Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.03.2020 o 10:31, WaldekW napisał:


Zapraszamy!
Ogólnie to chyba pora zrobić spota stricte subarowego w końcu w tym roku;)
Może początek kwietnia?
Kto byłby chętny na sobotę 4. 04 ?

Ja chętnie bym się pojawił ale siedzę na zajęciach do 18.30. 

Jeśli jeszcze będzie trwać to wpadłbym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Zależy jakie będą plany.
Myślę że jak pogoda dopasuje i wybierzemy jakiś leśny parking z możliwością zrobienia Grilla/ogniska -> to posiedzimy trochę dłużej w końcu grilla w 2 minuty się nie zje ;-) 

A że miałem już nawet w planach kupić grilla przenośnego to w końcu mam większą motywację do tego więc liczę że na grilla będzie więcej chętnych :-)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiecie gdzie założyć bluetooth - zestaw głośnomówiący - w poznaniu ? z ogarnięciem tego dlaczego mi tylne głośniki nie grają:-) 
Mam starą instalację od nokii ale ona za czorta nie działa poprawnie i chciałbym wsadzić coś logiczniejszego... 
Z góry dziękuję za pomoc i w sumie późno się z tym budzę bo potrzebowałbym auto z tym systemem już na niedzielę ze względu na długą trasę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Ketchup87 napisał:

Sprobuj jeszcze w Autowydechu w.... w? Z Poznania na Kobylnicę - Janikowo? Kiedyś słyszałem już o nich dobre opnie a ze dwa lata temu robili kuzynowi wydech do e39 i ogarnęli jak trzeba.

Janikowo. Pracuje w sąsiedztwie tego zakładu. Robiłem u nich kolektor. Właściciel bardzo trudny ale najważniejsze że pracownicy znają się na robocie i generalnie jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Narrator napisał:

Janikowo. Pracuje w sąsiedztwie tego zakładu. Robiłem u nich kolektor. Właściciel bardzo trudny ale najważniejsze że pracownicy znają się na robocie i generalnie jest dobrze.

Mam legacy iv 2.0 165km wiec seryjnego kolektora nie przerobie ale slyszalem ze od hawka wrx po malych przerobkach pasuje aby bulgot uzyskac, orientujesz sie moze czy ten by tam ogarneli? Te koncowe o ktore pisalem wcześniej zamowilem u kolesia z forum. Wspieram swoich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
On 5/5/2020 at 12:53 AM, Krzychu91 said:

Cześć

 

W piątek 08.05 będę jechać dużym busem z Poznania do Wrocławia jak ktoś coś ma do transportu możemy się dogadać ;)

Dzięki za cynk, miło z Twojej strony :) ja osobiście nic nie mam, chciałem tylko podziękować :)

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
5 godzin temu, Narrator napisał:

Witam

 

Czy ktoś z Was ma może doświadczenia z komisem MAR-TOM w Gnieźnie? 

Przymierzam się do kupna tam samochodu.

 

Pozdrawiam


Ogólnie komisy to ciężka sprawa :) Osobiście polecam auta z takiego miejsca bez wizty w serwisie nie kupować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo halo wlkp. Zbliża się weekend plejadowy i mam ochotę coś zrobić / gdzieś podjechać.
Chojny już stosowny wątek założył dotyczący rozproszonych plejad i w związku z tym pytanie kto z naszych okolic się wybiera i do kad jeśli w ogóle?

Mamy nieopodal nas lokalizację plejadową Gronów więc jest to opcja nawet na jednodniowy wypad.
Mógłbym nawet podjechać gdzieś dalej jeśli znalazło by się jakieś gro chętnych.

Dajcie znać co wy na to i kto ewentualnie byłby chętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

W dniu 7.06.2020 o 15:32, WaldekW napisał:

Dajcie znać co wy na to i kto ewentualnie byłby chętny.

 

Waldek, robimy spota w czwartek. Jesli ktos ma ochotę, to zapraszam. Beda fajne JDMy :)

 

https://www.facebook.com/events/1139717793072969/

 

Dla osob bez facebooka:

Spotykamy się w czwartek 11.06.2020 od godz 17 do 19 na parkingu Kebab BAR ul. Wojska Polskiego 85a.

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez przemorg
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...