Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Jako wielkopolanin jakby nie było Leszno to też wielkopolska moze na spotkaniu sie nie zjawie ale mam problemy natury Zlotowej mianowicie nie mam sie tam jak dostać i mam pytanie czy ktoś sie wybiera a jeżeli tak to czy ma wolne miejsce ??

 

Co do reszty dogadamy sie na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki fajne a ta Moniki z kurteczką wymiata.

 

Ja myślę, że tu wcale nie chodzi o kurteczkę :mrgreen:

Wiadomo przecież nie chodziło mi o kurtke tylko o te kocie oczy. :wink:

 

Jako wielkopolanin jakby nie było Leszno to też wielkopolska moze na spotkaniu sie nie zjawie ale mam problemy natury Zlotowej mianowicie nie mam sie tam jak dostać i mam pytanie czy ktoś sie wybiera a jeżeli tak to czy ma wolne miejsce ??

 

Co do reszty dogadamy sie na PW

 

Ja się wybieram a ze mną jedzie Potas ale Ciebie również chętnie zabierzemy.

Tylko musimy wszystko jeszcze dograć i dogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i juz po.

I znowu sie udalo!! Naprawde jestem mile zaskoczony, ze udalo sie jakos rozruszac to poznańskie towarzystwo 8) . Co prawda sa tacy, ktorzy sie jeszcze nie zjawili ale wszystko przed nami - 02.05.

 

Frekwencja dopisala... pogoda mniej. Dlatego przenieslismy sie po jakims czasie do niedalekiej knajpki gdzie kontynuowalismy spotkanie.

 

Dzieki wszystkim za przybycie! Bylo super!

 

Teraz wszyscy czekaja na fotki :wink: .

Ja wrzucam kilka swoich marnych pseudo-fotek zeby sie lepiej czekalo na to co pokaze Potas :)

 

Mam nadzieje, ze widzimy sie wszyscy 02.05.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scooby dawaj jeszcze jakieś foty.

No dobra.

 

Niech bedzie Potas poraz drugi. Niech ma :wink: .

 

Oraz Imprezka MateuszaW, ktory bardzo mile nas zaskoczyl, tym ze zjawil sie w naszym gronie!! Mam nadzieje Mateusz, ze dasz rade wpasc 02.05... tak jak mowiles - nie na jedno :wink:

 

 

Sami zaturbini imprezowicze, leśnicy zostali wkniejach a legace w korkach? A to na samym końcu to Mercedes jakiś czy Lexus, a może jeszcze co innego

Na koncu stoi Honda Legend.

A lesnik tez byl tylko troche zaMarudzil :wink: po drodze i przyjechal na parking jako ostatni. Ale za to zostal do konca. Na pewno sie zalapal na fotki Potasa, bo ja tylko pstryknalem kilka na poczatku i schowalem aparat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami zaturbini imprezowicze, leśnicy zostali wkniejach a legace w korkach? A to na samym końcu to Mercedes jakiś czy Lexus, a może jeszcze co innego?

 

Sekcja forysiowo-terenowa też była :wink: Ale ja nie mam fotki.....chłopaki, wrzuccie jakieś zdjęcie Forka jeszcze !

 

Był jeszcze kącik french performance reprezentowany przez puga 307 (po Gronholmie :wink: )..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze primo Scooby zrobiłeś błąd chowając aparat.

Po drugie primo ja nie jestem taki szybki jak Scooby, czy wielkopolanin i będę się guzdrał z moimi zdjęciami, bo nic mnie tak nie uszczęśliwia jak PSucie zdjęć :oops:

Po trzecie primo wczoraj po spotkaniu w gronie Subaroholików, miałem jeszcze spotkanie w gronie kinomaniaków i zamiast przygotować zdjęcia, obejrzałem film :)

 

Kilka minut jednak musiałem poświęcić mojej ulubionej czynności - wynik: 2 zdjęcia :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oraz Imprezka MateuszaW, ktory bardzo mile nas zaskoczyl, tym ze zjawil sie w naszym gronie!! Mam nadzieje Mateusz, ze dasz rade wpasc 02.05... tak jak mowiles - nie na jedno :wink:

Bardzo chętnie!!!!! tym bardziej że towarzystwo bardzo miłe ale nie wiem czy uda mi się wykręcić z rodzinnej imprezy, zrobię ile w mojej mocy by stawić. Will be In touch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...