Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

A ja sobie tak kiedyś pomyślałem, że fajnie by było wybudować w okolicach Krakowa tor wyścigowy - w zasadzie dupny kompleks wyścigowo szkoleniowy, by mogły sie po nim ścigać zwykłe autka, F1 i ciężarówki - oczywiście nie na raz :) Do tego wewnątrz jeszcze jakaś prosta na 1/4 mili czy też 400m jak inni wolą no i wszelakie dodatki - jak tor do doskonalenia jazdy z tarczami uslizgowymi itp itd. Oczywiście największa pętla miała by coś pod Nurburgring :) Szkoda, ze człowiek nie jest szejkiem jakimś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kto ma w swoim mieście najlepszy tor wyścigowy w Polsce ??

 

Może nie najlepszy... ale technicznie trudniejszy i bardziej malowniczy (zdecydowanie) tor niż Poznań to mam u siebie JA!!! :twisted:

I w dodatku mogę sobie po nim jeździć, ile chcę - nooo, przynajmniej po spoirym fragmencie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kto ma w swoim mieście najlepszy tor wyścigowy w Polsce ??

 

Może nie najlepszy... ale technicznie trudniejszy i bardziej malowniczy (zdecydowanie) tor niż Poznań to mam u siebie JA!!! :twisted:

I w dodatku mogę sobie po nim jeździć, ile chcę - nooo, przynajmniej po spoirym fragmencie :mrgreen:

 

Za przeproszeniem ale tor w Kielcach jest do bani, jedyne co należy mu oddać to po nim nie ma już nic co można by nazwać torem w tym pięknym kraju.

 

Respekt dla toru w Kielcach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle, ze niedlugo SIP przejrzy na oczy i przeniosa sie do Poznania

 

jasne jasne, snij dalej :wink:

 

Aflinta, wiesz ze o tym samym myslalem? :D Zobacze ile mam kieszonkowego, moze starczy :lol:

 

A tak na serio to trzeba by tam zrobic wszystko, caly taki komplex. Tor motocrossowy, rallycrossowy, zuzlowy, terenowy i co tylko. Problem w tym, ze podobny pomysl mieli Niemcy budujac Lausitzring i...teraz plajtuja :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na serio to trzeba by tam zrobic wszystko, caly taki komplex. Tor motocrossowy, rallycrossowy, zuzlowy, terenowy i co tylko. Problem w tym, ze podobny pomysl mieli Niemcy budujac Lausitzring i...teraz plajtuja :(

 

Szejka przez najbliższe 50 lat problem by nie ruszał :)

 

EDIT

 

Dobrym terenem było by jakieś stare składowisko odpadów piecowych w hucie albo jakieś inne podobne hałdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz, co chcesz od Miedzianki? To jedyny obiekt w Europie, który łączy w sobie cechy drogi krajowej, toru do wyścigów płaskich, górskich, rallycrossu i jeszcze ma pętlę dla gokartów oraz zajazd w sam raz na zjazdy powiatowego PSL-u...

Unikat.

Nie to, co ta nudna Ławica... Płasko, równo, bez sensu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIS

1) Jest torem zamkniętym a nie publiczną drogą

2) Nawierzchnia 99% mniej dziur

3) Bezpieczeństwo np. Piaskownice

Itp.

Krótko mówiąc to prawdziwy tor a nie droga zamykana na czas wyścigów

Ale nadal mówię RESPEKT DLA TORU W KIELCACH

 

A pyzatym jako patriota lokalny musze bronić tego co nasze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na serio to trzeba by tam zrobic wszystko, caly taki komplex. rallycrossowy, terenowy i co tylko

 

sie robi Thanuś..cierpliwości..sie już projektuje..do tego kawałek płaskiego i pare jeszcze innych bajerów..może nie będzie tak wielki jak Nurb-ring..ale zawsze to nasz, nie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po co to całe licytowanie, jedni mają to inni tamto.

 

Mnie się tu podoba i już. :!:

W każdym razie nie zazdroszcze nikomu z was waszych miast, zabytków, budynkó itd.

Ba nawet cieszę się, że macie coś ładnego, wartego pokazania.

 

 

Z resztą nie spotkaliśmy się tam dla krajobrazów,

tylko żeby każdemu w miarę pasowało no i aby można w razie czego trochę poupalać.

Ale jak nalegacie to następnym razem zrobimy zlot w lepszej scenerii,

może nad jeziorem Maltańskim. ( w sumie niezły plan) :)

 

A tak na serio to nie wiem co wy od tego stadionu chcecie, że jest nie skończony czy jak?

Ma w przyszłości, nie wiadomo jak dalekiej wyglądać tak (przynajmniej coś się dzieje) :roll:

Chyba nieźle co?

Aha i nie chce tu wywołać kłutni dotyczącej piłki nożnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę. Jako genetyczny potomek nowogrodzkich Lipków i poznańskich drobnomieszczan, wychowany częściowo pod Poznaniem, a częsciowo pod Kielcami, wykształcony i przez lat kilka pracujący w Krakowie, a przez kilka w Warszawie (że innych miast nie wspomnę 8) ) - no i obecnie mieszkający w Kielcach (z żoną pół-Ukrainką z pogranicza!) a pracujący gdzie Bóg da i skąd przyjdzie klient... to już całkiem nie wiem, komu kibicować.

Nie tylko w nożną...

Pyry mylą mi się z kartoflami. Na szczęście i tak nie lubię ziemniaków, chyba, ze po starnnej obróbce gorzelniczej. Nie wiem, czy jestem na dworze, czy na polu. W Warszawie mówię weka, w Krakowie bułka wrocławska, a we Wrocławiu: "piccem poproszem".

Wszędzie jest pięknie... gdzie nas nie ma! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiS, dobrze móWIS!

 

...i chciałem jeszcze powiedzieć, że też nie lubie piłki nożnej. Jakoś tak mi się w ogóle ze sportem nie kojarzy. Obstawić, napluć na opozycję, zedrzeć gardło, strzaskać komuś ryło... Wiem, że to nie zawsze tak wygląda, ale przeważnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę. Jako genetyczny potomek nowogrodzkich Lipków i poznańskich drobnomieszczan, wychowany częściowo pod Poznaniem, a częsciowo pod Kielcami, wykształcony i przez lat kilka pracujący w Krakowie, a przez kilka w Warszawie (że innych miast nie wspomnę 8) ) - no i obecnie mieszkający w Kielcach (z żoną pół-Ukrainką z pogranicza!) a pracujący gdzie Bóg da i skąd przyjdzie klient... to już całkiem nie wiem, komu kibicować.

(...) :wink:

 

Dla uniknięcia rozdarcia decyzyjno-emocjonalnego proponuję kibicować sobie samemu.... I ewentualnie jeszcze małżonce... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co by się wyłamać ze zdania większościowo krakowskiego to mi się ten stadion podoba kurde, może dlatego że lubię nietypowe budowle bo fajnie na zdjęciach wychodzą, zajefajny jest - nawet przez chwilę pomyślałem że to tak ostatecznie ma wyglądać i nie miałbym nic przeciwko temu :) bo MI SIĘ PODOBA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...