Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Just now, samedi said:

Może warto to przejąć. Michał by pewnie dodał do adminów bez problemu.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 

Jeśli masz namiar na admina to mogę się tym zająć. Rozmawiałem z Kubą i też mi zaznaczył, że to nadal funkcjonuje chociaż faktycznie aktywności brak. Jeśli dałoby się połączyć te dwie grupy to super.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już odprowidziłem FOZ na parking. Dziękuję za spotkanko.
 
Jasny. /Forek z żółtymi halogenami/

Dzięki za wizytę. Miło było poznać! No i teraz dopiero skumałem że to byłeś Ty... Już na parkingu mi się wydawało że Cię kojarzę ale teraz mam pewność, pozdrów Ankę:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kudlatypawelek napisał:


@llkuba - piękne dzięki za fotorelacje

 

Od kilku lat wrzucam fotki ze spotkań żeby była miła pamiątka. Chcę zachęcić forumowiczów do takich eventów. Mam nadzieję, że na wiosnę zorganizujemy jakiś przejazd po lesie i ognisko z noclegiem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@llkuba -> Ja się param fotografią, więc możemy kiedyś pomyśleć o fajnej sesji ze statywem. Jestem zupełnym amatorem, ale lubie czasem "pofocić". Z motoryzacją nie mam doświadczenia, ale kiedyś trzeba zacząć

https://www.flickr.com/photos/140862626@N07/

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kudlatypawelek napisał:

@llkuba -> Ja się param fotografią, więc możemy kiedyś pomyśleć o fajnej sesji ze statywem. Jestem zupełnym amatorem, ale lubie czasem "pofocić". Z motoryzacją nie mam doświadczenia, ale kiedyś trzeba zacząć

https://www.flickr.com/photos/140862626@N07/

Ja coś tam kiedyś próbowałem sił z fotografowaniem samochodów. Następnym razem wezmę "sprzęt" bo również profesjonalnie się tym nie zajmuje ;)
www.facebook.com/FotografRoyal/

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kudlatypawelek napisał:

@llkuba -> Ja się param fotografią, więc możemy kiedyś pomyśleć o fajnej sesji ze statywem. Jestem zupełnym amatorem, ale lubie czasem "pofocić". Z motoryzacją nie mam doświadczenia, ale kiedyś trzeba zacząć

https://www.flickr.com/photos/140862626@N07/

 

Oczywiście, że można coś pomyśleć ale ja jestem kompletnym amatorem :biglol:. @potas pstryka piękne zdjęcia ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym chętnie auto dał komuś do "obfocenia" bo brakuje mi takich prawdziwych zdjęć. Sam się na tym nie znam, tyle co telefon potrafi to i ja potrafię ;) Także jakby ktoś był chętny na poszerzenie portfolio o fotki auta to mogę udostępnić swoje ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obiecam nic na sztywno teraz, ale możemy pomyśleć o jakieś sesji. Nistety teraz złota godzina zaczyna się rano coraz później, a wieczorem coraz wcześniej. Trzeba by też obczaić jakąś miejscówkę. Ale to są rzeczy do dogrania jak człowiekowi się będzie chciało :P . Do tej pory nie dorobiłem się natomiast filtórw polaryzacyjnych do moich obiektywów, a to jest dość przydatne do pracy z karoserią i szybami aut....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, kudlatypawelek said:

Nie obiecam nic na sztywno teraz, ale możemy pomyśleć o jakieś sesji. Nistety teraz złota godzina zaczyna się rano coraz później, a wieczorem coraz wcześniej. Trzeba by też obczaić jakąś miejscówkę. Ale to są rzeczy do dogrania jak człowiekowi się będzie chciało :P . Do tej pory nie dorobiłem się natomiast filtórw polaryzacyjnych do moich obiektywów, a to jest dość przydatne do pracy z karoserią i szybami aut....

W porządku, nie popędzam a tylko oddaje do dyspozycji swoje auto :) 

Btw. zdjęcia z flickr'a rewelacja! Bardzo podobają mi się te perspektywy, schody czy okrąglak w środku, rewelacja! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Waldek Woźny Twoje z garażu też mi się podobają, szczegolnie biorąc pod uwagę że nie robiłeś za bardzo postprodukcji (choć coś tam delikatnie sywaczki musiałeś chyba poprzesuwać, bo saturacja  i temperatura barw jest taka przyjemna dla oka). Ale mój brudasek ewidentnie widać, ze ma "powłokę zabezpieczającą". Taki cichociemny z niego łobuz się zrobił :P

Edytowane przez kudlatypawelek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...