Jump to content

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!

Recommended Posts

• Replies 15.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• burzum

1225

• huzar105

1124

• Izotom

1001

• chojny

991

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Honda?    

Dzięki wszystkim za fajne spotkanie, oby takich więcej

Posted Images

To o tej 17godz dnia dzisiejszego czyli 28.04 Aktualne??

Myśle ze 15min wygospodaruje

No pewnie, ze aktualne 8) .

Juz myslalem, ze sie nie odezwiesz... :wink:

Mam nadzieje, ze dasz rade wygospodarowac chociaz 15min... x2 :wink:

Jako wielkopolanin jakby nie było Leszno to też wielkopolska moze na spotkaniu sie nie zjawie ale mam problemy natury Zlotowej mianowicie nie mam sie tam jak dostać i mam pytanie czy ktoś sie wybiera a jeżeli tak to czy ma wolne miejsce ??

Co do reszty dogadamy sie na PW

Fotki fajne a ta Moniki z kurteczką wymiata.

Ja myślę, że tu wcale nie chodzi o kurteczkę :mrgreen:

Wiadomo przecież nie chodziło mi o kurtke tylko o te kocie oczy. :wink:

Jako wielkopolanin jakby nie było Leszno to też wielkopolska moze na spotkaniu sie nie zjawie ale mam problemy natury Zlotowej mianowicie nie mam sie tam jak dostać i mam pytanie czy ktoś sie wybiera a jeżeli tak to czy ma wolne miejsce ??

Co do reszty dogadamy sie na PW

Ja się wybieram a ze mną jedzie Potas ale Ciebie również chętnie zabierzemy.

Tylko musimy wszystko jeszcze dograć i dogadać.

No i juz po.

I znowu sie udalo!! Naprawde jestem mile zaskoczony, ze udalo sie jakos rozruszac to poznańskie towarzystwo 8) . Co prawda sa tacy, ktorzy sie jeszcze nie zjawili ale wszystko przed nami - 02.05.

Frekwencja dopisala... pogoda mniej. Dlatego przenieslismy sie po jakims czasie do niedalekiej knajpki gdzie kontynuowalismy spotkanie.

Dzieki wszystkim za przybycie! Bylo super!

Teraz wszyscy czekaja na fotki :wink: .

Ja wrzucam kilka swoich marnych pseudo-fotek zeby sie lepiej czekalo na to co pokaze Potas :)

Mam nadzieje, ze widzimy sie wszyscy 02.05.

No ja też właśnie wróciłem.

Pogadaliśmy, pojedliśmy, nawet małe piwko weszło.

Było sympatycznie ale pożądne imprezowanie dopiero drugiego. :mrgreen:

Scooby dawaj jeszcze jakieś foty.

Scooby dawaj jeszcze jakieś foty.

No dobra.

Niech bedzie Potas poraz drugi. Niech ma :wink: .

Oraz Imprezka MateuszaW, ktory bardzo mile nas zaskoczyl, tym ze zjawil sie w naszym gronie!! Mam nadzieje Mateusz, ze dasz rade wpasc 02.05... tak jak mowiles - nie na jedno :wink:

Sami zaturbini imprezowicze, leśnicy zostali wkniejach a legace w korkach? A to na samym końcu to Mercedes jakiś czy Lexus, a może jeszcze co innego

Na koncu stoi Honda Legend.

A lesnik tez byl tylko troche zaMarudzil :wink: po drodze i przyjechal na parking jako ostatni. Ale za to zostal do konca. Na pewno sie zalapal na fotki Potasa, bo ja tylko pstryknalem kilka na poczatku i schowalem aparat.

Sami zaturbini imprezowicze, leśnicy zostali wkniejach a legace w korkach? A to na samym końcu to Mercedes jakiś czy Lexus, a może jeszcze co innego?

Honda (Acura) Legend?

EDIT Hura zgadłem :D tylko za późno :(

Sami zaturbini imprezowicze, leśnicy zostali wkniejach a legace w korkach? A to na samym końcu to Mercedes jakiś czy Lexus, a może jeszcze co innego?

Sekcja forysiowo-terenowa też była :wink: Ale ja nie mam fotki.....chłopaki, wrzuccie jakieś zdjęcie Forka jeszcze !

Był jeszcze kącik french performance reprezentowany przez puga 307 (po Gronholmie :wink: )..

Niestety nie dałem rady sie załapac na to spotkanie :cry:

Lecz 02.05 odrobie z namiastką :lol:

Przyjde jako pierwszy i nie wyjde, tak bede siedział.... :wink:

Pozdrawiam

Po pierwsze primo Scooby zrobiłeś błąd chowając aparat.

Po drugie primo ja nie jestem taki szybki jak Scooby, czy wielkopolanin i będę się guzdrał z moimi zdjęciami, bo nic mnie tak nie uszczęśliwia jak PSucie zdjęć :oops:

Po trzecie primo wczoraj po spotkaniu w gronie Subaroholików, miałem jeszcze spotkanie w gronie kinomaniaków i zamiast przygotować zdjęcia, obejrzałem film :)

Kilka minut jednak musiałem poświęcić mojej ulubionej czynności - wynik: 2 zdjęcia :roll:

Oraz Imprezka MateuszaW, ktory bardzo mile nas zaskoczyl, tym ze zjawil sie w naszym gronie!! Mam nadzieje Mateusz, ze dasz rade wpasc 02.05... tak jak mowiles - nie na jedno :wink:

Bardzo chętnie!!!!! tym bardziej że towarzystwo bardzo miłe ale nie wiem czy uda mi się wykręcić z rodzinnej imprezy, zrobię ile w mojej mocy by stawić. Will be In touch

Eee nyska i wiadukt to nic w porównaniu ze Stadionem Alfreda Smoczyka in da Leszno city. Najpiękniejszy stadion żużlowy w polsce :D