Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

ja w ten weekend odpadam :/ - prace ogrodowe u rodziców mam do wykonania - zajęcie na najbliższy tydzień - chętnych zapraszam na spota na ich działkę na grilla przy łopacie ;-) 

A jeśli pogoda będzie deszczowa - to czemu nie wtedy mogę podjechać...wiem aura nie sprzyjająca pogadaniu..więc jeśli odwołacie zjazd podczas deszczu - to dajcie znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  
 
Waldek, robimy spota w czwartek. Jesli ktos ma ochotę, to zapraszam. Beda fajne JDMy
 
https://www.facebook.com/events/1139717793072969/
 
Dla osob bez facebooka:
Spotykamy się w czwartek 11.06.2020 od godz 17 do 19 na parkingu Kebab BAR ul. Wojska Polskiego 85a.
 
Pozdrawiam!

Wiem wiem, już widziałem i będziemy :)
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka,

 

Po długiej nieobecności na forum ...  w sumie nie macie co się dziwić dom, praca, młody, konsola(e) (aktualnie theHunter: Call of the Wild) Netflix  i tak od dłuższego czasu...

 

W tym roku moje Subaru nie przejechało więcej niż 200 kilometrów i zaliczyło jedno mycie.

 

@WaldekW dzięki za info o spocie nie sądziłem, że będzie organizowany w "moim kebabie" he he. @przemorg widziałem, że łapka trochę zjechała. Kolegi z Bloba nie pamiętałem ale samochód tak. Panowie dzięki za pogaduchy.

 

W dniu 7.06.2020 o 16:32, WaldekW napisał:

Halo halo wlkp. Zbliża się weekend plejadowy i mam ochotę coś zrobić / gdzieś podjechać.
Chojny już stosowny wątek założył dotyczący rozproszonych plejad i w związku z tym pytanie kto z naszych okolic się wybiera i do kad jeśli w ogóle?

Mamy nieopodal nas lokalizację plejadową Gronów więc jest to opcja nawet na jednodniowy wypad.
Mógłbym nawet podjechać gdzieś dalej jeśli znalazło by się jakieś gro chętnych.

Dajcie znać co wy na to i kto ewentualnie byłby chętny.

 

Można coś ogarnąć jestem za a nawet przed.

 

PS: za lepszego czteropaka w Playstation PLUS można zgarnąć DIRT RALLY.

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, llkuba said:

dzięki za info o spocie nie sądziłem, że będzie organizowany w "moim kebabie" he he.

Nie ma problemu, fajnie było Was zobaczyć! :)

Trzeba faktycznie coś zorganizować. Ja następne dwa weekendy odpadam ale lipiec jestem do dyspozycji. 

 

10 hours ago, llkuba said:

Kolegi z Bloba nie pamiętałem ale samochód tak

Ten kolega to @galimatiss :)

 

1 hour ago, przemorg said:

Fajny spocik, w końcu coś motoryzacyjnego w tym 2020 :). 

Dokladnie! Dzięki za spota i filmik. Cieszę się że w końcu udało się coś wysupłać:) 

Planujecie robić te czwartkowe spotkanie cyklicznie tak jak to było z Cars & Coffee?

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, WaldekW napisał:

Planujecie robić te czwartkowe spotkanie cyklicznie tak jak to było z Cars & Coffee?

Generalnie Łukasz (właściciel cukierni) póki co mówił, że nie wiadomo co dalej z spotami na Marszałkowskiej. Jakieś przypały z policją chyba były. Zobaczymy jak wyjdzie. Mam nadzieję, że rusza też czwartkowe klasyki :). 

https://m.facebook.com/355327001865132/photos/pcb.678860996178396/678860676178428/?type=3&source=48

 

received_260681904991702.jpeg

Edytowane przez przemorg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.06.2020 o 08:51, WaldekW napisał:

Nie ma problemu, fajnie było Was zobaczyć! :)

Trzeba faktycznie coś zorganizować. Ja następne dwa weekendy odpadam ale lipiec jestem do dyspozycji. 

Spokojnie będziemy na łączach. W razie W zrobimy sobie bliżej biwak bo ostatnio zakupiłem turystyczną kuchenkę gazową :biglol: więc będziemy mogli podgrzać potrawy dla naszych pociech. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.06.2020 o 21:45, llkuba napisał:

zakupiłem turystyczną kuchenkę gazową

Poszukuję takowej więc przy najbliższej okazji jak będę miał wolne chętnie ją zobaczę w akcji :-) 

Gratuluje ładne spotkania ! i pięknej pogody ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Nargond napisał:

Poszukuję takowej więc przy najbliższej okazji jak będę miał wolne chętnie ją zobaczę w akcji :-)

 

Coś takiego https://allegro.pl/oferta/kuchenka-turystyczna-gazowa-alpen-camping-4xgaz-7450244363?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=Nzk1YmRiNzAtZjk1Yi00ODgyLWI1YmUtNzhkYTY0ZmIyOTNkAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=975bc8ad-4f9f-4ee1-99e3-f6828468baa9

 

tylko ja mam lepszą bo niebieską -_-.

 

Oczywiście zapraszam do prezentacji mam nadzieje, że masz sprawną gaśnicę :biglol:.

Edytowane przez llkuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, llkuba napisał:

mam nadzieje, że masz sprawną gaśnicę

A widzisz chyba czułem pismo nosem - na przeglądzie w kwietniu poprosiłem o wymianę na nową :D

Ja się czaję na dwu palnikową - taką by pod namiotem zrobić jednocześnie i grochówkę i kawę :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Nargond napisał:

Ja się czaję na dwu palnikową - taką by pod namiotem zrobić jednocześnie i grochówkę i kawę :evil2:

 

Mam imprezę więc miejsca w bagażniku zawsze za mało hehehe. Grochówka ? chcesz żeby namiot pękł heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy ktoś się orientuje kto na Torze Poznań oferuje przejazdy z namiastką szkolenia STI'em (nie swoim oczywiście) ? 

Większość ofert to jakieś auto/moto prezenty, nie znalazłem niczego podobnego do prezentów SJS no może poza Carrera Cars Team.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
6 godzin temu, miketyson napisał:

Panowie, gdzie Poznaniu i okolicy mozna oddać auto do konserwacji? Ziomek ma Hondę, która gdzieniegdzie ma małe ogniska rdzy i chcialby aby ktoś podwozie ''doprowadził do ładu''

 

pozdrawiam

 

Majk masz już to Subaru ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Panie, Panowie może w sobotę 15 sierpnia w granicach godziny 18:00 jakiś spocik w Poznaniu parking Makro na świeżym powietrzu ?

Hej. No dobrze by było w końcu się spotkać ale nas niestety nie ma do niedzieli w Poznaniu :( a następny weekend lecimy na Japfest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Poznań, 
W czwartek lecę oglądać Subi w Waszej okolicy, czy ktoś może polecić dobry serwis na przegląd przed zakupem? Najchętniej na północy Poznania. 
Z góry dzięki 
Przemek

Hej. Spróbuj w JR Auto Service w Wysogotowie. Może to nie północ ale najlepsza opcja a tej okolicy:) no chyba że wolisz ASO Kocar to oni akurat są bardziej na północy :)
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, WaldekW napisał:


Hej. No dobrze by było w końcu się spotkać ale nas niestety nie ma do niedzieli w Poznaniu :( a następny weekend lecimy na Japfest emoji6.png

 

Musimy coś ogarnąć przed wrześniem bo jak dzieciaki wrócą do szkoły to może być lipa z COVID -19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...