Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, llkuba napisał:

Na cytadeli jest muzeum ;) w środku są mundury, broń itd a na zewnątrz czołgi pojazdy i samoloty.

Niby o tym wiem...ale wiadomo jak to jest - człowiek zapomina o tym co ma pod nosem...dawno już nie byłem na cytadeli....czas to zmienić ;-)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Panowie temat przegadany z żoną i aktualny :) Zapraszam serdecznie o 15.30 do Kościoła w Długiej Goślinie zrobić hałas. Pisałem również na jakis facebookowych grupach, ale tak myślałem, że tylko na nasze forum można liczyć. Półóweczki dobrze schłodzonej przezroczystej substancji już czekają także meldować się czyjego boxera będzie słychać  :) 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, FilipeK napisał:

to flaszke ode mnie Kuba już masz ;) 

 

Jak wiesz ja i  @Waldek Woźny mamy "kurczaki" więc jak wszystko będzie OK to przyjedziemy ;).

42 minuty temu, kriskristoffers napisał:

Niestety za daleko jak dla mnie i budżet już do Plejad zagospodarowany

 

 

Czasem tak bywa ;).

 

35 minut temu, kriskristoffers napisał:

Niestety pod kreską jestem, przechodzę na działalność gospodarczą żeby dalej pracować i ogólnie póki co słabo będzie ze 3 miesiące.

 

I te bandyckie ZUS-y ... . Też trzymam kciuki i mam nadzieję, że kiedyś wypijemy ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno będzie okazja aby wypić z krisem bo się zapowiadał ze przyjedzie do mnie (kiedyś ) A ja tam na pepkowe jestem chętny jak najbardziej hihi

 

To co [mention=19767]Rafaelo[/mention] [mention=25534]llkuba[/mention] ? Można koledze trochę pohałasować a później zrobić pępkowe u nas?default_smile.png

Jak ja mu pohałasuje to ksiądz z parafi ucieknie

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.05.2019 o 16:42, FilipeK napisał:

Panowie temat przegadany z żoną i aktualny :) Zapraszam serdecznie o 15.30 do Kościoła w Długiej Goślinie zrobić hałas. Pisałem również na jakis facebookowych grupach, ale tak myślałem, że tylko na nasze forum można liczyć. Półóweczki dobrze schłodzonej przezroczystej substancji już czekają także meldować się czyjego boxera będzie słychać  :) 

O 15:30 masz początek ceremonii Game Over czy to już będzie po? :P coś tam mi się komplikuje ale może uda się dotrzeć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie dam rady. Panie i Panewki, oficjalnie od 27.05 nie jestem już posiadaczem imprezy. Poszła w dobre ręce i trwa inwestowanie w nią. Myślę, że nawet nowy użytkownik się może niedługo tu uaktywnić :) 

Bardzo mi było miło was poznać, spotkać na zlotach i przegadać kupę czasu, aktualnie poszukuję bardziej ekonomicznego auta, ale jak się odbiję finansowo to chciał bym wrócić do subaru. Ale to już z turbo burbo pod maską :) 

 

Ofc jak mnie nikt nie wygoni to jak już coś kupię to postaram się podjechać na spoty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kubexx napisał:

No niestety nie dam rady. Panie i Panewki, oficjalnie od 27.05 nie jestem już posiadaczem imprezy. Poszła w dobre ręce i trwa inwestowanie w nią. Myślę, że nawet nowy użytkownik się może niedługo tu uaktywnić :)

Bardzo mi było miło was poznać, spotkać na zlotach i przegadać kupę czasu, aktualnie poszukuję bardziej ekonomicznego auta, ale jak się odbiję finansowo to chciał bym wrócić do subaru. Ale to już z turbo burbo pod maską :)

 

Ofc jak mnie nikt nie wygoni to jak już coś kupię to postaram się podjechać na spoty :)

 

Oczywiście zawsze możesz przyjechać ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hola ekipa. Znacie kogoś a może macie możliwość pomóc mi w przygotowaniu auta na położenie ceramiki? Nie mam żadnych maszyn ani miejsca gdzie mógłbym to zrobić a chciałbym mieć auto ogarnięte do polowy lipca bo później będzie miało mi służyć jako karawan ślubny:) będę wdzięczny za pomoc i rekomendacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej hej, koledzy z WLKP! 

Czy ktoś miałby kilkadziesiąt minut wolnego czasu, żeby pomóc? Chodzi o to, że szukam merca dla sąsiada. Zainteresował nas poniższy egzemplarz:

https://www.otomoto.pl/oferta/mercedes-benz-klasa-c-pelen-pakiet-amg-lift-z-instalacja-gazowa-zamiana-ID6C3j4I.html#a95ec2ce53

Chodzi tylko, o to, żeby poświęcić góra pół godzinki, żeby sprawdzić, czy to trup czy nie. Jeśli blacharka wygląda dobrze, jeździ, skręca, hamuje i nie wzbudza podejrzeń na pierwszy rzut oka, to przyjedziemy go sprawdzić konkretnie i ewentualnie kupić.

Po prostu nie chciałbym poświęcić całego dnia na jazdę i zobaczyć ulepa. Po raz kolejny...

 

Będę bardzo (półlitrowo) wdzięczny za pomoc.

 

Pozdro!

 

image.thumb.png.25b2f937762888a98e58cf73ee63f9b2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...