Skocz do zawartości

Audio w subaru


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, szamot napisał:

Tanio może nie jest ale wszystko zrobione git! 

Ile wszystko Cie kosztowało? 

Ramka na ebayu kosztuje około 310zł z wysyłką, do tego radio od 400 do 1000zł na ali.
Ewentualnie jest jeszcze coś takiego: https://pl.aliexpress.com/item/4000026610912.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.35258936AWCKJs&algo_pvid=4d58ebae-d861-4a46-a1e4-dabf728e820d&algo_expid=4d58ebae-d861-4a46-a1e4-dabf728e820d-56&btsid=76754ceb-aa12-4eeb-a271-d61839aecbdf&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_4,searchweb201603_55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, wtedy to znaczna różnica. Ale sa naprawdę przyzwoite, markowe sprzęty w cenach tych z Ali. Może nie najtańszych, ale właśnie 700zl chociażby. Rozumiem oczywiście, że marka to nie wszystko, ale jednak gwarancja gdzieś na miejscu to coś bardzo przydatnego - różnie bywa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.10.2019 o 10:56, szamot napisał:

.... I o dziwo fabryczne głośniki dają radę 

 

Bardzo ciężko mi w to uwierzyć :blink:

Mimo wszystko uważam, że lepiej byłoby wymienić fabryczny paździerz na coś lepszego.

Chętnie pojawię się na odsłuchu, krajanie @szamot - może wtedy zmienię zdanie ;) 

 

 

 

Edytowane przez Malyboss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Danko napisał:

Jak mam wydać np 500zl za no name radio z Ali, to wolę kupić markowe, z gwarancją za np 700/800

Proszę o namiar na takie markowe radio w cenie o której tu piszesz. Ale żeby miało funkcję zestawu głośnomówiącego, streaming z telefonu, usb, nawigację, kamerę cofania. Mile widziana możliwość podłączenia zewnętrznego ekranu w zagłówku. No i oczywiście żeby dało się nim sterować z guzików na kierownicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Malyboss napisał:

Bardzo ciężko mi w to uwierzyć 

oj człowieku małej wiary 

Oczywiście zapraszam, może się nawrócisz :D

 

2 godziny temu, ziomek4000 napisał:

Proszę o namiar na takie markowe radio w cenie o której tu piszesz.

To kwota coś koło 3 tysięcy za samo radio

Wg. wielu którzy parają się tematem audio te markowe oferują za taką kwotę mniej - słabsze parametry, gorsze podzespoły 

 

Moim priorytetem było posiadać w miarę nowoczesne urządzenie na pokładzie

Coś co pomoże mi w codziennym poruszaniu się i pracy

-powie mi jak mam jechać i o której tam będę

-pozwoli mi słuchać muzyki jakiej chce

-powie mi gdzie akurat kręci się to cholerne beemwu

-w sposób komfortowy i zgodny z przepisami odpowiedzieć na pytanie - panie a ile to kosztuje ?

Poprawa jakości dźwięku to miła ale nie najważniejsza wartość dodana

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, szamot napisał:

 

To kwota coś koło 3 tysięcy za samo radio

Wg. wielu którzy parają się tematem audio te markowe oferują za taką kwotę mniej - słabsze parametry, gorsze podzespoły 

  

A @Danko napisał że markowe radio można kupić za 700/800zł z gwarancją. No chyba że będzie radio bez tych wrzystkich rzeczy o których pisałem. 

 

Mi na super jakości dźwięku nie zależy. Wygłuszenie wnętrza i tak jest tak słabe że szkoda gadać. Ważne żeby nie trzeszczało. 

 

Mógłbyś podać namiar na tą Polską firmę która wykonuje ramki? Wolę dać zarobić lokalnej firmie a nie komuś z Rosji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się zdjęcie załadować. W każdym razie, widziałem ostatnio w sklepie radio pioniera z większością wymienionych funkcji na samej etykiecie, dokładnie mu się nie przyglądałem. Obslugiwalo bluetooth USB itp, można było podłączyć kamerę cofania. Kosztowało 600zl. Zatem szukając okazji, w okolicach 1000zl można znaleźć coś mega przyzwoitego. Racją jest tez to, że tutaj trochę zapłacimy za firmę, podczas gdy noname w tej cenie może mieć lepsze komponenty. ALE - może, nie musi. Można trafić na crap, chyba, że ma się jakieś sprawdzone firmy. Ja z własnego przykrego doświadczenia - w kwestii i jakości sprzętu i obsługi gwarancyjnej - nie decyduje się już na budżetowe firmy, jak chociażby manta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://allegro.pl/oferta/pioneer-mvh-g210bt-radio-samochodowe-2din-kamera-8256025512?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Tak na szybko coś takiego znalazłem? Zasadniczo według opisu ma prawie wszystko co wymieniłem. Brakuje gps ale od tego mam telefon więc nie wymagam tego od radia. I jeszcze kwestia sterowania z kierownicy. Czy da radę w ogóle gdzieś kupić interface do outbacka my08. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ziomek4000 napisał:

https://allegro.pl/oferta/pioneer-mvh-g210bt-radio-samochodowe-2din-kamera-8256025512?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Tak na szybko coś takiego znalazłem? Zasadniczo według opisu ma prawie wszystko co wymieniłem. Brakuje gps ale od tego mam telefon więc nie wymagam tego od radia. I jeszcze kwestia sterowania z kierownicy. Czy da radę w ogóle gdzieś kupić interface do outbacka my08. 

Żadna markowa firma nie oferuje radia na Androidzie. Tutaj chinczyki mają przewagę. Ja mam Eunavi ściągnięte z Chin za 700zł z wysyłką z Polski bez gwarancji i jakoś już 2 rok się nie chce zepsuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...