Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Przepraszam wszystkich Pyrlanczyków, ale nie przyjdę na spotkanie - nawet na chwilę.

Niestety, wydarzyło mi się dziś coś mało przyjemnego, żeby nie powiedzieć "niewesołego".

W związku z tym nastrój mam mało rozrywkowy - a nie chciałbym też psuć zabawy innym.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to uwaga: mam okocimskie mocne, z czarną nalepką... leję do stacji dysków, BAT, nowa wiadomość, załącznik (wybierz stację), wyślij... ENTER!

Jak odbierzesz maila, to przy otwieraniu załącznika podstaw szklankę ukosem, żeby po ściance ciekło... chyba, że lubisz dużą pianę... 8) :wink:

 

No i: zdrówko...

 

Rzuciłbyś za to jakieś czipsy albo orzeszki, bo mię się skończyły... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już po.......... chyba, bo wyszedłem jako pierwszy (siła wyższa :wink: ), ale było git.

Stawili się: Monika, lepsza połowa GTA3, GTA3, Scooby, MrWhy, Bary, piszący te słowa i ....więcej grzechów nie pamiętam, ale mial jeszcze przyjsc Intak. Nie wiem, czy się pojawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już po.......... chyba, bo wyszedłem jako pierwszy (siła wyższa :wink: ), ale było git.

Stawili się: Monika, lepsza połowa GTA3, GTA3, Scooby, MrWhy, Bary, piszący te słowa i ....więcej grzechów nie pamiętam, ale mial jeszcze przyjsc Intak. Nie wiem, czy się pojawił.

Powiem tak: nie wiem co Toba kierowalo, ze wyszedles tak szybko... ale to musial byc jakis wazny powod, bo bylo naprawde, jak to sie mowi ostatnio w reklamach: zajefajnie :wink: ...

 

Po Twoim odejsciu zjawil sie jeszcze Potas i naprawde klimat byl niepowtarzalny (oczywiscie nie chodzi o zwiazek miedzy Twoim odejsciem, a klimatem :wink: , bo wiadomo, ze i wczesniej i pozniej bylo super)

 

Oczywiscie to zasluga wszystkich obecnych aczkolwiek nie da sie ukryc, ze Monika zaskoczyla nas wszystkich... :oops: .

 

Dziekuje wszystkim, ktorzy przybyli za naprawde sympatycznie spedzony czas!

Szczerze mowiac, po dzisiejszym spotkaniu moge powiedziec, ze jednak nawet w Poznaniu istnieje cos takiego jak grupa Subaromaniaków (wreszcie), co najbardziej udowodnila Monika, ktora nie dosc, ze wbrew wszelkim domyslom zjawila sie osobiscie (co nie mialo byc takie ajnfach), to w dodatku okazala sie inicjatorka nastepnego spotkania respect.gif

 

Mam nadzieje, ze wszyscy pamietaja o nastepnym terminie, czyli 02.05.2005...

 

Tym samym oznajmiamy, ze Wielkopolska zyje i ma sie dobrze :) , a kto nie byl, niech zaluje... naprawde....

 

PS. Potas, zeby nie pozostawiac mnie goloslownym, proponuje zebys wkleil te kilka zdjec z dzisiejszego wieczoru :twisted:

 

PS2. Ostateczna lista obecnych (a nieobecni niech sie wstydza :wink: ):

1. GTA3

2. Madja

3. Wielkopolanin

4. Mr. Why

5. Monika

6. Potas

7. BaRy

8. Scooby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak... wstydźcie się nieobecni. Było zajefajnie ( pomimo że dotankować się mogłem dopiero w domku. :D )

 

Nazwiska dezerterów będą wywieszone na forumowej gazetce do czasu rehabilitacji 2 maja.

 

Jednocześnie proszę Scoobyego żeby w tytule wątku wprowadził odpowiednie zmiany - datę integry nr 2 - 2 MAJA dużymi bukwami tak aby przypominało się każdemu zainteresowanemu zaraz po otwarciu forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie zrehabilituje,czekam na 2 maja

No! Ja mysle :) . Tylko zabierz ze soba Intaka! Jak sie zjawicie razem to bedzie wam wybaczone :wink: .

No i postarajcie sie, o ile to mozliwe, tak sie zorganizowac zebyscie mogli sobie swobodnie popiwkowac !!

 

Wow, no to teraz żałuje......jeszcze bardziej, że Was opuściłem tak wcześnie.

BTW przyszedł kolega Bary'ego, co "nie miał ze sobą co zrobic" ? :D:D:D

I slusznie, bo z kazda godzina, a wlasciwie z kazdym kolejnym piwem, robilo sie coraz ciekawiej... (ciekawe kto sie umyl po powrocie do domu :wink: :lol: ).

 

Po prostu teraz tak sobie zaplanuj wyjscie zebys sie nie musial ulatniac tak wczesnie i bedzie si. I nic nie stracisz :) .

 

A kolega BaRego w koncu nie dotarl :D .

 

Chcialem jeszcze tylko dodac, ze naprawde sie ciesze, ze sie udalo, bo kiedy zdecydowalem sie wyjsc z ta inicjatywa to jednak troche sie obawialem, ze sie nie uda i bedziemy siedziec w trojke z BaRym i Mr. Łajem :) , jak sie okazalo nieslusznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Wielkopolanie i Wielkopolanki!

 

Znow pisze aby zaproponowac wam spotkanie. Tym razem bylaby to forma bezalkoholowa (co oczywiscie odbijemy sobie 2.maja 8) ).

 

W czwartek 28.04 w Poznaniu bedzie Pumex1 i to wlasnie ten fakt zachecil mnie do organizacji tej alternatywnej (samochodowej) formy spotkania :wink: .

 

Wstepnie planujemy spotkac sie na parkingu przy stadionie Lecha.

 

Godzina 17:00.

 

Jesli macie jakies propozycje/uwagi to piszcie!

No i dajcie znac albo tu albo na PW czy bedziecie!

 

Jak narazie będą:

1. Pumex1

2. Krebelka z Owieczką :D

3. BaRy

4. Scooby

5. Potas

6. Wielkopolanin

7. Madja

8. GTA3

9. MateuszW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...