Jump to content

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!

Recommended Posts

Tym razem bylaby to forma bezalkoholowa (co oczywiscie odbijemy sobie 2.maja 8) ).

Kto bezalkoholowo, to bezalkoholowo :wink: ja zamierzam sobie browara przywiezc i wypic :D w koncu pasazer z tylnej kanapy jestem :mrgreen:

Pozdrawiam i potwierdzam przybycie :)

Pumex

• Replies 15.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• burzum

1225

• huzar105

1124

• Izotom

1001

• chojny

991

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Honda?    

Dzięki wszystkim za fajne spotkanie, oby takich więcej

Posted Images

Kto bezalkoholowo, to bezalkoholowo Wink ja zamierzam sobie browara przywiezc i wypic Very Happy w koncu pasazer z tylnej kanapy jestem

To może ja bym przyjechał.....................taksówką???

:wink:

Krebelka, misiek z avatara też jest na czwartkowym spotknaiu mile widziany :!:

Czy misiek z foty też będzie na naszym spotkaniu??? :wink:

hehehe... to owca jest :lol:

Taki duży, taki mały może kozę^H^H^H^H owcę czcić.

Taki duży, taki mały może mrocznym być!

Taki duży, taki mały może kozę^H^H^H^H owcę czcić.

Taki duży, taki mały może mrocznym być!

Ta piosenka rzondzi!!!!

O co chodzi? NIe slyszałem?

To jest autentyczny skandal.

Małopolska z domieszką Warschau spamują tutaj nasz Wielkopolski wątek o spotkaniu w POZ treściami całkowicie OT, a w międzyczasie bezczelnie organizują sobie kontrimprezkę i się przelicytowują na atrakcje. Obsceniczne dialogi o kiełbaskach nie pozostawiają śladu wątpliwości o podłych knuciach grupy podwawelskiej.

To jest autentyczny skandal.

Małopolska z domieszką Warschau spamują tutaj nasz Wielkopolski wątek o spotkaniu w POZ treściami całkowicie OT, a w międzyczasie bezczelnie organizują sobie kontrimprezkę i się przelicytowują na atrakcje. Obsceniczne dialogi o kiełbaskach nie pozostawiają śladu wątpliwości o podłych knuciach grupy podwawelskiej.

Knucie i mataczenie to ulubione zajęcie grupy Małopolskiej 8) Smoki i kiełbaski górą :!: zaprosimy sobie jeszcze krakowianki w strojach ludowych i tego gościa z wielkim koniem...jak mu jest..LejKonik :?:

:mrgreen:

Wszyscy słudzy mroku mają koze z boku,

bo kozy potęga z piekła tutaj sięga

Najpiękniejsze zwierze, złóż mu coś w ofierze

jaka by nie była w kozie drzemie siła

Mam dylemat co zrobić ze zdjęciami... Wkleić tutaj w wątku, wkleić do albumu do zdjęć ze spotkań, wysłać do zainteresowanych mailem, czy może wysłać faxem do SIP'u...

Mam dylemat co zrobić ze zdjęciami... Wkleić tutaj w wątku, wkleić do albumu do zdjęć ze spotkań, wysłać do zainteresowanych mailem, czy może wysłać faxem do SIP'u...

stanowczo wścibić do wątku, zainteresowanym mailem wyslać średnio cenzuralne, z autami w tle do SIPu a niecenzuralne do Moni faxem 8) ..numer śle na PeeWuu :mrgreen:

Proponuję przesłać mailem do akceptacji :) Trzeba ocenić czy one się nadają do publikacji :oops:

Pozdrawiam,

Madja

Madja, nadają się. Wszystkie się ładnie śmieją, nikt nie zwraca i nikt nie leży na stole. Jest ich poza tym tylko 4 czy 5, więc może zróbmy tak, że wkleję je tutaj, a następnie po akceptacji naszego zawężonego grona, przeniose do albumu ze zdjęciami ze spotkań.

Ales mnie Potasku ustrzelil... Nastepnym razem siadam w jakims ciemnym kacie 8) .

Bardzo milo sie patrzy na te zdjecia, wszyscy jacys tacy weseli... :wink: .

Od razu mi sie przypomnialo jak super bylo.

Wczoraj bylem w Alibi - rezerwacja na 02.05 zrobiona. Stolik ten sam jakby co.

Teraz juz nie ma odwrotu :twisted:

pijacy.gif.

w Alibi - rezerwacja na 02.05 zrobiona. Stolik ten sam

Scooby,

Ja jednak mam nadzieję, że 2-go maja będzie ciepło i będzie można przenieść spotkanie do ogródka - w przeciwnym razie znowu będę przechodzić męki i walczyć z ćmikowym klimatem :? jak sam wiesz... nieskutecznie :oops:

Foty I klasa 8)

Obawiam sie, ze na ogrodek moze byc za zimno (ale badzmy dobrej mysli) :wink:

Niestety musze prosic o skreslenie mnie z listy czwartkowego spotkania gdyz odwiedzam nasze piekne morze :evil:

Pozdrawiam i miłej zabawy jutro

Fotki fajne a ta Moniki z kurteczką wymiata.

Tylko ja zawsze jakąś gębe zrobie nie teges. :roll:

Było zajefajnie!

Kurna może dlatego już się nie mogę doczekać kolejnego spotkania w tym samym gronie albo i większym.

Scooby a następnym razem ustrzelimy jakąś fote Potasowi, a so niech ma. :mrgreen:

No właśnie.... Czy mi się zdaje, czy rzeczywiście liczby "ściągnięć" pod fotkami z Moniką są ....nieproporcjonalnie wysokie w stosunku do fotek pozostałych? :mrgreen:

Ktoś ma może jakąś teorię tłumaczącą tak znaczny rozrzut statystyczny?? :roll:

pzdr,

M.

No właśnie.... Czy mi się zdaje, czy rzeczywiście liczby "ściągnięć" pod fotkami z Moniką są ....nieproporcjonalnie wysokie w stosunku do fotek pozostałych? :mrgreen:

Ktoś ma może jakąś teorię tłumaczącą tak znaczny rozrzut statystyczny?? :roll:

pzdr,

M.

Ja myślę, że tu wcale nie chodzi o kurteczkę :mrgreen: