Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

57 minutes ago, jasnyp said:

Jaki ten świat mały! 

Ha! a chodziło mi po głowie spytać Cię jeszcze na spocie czy Ty to Ty ;) ale jakoś nie pykło :P

 

5 minutes ago, Rafaelo said:

Siema no widzę ze frekwencja dopisała Następnym razem mam nadzieje ze uda mi się dojechać emoji16.png

Wszystkie ładnie stoją przodami tylko jakaś impreza dupkę pokazuje jak zwykle emoji1787.pngemoji1787.png @IIkubaemoji23.pngemoji23.png Pozdrawiam

 

Oby oby bo teraz jak już oficjalnie Twój status na forum się zmienił po tysięcznym poście na "Uzależniony(a) od Subaru" to już zobowiązuje ;)

Hehe a prosiłem Kubę o ustwienie auta do zdjęć to nie, wypiął się na nas :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Rafaelo napisał:

Wszystkie ładnie stoją przodami tylko jakaś impreza dupkę pokazuje jak zwykle emoji1787.pngemoji1787.png @IIkubaemoji23.pngemoji23.png

 

Logistyczne lepiej było stać tyłem bo była mała prezentacja :biglol:.

 

W końcu odważyłem się rozebrać tapicerkę w bagażniku żeby zobaczyć stan kielichów i nie ma tragedii ale blacharz i tak będzie miał robote ;).

 

 

18 minut temu, Waldek Woźny napisał:

Hehe a prosiłem Kubę o ustwienie auta do zdjęć to nie, wypiął się na nas :P

 

Po drugi primo był lans na wózek :biglol:.

 

A po trzecie wiesz ile to poli (pali) takie przestawianie, to nie są tanie rzeczy :coffee:.

 

 

:mrgreen:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja uważam że dzięki temu każdy zauważy auto @llkuba - więc to był zamysł przemyślany taktycznie...wszyscy stoją przodem ehh normalka ale jeden się wyróżnia to ten od tej imprezy 2.5RS co pali jak smok a jeździ jeszcze szybciej - pieśni i historie będą opowiadane o nim w przyszłości :-) 
 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, llkuba napisał:

@Rafaelo tak się przyglądałeś fotografiom a nie widziałeś, że Legacy@Waldek Woźny przez cały spot świeciło przednimi światełkami mało tego ładnie na czerwono oświetlało tylną ścianę parkingu ;).

A co Waldziu ma taki nadmiar prądu? :D Ja chciałem dziś odpalić świnie, żeby ją do mechanika zawieźć na oleje to nawet centralny nie zadziałał :biglol: Zostawiłem lampkę zapaloną przed 3 dni i totalne zero prądu, tylko kontrolki mrugały :D Co do profi zdjęć to ja się w końcu doczekałem na zlocie imprez :D 

VII Zlot Subaru Imprez (9).jpg

Edytowane przez FilipeK
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minutes ago, llkuba said:

Po drugi primo był lans na wózek :biglol:.

 

A po trzecie wiesz ile to poli (pali) takie przestawianie, to nie są tanie rzeczy :coffee:.

Haha zapomniałem, że Ty to masz ciężką nogę nawet przy przestawianiu auta na parkingu :biglol: niech Ci będzie w takim razie :) pokazałeś przynajmniej, że wózek z gondolą do imprezy się mieści :)

 

6 minutes ago, FilipeK said:

A co Waldziu ma taki nadmiar prądu? :D Ja chciałem dziś odpalić świnie, żeby ją do mechanika zawieźć na oleje to nawet centralny nie zadziałał :biglol: Zostawiłem lampkę zapaloną przed 3 dni i totalne zero prądu, tylko kontrolki mrugały :D Co do profi zdjęć to ja się w końcu doczekałem na zlocie imprez :D

Nie tyle nadmiar co ledowe żarówki z przodu które na trochę więcej pozwalają poużywać aku ;) Tobie w środku by się takie przydały też, z tego co czytałem gdzieś tu na forum to zdażyło się komuś zostawić zapalonego leda na prawie tydzień a auto i tak odpaliło, może i u Ciebie nie byłoby tego problemu o ile juz nie masz ledów i po prostu aku jest słabe :)

Fota spoko, ja z tego samego weekendu tez mam profi zdjęcia :) tylko że z napisem młoda para :D

  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Nargond napisał:

 - więc to był zamysł przemyślany taktycznie..

 

:thumbup:

 

46 minut temu, FilipeK napisał:

A co Waldziu ma taki nadmiar prądu? :D

 

Elegancko odpalił :).

 

38 minut temu, Waldek Woźny napisał:

pokazałeś przynajmniej, że wózek z gondolą do imprezy się mieści :)

 

Teraz bez tapicerki jest bardziej pakowna :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafaelo tak się przyglądałeś fotografiom a nie widziałeś, że Legacy@Waldek Woźny przez cały spot świeciło przednimi światełkami mało tego ładnie na czerwono oświetlało tylną ścianę parkingu .

Na takie niuanse nie zwróciłem uwagi Impreza lepiej oświetlała wszystko na czerwono @WaldekWoźny na Tapatalk nie widzę ile mam postów i ze status się zmienił  

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie, gdzie w Poznaniu mógłbym sprawdzić kod lakieru na samochodzie?

 

Niestety część, która jest malowana przebywa w odległości 300km od samochodu a muszę wysłać kod lakieru.

 

Lakier oczywiście niestandardowy i do tego biały a wiadomo jak z białymi jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, chojny said:

Panowie, gdzie w Poznaniu mógłbym sprawdzić kod lakieru na samochodzie?

 

Niestety część, która jest malowana przebywa w odległości 300km od samochodu a muszę wysłać kod lakieru.

 

Lakier oczywiście niestandardowy i do tego biały a wiadomo jak z białymi jest. 

Osobiście nie korzystałem, ale znajomy był już kilkukrotnie i jest zadowolony z pomocy pani w firmie w Komornikach. Wszystkie lakiery jakie mu dobierali trafiały idealnie - efekty widziałem osobiście. Próbuje sobie przypomnieć nazwę firmy bo to co myślałem wcześniej okazało się być złą nazwą, dodam zaraz info jak się upewnie :)

Edytowane przez WaldekW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, WaldekW napisał:

Osobiście nie korzystałem, ale znajomy był już kilkukrotnie i jest zadowolony z pomocy pani w firmie w Komornikach. Wszystkie lakiery jakie mu dobierali trafiały idealnie - efekty widziałem osobiście. Próbuje sobie przypomnieć nazwę firmy bo to co myślałem wcześniej okazało się być złą nazwą, dodam zaraz info jak się upewnie :)

 

Dzięki wielkie, mam nadzieję że mnie poratuje!! 

 

Pani z doświadczeniem i dobrym okiem to w sumie gwarancja sukcesu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, przeszukałem co mogłem żeby znaleźć nazwę tej firmy. Przejechałem nawet przez całą Poznańską w Komornikach na google maps bo ponoć to tam mieli siedzibę, ale nie nic nie znalazłem.

Widziałem tylko znak to firmy Novol na Żabikowskiej ale nie wiem czy to to jest. Napisałem do kumpla żeby podesłał mi do nich namiary. Jak tylko dopisze to dam tutaj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, WaldekW napisał:

Kurcze, przeszukałem co mogłem żeby znaleźć nazwę tej firmy. Przejechałem nawet przez całą Poznańską w Komornikach na google maps bo ponoć to tam mieli siedzibę, ale nie nic nie znalazłem.

Widziałem tylko znak to firmy Novol na Żabikowskiej ale nie wiem czy to to jest. Napisałem do kumpla żeby podesłał mi do nich namiary. Jak tylko dopisze to dam tutaj znać.

 

 

Super, byłbym bardzo wdzięczny!!

 

 

BTW, wybiera się ktoś na "Poznańskie Klasyki Nocą", na zakończenie sezonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minutes ago, chojny said:

 

 

Super, byłbym bardzo wdzięczny!!

 

 

BTW, wybiera się ktoś na "Poznańskie Klasyki Nocą", na zakończenie sezonu?

Udało się, ehh zawodna pamięć moja wprowadziła mnie w błąd. Nazwa Sikkens której użyłem podczas pisania postu była trafna ale w komornikach nie maja siedziby bo ci ludzie o których mówie mają po prostu mieszalnie lakierów i współracują z Sikkensem. Proponuje jednak do nich zadzwonić najpierw bo nie wiem jak to wygląda w przypadku gdy nie kupujesz u nich lakieru (zakłądam że tylko identyfikacja Cię interesuje).

Chodzi dokładnie o to miejsce:

image.png.a4244e61d116073ab8d5a66edb4dfc07.png

 

W kwestii klasyków to bym się wybrał chętnie. Można jakieś spotkanie z tej okazji zorganizować.

Jest tu ktoś jeszcze chętny ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, WaldekW napisał:

Udało się, ehh zawodna pamięć moja wprowadziła mnie w błąd. Nazwa Sikkens której użyłem podczas pisania postu była trafna ale w komornikach nie maja siedziby bo ci ludzie o których mówie mają po prostu mieszalnie lakierów i współracują z Sikkensem. Proponuje jednak do nich zadzwonić najpierw bo nie wiem jak to wygląda w przypadku gdy nie kupujesz u nich lakieru (zakłądam że tylko identyfikacja Cię interesuje).

Chodzi dokładnie o to miejsce:

image.png.a4244e61d116073ab8d5a66edb4dfc07.png

 

W kwestii klasyków to bym się wybrał chętnie. Można jakieś spotkanie z tej okazji zorganizować.

Jest tu ktoś jeszcze chętny ?

 

 

 

 

Super!! Bardzo Ci dziękuję!!! Zaraz dzwonię. 

 

 

I ustalone!!

 

Pan powiedział że nie ma problemu! 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, WaldekW napisał:

W kwestii klasyków to bym się wybrał chętnie. Można jakieś spotkanie z tej okazji zorganizować.

Jest tu ktoś jeszcze chętny ?

 

Ja jestem, będę wiedział jutro. Jak będę to się wbijam na klasyki autem, więc jak będziecie się zbierać gdzieś odrobinę wcześniej to bym chętnie podjechał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, chojny said:

 

Ja jestem, będę wiedział jutro. Jak będę to się wbijam na klasyki autem, więc jak będziecie się zbierać gdzieś odrobinę wcześniej to bym chętnie podjechał. 

Można w takim razie zrobić wstępną listę tutaj już i niech się chętni dopisują.

 

@Rafaelo

@chojny (?)

@WaldekW

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...