Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

No i juz po.

I znowu sie udalo!! Naprawde jestem mile zaskoczony, ze udalo sie jakos rozruszac to poznańskie towarzystwo 8) .

 

Dzieki wszystkim za przybycie! Bylo super!

 

Z malym opoznieniem - bo dopiero teraz wrocilismy z dlugiego weekendu majowego - ale wielkie dzieki Scooby za spotkanie w czwartek w Poznaniu :) Milo nam bylo sie spotkac i obfotografowac (baaardzo dokladnie :lol: )

 

Jak sie odgipsuje i lekarz pozwoli na wiecej niz 10 piw dziennie :lol: to z zapewne w jakis niejeden weekend przybede "schnellzugiem" ze stolycy na piffko :D

 

A przede wszystkim - do zobaczenia w Wysowej :))

 

Pozdraffka

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto sobie nie życzy, żeby jego podobizna pojawiła się na zdjęciach, które chciałbym zamieścić na forum?

Nie wiem dlaczego ale jakos boje sie tych zdjec :wink:

 

 

Z malym opoznieniem - bo dopiero teraz wrocilismy z dlugiego weekendu majowego - ale wielkie dzieki Scooby za spotkanie w czwartek w Poznaniu Milo nam bylo sie spotkac i obfotografowac (baaardzo dokladnie )

 

A przede wszystkim - do zobaczenia w Wysowej )

No ja rowniez dziekuje za czwartkowe spotkanko! Bardzo mi bylo milo, ze sie udalo, i ze byliscie.

Do zobaczenia w Wysowej!

 

 

 

A wszystkim dziekuje za wczorajsze spotkanie! Bylo jak zwykle swietnie i... bardzo smacznie, chociaz na ulicy to ja tam jeszcze nie jadlem :) .

 

No i szczegolne podziekowania dla Niuńka za prezent 8) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ale jakos boje sie tych zdjec :wink:

 

 

Niepotrzebnie. Wszyscy jesteśmy rozbawieni, ale bardzo kulturalni :) Nikt się nie przewraca, nikt nie robi głupich min, każdy wygląda tak jak wygląda w rzeczywistości, kiedy się usmiecha. przykład: Karol

 

Jeśli on nie będzie MARUDZIŁ, to reszcie uczestników nie wypada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i teraz dopiero mnie czeka ciężkie popołudnie. Ide do domu i nie wiem jakie gromy na mnie polecą. Na pewno należą mi się baty, za brak na zamieszczonych zdjęciach WIELKOPOLANINA! Przepraszam. Obiecuję, że się poprawię. Mało jest również Moniki z Bartkiem oraz pozbawionego Subaru Intaka, z którym łączymy się w bólu... Również przepraszam i obiecuję poprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK BaRy. Sprowokowałeś mnie...

Tak trochę na to liczyłem. :wink:

Najwyżej mi się oberwie, ale zniosę to z godnością i osobie, która będzie miała obiekcje, postaram się następnym razem wynagrodzić moje fau pas :)

E no i czego tak się obawiałeś, przecież fotki wyszły EXTRA. :D

.Na pewno należą mi się baty, za brak na zamieszczonych zdjęciach WIELKOPOLANINA! Przepraszam. Obiecuję, że się poprawię. Mało jest również Moniki z Bartkiem oraz pozbawionego Subaru Intaka, z którym łączymy się w bólu... Również przepraszam i obiecuję poprawę.

Też w tej galeri zauważyłem brak tych osób, ale chyba dysponujesz czymś w zapasie.

Wielkopolanin był właśnie na zdjęciu pod Kupcem o którym pisał , chybaże nie wyszło.

 

A właśnie były jeszcze zdjęcia na karcie Pawła, może tam coś się znajdzie, no i Intak też coś pstrykał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo to jak udejemy, że idziemy koło Kupca :mrgreen: A może lepiej nie....

 

Nad tym zdjęciem musze troche popracować, żeby nabrało sensu. W surowej formie jest to po prostu skopane zdjęcie przez niedostateczną ilość światła. Da się jednak wymyślić cosik i na taki problem, bo w sumie jest świetne! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie zaczynam się obawiać o naszą subarkową krakowską palmę pierwszeństwa w spotkaniach forumowych :shock:

A ja myslalem, ze to my trzymamy palme pierwszenstwa jesli chodzi o spoty... :twisted:

 

 

Potas, foty sa super! Ale co Ci bede mowil - juz zostales okrzykniety naczelnym fotografem naszej grupki!

 

GTA3 skoro tak mowisz, to moze lepiej najpierw wrzuc te foty na jakis tylko nam znamy serwer albo cos i zrobimy selekcje :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Charlie widzisz teraz wiadomo juz kto jest najważniejszy w polsce nie Kraków i nie Warszawa a własnie Wielkopolska :D najlepsi ludzie, najlepsza muzyka, najlepsze piwo wszystko mamy naj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie bawi tak sie bawi Wielkopolska hehe troche nie pasuje ale spoko i tak sie wszyscy zintegrują zreszta ja juz częśc Kraku znam :P i uważam ze to naprawde wporządku ludzie :) Serdecznie ich pozdrawiam ale teraz bede wspierał ekipe z Wielkopolski trzymam ze swoimi.

 

Naszych sponsoruje LECH hehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe no wiadomo ze nie walczymy to sa takie niewinne żarty hehe ale czuje ze bedzie zabawa na maksa jak w zeszłym roku :P Mr.Why poledz nie polegniemy chyba ze polejemy haha

 

Bedzie widze z kim balować jest chetnych kupa to dobrze i cała Polsza sie zjednoczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...