Jump to content
Scooby

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!

Recommended Posts

Wychodzi mi ze jak się uda to ledwo dojadę na 20:00 na wjazd na klasyki. 

Spoko. Widzimy się na miejscu w takim razie.
Ja pewnie podjadę wcześniej na cars&coffee na Marszałkowskiej a stamtąd już na klasyki. Jak ktoś chce wcześniej podjechać na C&C to zapraszam

Będziemy się widzieć na miejscu Wjazd od strony mercedesa na parking czy coś się zmieniło ? Bo dawno nie byłem

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak, spotkajmy się tam właśnie od strony mercedesa:)
Ja jade jeszxzs na Cars and Coffee jakbyś był wcześniej to wbijaj tam. To jest na Marszałkowskiej, byliśmy tam kiedyś jak przyjechałeś do nas:)

Panowie ja nie dam rady dzisiaj ;(

Tak, spotkajmy się tam właśnie od strony mercedesa:)
Ja jade jeszxzs na Cars and Coffee jakbyś był wcześniej to wbijaj tam. To jest na Marszałkowskiej, byliśmy tam kiedyś jak przyjechałeś do nas:)

Wiem gdzie to jest ale wątpię abym zdarzył bo przed 7 dopiero wyjeżdżam z domu. do zobaczenia

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja siedziałem w biurze do 19.30. Nie była to ciężka harówka bynajmniej ;), ale potem już się nie chciało :blush:

Jestem na placu ale nie za długo jeszcze. Niezły tłum. 

Niestety były inne obowiązki... Next Time.

Czarna Impreza stojąca na parkingu podziemnym na Rolnej to forumowa jest? :) 

Pozdrawiam Forka II 2,5XT spotkanego w poniedziałek wieczorem na ul. Kajki. Jeśli to ta maszyna o której myślę to chapeu bas po stokroć :D 

9 godzin temu, ajax napisał:

Pozdrawiam Forka II 2,5XT spotkanego w poniedziałek wieczorem na ul. Kajki. Jeśli to ta maszyna o której myślę to chapeu bas po stokroć :D 

Odpozdrawiam :) Nie mogę być oczywiście do końca pewien, o której myślisz, ale podejrzewam, że się nie mylisz i dziękuję:hi: Choć ostatnio były ciężkie przejścia i zmiany, zmiany...

Jeśli bywasz na Kajki częściej, to w najbliższym czasie będę się tam pojawiał dość regularnie. Może jakiś mikro-spot? 

36 minut temu, jacekw napisał:

Odpozdrawiam :) Nie mogę być oczywiście do końca pewien, o której myślisz, ale podejrzewam, że się nie mylisz i dziękuję:hi: Choć ostatnio były ciężkie przejścia i zmiany, zmiany...

Jeśli bywasz na Kajki częściej, to w najbliższym czasie będę się tam pojawiał dość regularnie. Może jakiś mikro-spot? 

Już po miniaturce widzę, że to ten :) Dawno dawno temu jak pracowałem w Kocarze stał sobie w komisie i sobie nim czasem miałem okazję pojeździć. Bardzo zacna fura :) Na Kajki bywam w każdy poniedziałek wieczorem. 

Pamiętam go, kolega oglądał. Ekstra sprzęt ale cena była wtedy dość zaporowa i kupił coś innego. 

Jak go pierwszy raz zobaczyłem przed Kocarem, to też uznałem cenę za zaporową, no i akurat kupowałem u nich innego FXT, białego ;). Ale po kilku latach cena spadła, a z białego wykolegowała mnie żona... To wziąłem tego. Do teraz nie wiem, czy była to najlepsza, czy najgorsza decyzja w moim życiu :biglol:

• Haha 2