Skocz do zawartości

Audio w subaru


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Uniek SI napisał:

Witam

Szukam porzadnej firmy, ktora ma w sprzedazy stacje multimedialne do forestera MY 15 wraz z montazem.
Ktos moze polecic ?

Pzdr

 

Pewnie jak podasz lokalizację geograficzną to będzie lepiej, latwiej i przyjemniej.

...chyba że jesteś że Szczecina - i chciałeś się przewietrzyc w Przemyślu  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pewnie jak podasz lokalizację geograficzną to będzie lepiej, latwiej i przyjemniej.

...chyba że jesteś że Szczecina - i chciałeś się przewietrzyc w Przemyślu  

Jestem z Leszna w Wielkopolsce.

Moze byc Poznan albo Wroclaw, ale jak macie jakis warsztat godny polecenia ciut dalej to moge nawet sie przejechac do Szczecina default_wink.png

 

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przykatowany temat, że mi aż beret nabrzmiał :) (ambitnie zacząłem od pierwszej strony, co było błędem :D)
Także poprosiłbym o podsumowanie :)


Na pewno chciałbym wymienić radio w swoim OBK '08, ponieważ nie ma wejścia AUX (co mnie najbardziej interesuje - chciałbym podpiąć spotify z telefonu). I teraz co robić?


1. Kupić porządne radio, które napędzi jakiś zestaw głośników (przednie + tylne drzwi) bez wzmaka? (z doświadczenia wiem, że głośniki w tylnych drzwiach robią bardziej jako woofery niż cokolwiek innego)
2. Zainwestować we wzmaka i nagłośnić przednie drzwi + subwoofer?

Dodam, że efekt jaki by mnie zadowalał jeśli chodzi o brzmienie, to nagłośnienie w moim poprzednim aucie (Mazda 6 2010r po lifcie). Jeśli chodzi o brzmienie, bardzo mi się podobało. Nie był to system Bose montowany w niektórych modelach, tylko podstawowy. Natomiast mimo super wystrojonego dźwięku brakowało tam mocy i przy prędkościach 80km/h w górę, słuchanie muzyki nie miało sensu.

Doradźcie coś proszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi Ci tylko o aux, to dorobienie go to 30min. Gdzieś tu były poradniki, sam z nich korzystałem. Jeśli chodzi o zmianę brzmienia, pierwsze do wywalenia radio. Mogę podesłać link do ramki na 2din, jeśli nie chcesz rzezbic. Co do wzmaka nie doradze, bo sam jestem przed modami audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Danko napisał:

Jeżeli chodzi Ci tylko o aux, to dorobienie go to 30min. Gdzieś tu były poradniki, sam z nich korzystałem. Jeśli chodzi o zmianę brzmienia, pierwsze do wywalenia radio. Mogę podesłać link do ramki na 2din, jeśli nie chcesz rzezbic. Co do wzmaka nie doradze, bo sam jestem przed modami audio


Podsyłaj śmiało :)

Chodzi mi o AUX, ale przede wszystkim o dźwięk.

Widzę dużo pozytywnych opinii o radiach marki VORDON. Miał ktoś z tym do czynienia? Zastanawiam się jak te moce podawane przez producentów (mozna znaleźć i 4 x 60W) , maja się do rzeczywistości. Bo tak sobie myślę, że jakieś 2DIN radio może mieć wsadzone lepsze tranzystory (chociaz takie moce występują też w 1DINowkach), co powodowało by brak konieczności montażu wzmacniacza. Jak myślicie? Czy jednak inwestować we wzmacniacz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.ebay.com/itm/2-DIN-Car-Radio-Stereo-Faceplate-for-Subaru-Legacy-Outback-2006-2009-/153173478907 to jest ramka do polifta. Jeśli chodzi o przedlifta, wystarczy czy też wersję bez automatycznej klimy - wpisz w wyszukiwarce ramka radiowa metra i model samochodu 

Edytowane przez Danko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.10.2019 o 12:59, Danko napisał:

https://www.ebay.com/itm/2-DIN-Car-Radio-Stereo-Faceplate-for-Subaru-Legacy-Outback-2006-2009-/153173478907 to jest ramka do polifta. Jeśli chodzi o przedlifta, wystarczy czy też wersję bez automatycznej klimy - wpisz w wyszukiwarce ramka radiowa metra i model samochodu 

Dzięki.
A widziałeś może gdzieś opcję, żeby założyć radio 1din?

Druga sprawa: Jak w tym panelu, który podesłałeś, podłącza się sterowanie klimą?

 

Edytowane przez Reinmar Bielau
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Danko napisał:

To jest przed liftem na 99%. Lift to lata 2007-2009, albo nawet 2008-9

Chyba w 2008r był lift właśnie. U mnie chyba jest wersja przedliftowa, ale te ramki do przedliftów mają się nijak do mojego panelu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w 2008r był lift właśnie. U mnie chyba jest wersja przedliftowa, ale te ramki do przedliftów mają się nijak do mojego panelu :/
Mam taką ramkę do przedlifta sprowadzoną z Japonii. Kupiłem 2 i jedna będzie na sprzedaż -postaeam się dziś wrzucić do działu sprzedam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, dr.elich napisał:
17 minut temu, Reinmar Bielau napisał:
Chyba w 2008r był lift właśnie. U mnie chyba jest wersja przedliftowa, ale te ramki do przedliftów mają się nijak do mojego panelu :/

Mam taką ramkę do przedlifta sprowadzoną z Japonii. Kupiłem 2 i jedna będzie na sprzedaż -postaeam się dziś wrzucić do działu sprzedam.

Super, dzięki - czekam na ogło :)

Możesz od razu na prv wklejać :)

Edytowane przez Reinmar Bielau
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio mam takie jak na zdjęciu. Wydaje mi się że ramka z linku powyżej będzie pasowała. Pozostaje kwestia tego jakie radio założyć. Myślałem o zakupie jakiegoś androida. Audiofilem nie jestem i wystarczy że będzie grało, chodzi mi głównie o funkcje (bluetooth, zestaw głośnomówiący, muzyka z usb i streaming przez bluetooth). Co prawda sterowanie z kierownicy nie posiada za wiele funkcji ale fajnie jakby dało się go używać w nowym radiu. Ma ktoś jakieś doświadczenie w temacie i podpowie czy to wykonalne i jakie radio brać? 

IMG_20191014_170332.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 din eunavi ( chińczyk) 2gb ram 16rom, wyjście z przodu na kartę microSD, bluetooth streaming, odtwarzanie filmów MKV z dysku HDD przez USB, kamera cofania, wifi, możliwość przypisania funkcji do klawiszy sterowania kierownicą. itd nie narzekam. Zamawiasz z aliexpress, mają magazyn w Polsce i masz go do 2dni.

Tylko musiałem zainstalować Androida 6 bo na 7 jaki był zainstalowany nie mogłem zainstalować Yanosika, a na tym mi zależało, być może teraz można to zrobić na androidzie 7 lub wyższym.

Edytowane przez yaroz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.10.2019 o 10:39, yaroz napisał:

Ja mam 2 din eunavi ( chińczyk)

znalazłem coś takiego: https://pl.aliexpress.com/item/32934575168.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.24e457a8qZG0eW&algo_pvid=4b511f9b-434a-4987-b890-f9c78d6ffab2&algo_expid=4b511f9b-434a-4987-b890-f9c78d6ffab2-0&btsid=9d19c95c-fd24-45b0-9a23-22bb3f0b0c86&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_4,searchweb201603_55

 

nie mam żadnego doświadczenia z radiami na androidzie więc będę wdzięczny za jakieś opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...