Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

25 minut temu, spawalniczy napisał:

U Delika nigdy nie było problemu z autem zastępczym.

Delik jest spoko ale niestety to jest Forek z 99 roku więc taka naprawa od razu skończy się na szkodzie całkowitej a tego chciałbym uniknąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
22 godziny temu, jmiciuk napisał:

Mamy tu jakiś dobry warsztat co robi geometrię/zbieżność i najlepiej jeszcze wulkanizację ? Mam ostatnio jakieś nieszczęście trafiać na papudroków i wolę nie jechać do pierwszego lepszego

 

Cześć,

 

https://mapa.targeo.pl/auto-geo-test-krzysztof-szmiel-rzemieslnicza-33-62-081-przezmierowo~11686494/przedsiebiorstwo-firma/adres

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez llkuba
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przyszła chyba pora odświeżyć główne zamierzenie tego wątku a mianowicie spoty poznańskie :)

 

Razem z  @kudlatypawelek planujemy mini spota w środę (25.09) myślę, że tak na godzinę 19 można by się umówić ale jestem otwarty na propozycję.

Miejsce do dogadania, byle nie na drugim końcu poznania od os. Warszawskiego ;)

Paweł, jak masz jakieś propozycję odnośnie lokalizacji to pisz, coś ustalimy :D 

pozostali, dawajcie znać jak z Waszą dostępnościa. Zdaje sobie sprawę, że to środek tygodnia ale jakby się udało ruszyć trochę tą poznańską scenę to byłoby dobrze.

 

Do zobaczenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, Nargond said:

Wstępnie będę - ale wszystko okaże się w środę...

 

@Waldek Woźny

@kudlatypawelek

@samedi

@Nargond (?)

Miałem Cię wywoływać razem z poniższymi :)

 

w takim razie dopytam,

@Rafaelo

@llkuba

@FilipeK

@chojny

 

może jakiś spocik w środę ? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, llkuba said:

 

W sumie ja też nie ale wolałem zapytać ;). @Nargond może zabierze tekeskop i będziemy podglądać okoliczną florę i faunę :biglol:

Hehe byle w pobliskich blokach było co oglądać :evil2: bo pogoda jak narazie zapowiada się deszczowa na tą środę :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Waldek Woźny napisał:

Miałem Cię wywoływać razem z poniższymi :)

 

w takim razie dopytam,

@Rafaelo

@llkuba

@FilipeK

@chojny

 

może jakiś spocik w środę ? :D 

 

Niestety nie dam rady. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Waldek Woźny napisał:

Hehe byle w pobliskich blokach było co oglądać :evil2: bo pogoda jak narazie zapowiada się deszczowa na tą środę :P 

 

A miałm w planach mycie auta :biglol:. Z tym teleskopem to żartowałe bo jeszcze by o nas napisali na pasku w znanej telewizji.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Waldek Woźny napisał:

Miałem Cię wywoływać razem z poniższymi :)

Z okazji młodego stanu na forum głupio mi było dopytać o tego typu spot ;-) bo ten temat wyglądał mi na martwy, ale jak coś się pokazywało to zaglądałem :-) 

 

 

1 godzinę temu, llkuba napisał:

Z tym teleskopem to żartowałe bo jeszcze by o nas napisali na pasku w znanej telewizji.

Sam teleskop jest czarny...biały ma tylko silnik...więc w sumie w oczy się nie będzie rzucać chyba że ktoś z bloku będzie patrzeć przez teleskop na parking szukając innych ;-) 
A tak serio - to póki go nie doprowadzę do porządku z ustawieniami luster to wolę z nim za dużo nie jeździć - podróże mu nie służą...ale kiedyś zimą przy ładnej pogodnej nocce i ładnych obiektach na niebie można zrobić spota pod chmurką z kawą w termosie i popatrzeć trochę w niebo, tak w ramach dodatku do aut...w sumie to z okazji marki zawsze będzie można z "bliska" obejrzeć Plejady (7-sióstr)  :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Nargond napisał:

A tak serio - to póki go nie doprowadzę do porządku z ustawieniami luster to wolę z nim za dużo nie jeździć - podróże mu nie służą...ale kiedyś zimą przy ładnej pogodnej nocce i ładnych obiektach na niebie można zrobić spota pod chmurką z kawą w termosie i popatrzeć trochę w niebo, tak w ramach dodatku do aut...w sumie to z okazji marki zawsze będzie można z "bliska" obejrzeć Plejady (7-sióstr)  :-) 

 

Jestem za ;).

 

A wiosną zorganizować spot pod namiotami przy ognisku, kiełbaskami z kija i pyrami plus odpowiedni trunek :).

Edytowane przez llkuba
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Nargond said:

ale kiedyś zimą przy ładnej pogodnej nocce i ładnych obiektach na niebie można zrobić spota pod chmurką z kawą w termosie i popatrzeć trochę w niebo, tak w ramach dodatku do aut...w sumie to z okazji marki zawsze będzie można z "bliska" obejrzeć Plejady (7-sióstr)  :-) 

Ja jestem jak najbardziej na tak! 

 

1 hour ago, llkuba said:

 

Jestem za ;).

 

A wiosną zorganizować spot pod namiotami przy ognisku, kiełbaskami z kija i pyrami plus odpowiedni trunek :).

To mi też pasuje :D tylko bez dzieci :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, FilipeK said:

kurde nie dam rady w tym tygodniu raczej bo walcze na ogrodzie z nową bramą

 

1 minute ago, jacekw said:

Myślałem, że uda mi się zadebiutować na spocie ale nie zdążę odebrać auta do środy :( 

 

Podróż do Sącza przełożona na koniec tygodnia. Może następnym razem...

Spoczko, będą jeszcze okazje :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...