowac wiec czekam na rewanz :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Yachoo - Felgi oslepily mnie bialym blaskiem :mrgreen: Gratulacje za pudlo :!:

 

troche fotek

zdjecia sa zrzutem z karty bez segregacji i obrobki

a wiec pls bez reklamcji jakosciowych

Dzieki Wielkie!!!!! To juz drugi raz kiedy moglem liczyc na twoje fotki :D Jak bysmy sie kiedys mieli zobaczyc to zapraszam na jakis co-drive czy inna impreze :D

 

Raju - szykuj sie.. widzialem katalog Auto-Styl i te biale mnie sie podobaja :lol:

 

Podziekowania za mily afterek dla vergette i oczywiscie ekipy: zalany MaciekSubru z Agą, Simon, DobraMagilla oraz spotkanych Harvestrow (brawa za odwazna jazde na Torze Slomczyn!) i Kapicow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szubaru napisał(a):

dopiero teraz zauważyłem ,że Yacho wyjął 2 miejsce po cichutku no brawo czyli można serią

 

serią http://turbowanny.pl/yacho.html

 

czyli co, zawodowiec do klasy gość na następnej Cynie :wink: :mrgreen:

 

szubaru, fajną masz fote

 

dzięki 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...