Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

Kilometrowo do Wrocka jak i do Częstochowy jest podobnie ale o ile spokojniej moją. Ja z Krakowa jeździłem różnymi i najlepiej mi odpowiada ta. Na Wrocław tak sobie :? A później po tych płytach jedziesz z jakieś 15 km gdzie wytrzęsie wszystko co przymocowane w samochodzie. Ostatnio pan wyprzedzał na nich i zawieszenie zgubił :|

 

:))

Po "płytach" faktycznie jest mało fajnie... ale tak wiele tego nie ma, chyba mniej niż 15 km (nie wiem na pewno, nie mierzyłem) - a poza tym ja jeżdżę Forysiem na wysokim profilu, to trochę inaczej patrzę na drogi (dziurawe) ... ;))

 

Pytania:

- czy na "twojej" trasie nawierzchnia jest OK?

- czy droga jest "w miarę szeroka"?

- czy dużo jest wsi i miasteczek "na drodze"? (gdzie trzeba zwolnić do 60 km/h, i to wcale nie ze względu na przepisy)

- dużo (często/gęsto) czai się muminków po krzakach przydrożnych?

 

Jadąc przez Wrocław i Katowice ostatnimi razy dojazd do Kraka (i tak samo powrót) zajął mi coś koło 6 godzin (6+). Po autostradzie jechałem jakieś 130-140 km/h (wolnossący Foryś to nie zaturbiona Impra :)

Jeśli w podobnym czasie (i jadąc spokojnie i w miarę "równo") da się przejechać "twoją trasą" to rzeczywiście może być to ciekawsza opcja - nie znam tamtej trasy "jako takiej", ale "ogólnie" mam nieciekawe doświadczenia z tego rodzaju "skrótami", i dlatego zasugerowałem właśnie trasę przez Wrocław lub Łódź (co wcale nie znaczy że inna nie może być "lepsza" :))

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

A właśnie jak proponujecie ewentualnie jechać z Częstochowy??

Czy sypać do Krakowa czy lepiej go jakoś ominąć aby nie władować się w korki i kierować się w stronę Tarnowa lub Brzeska??

 

Szukając spokoju i dwóch pasm, zdecydowanie jechałbym via Krakow, czyli gierkówka w dół, A4, potem obwodnica Kraka.

Z Czestochowy skosem na Tarnów jest survival - ale jak ktoś lubi... :twisted: :wink: W razie czego wołajcie, dam szczegółowe wskazówki, jak to zrobić - ale wydaje mi się, ze to w tej sytuacji to nie jest dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę z opóźnieniem ale miałem straszne opory. Wicie, rozumicie - potas ładuje tu takie foty że mucha nie siada* , a ja jak coś już pstryknę to tylko do Superexpressu albo Faktu sprzedać :x

 

* nie dotyczy czarnych STi

 

 

no ale spróbuję...

 

Uwaga...zdjęcia wyświetlają się w kolejności "od tylca" :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze na jakiegos maila albo cos

 

Ja to nie pstrykałem fotosków :( Więc czy mógłbym poprosić o przesłanie na maila :roll: :?:

 

Jasne, mogę powysyłać na maila. Ale jak już wspomniałem w przeciwieństwie do potasa, który robi zdjęcia artystyczne ja robię coś a'la paparazzi więc będę musial je wstępnie posortować. 8)

Zainteresowanych proszę o kontakt na PW i podanie maila na który ma być wysyłka ( wybaczcie nie chce mi się grzebać po profilach userów gdy forum chodzi jak stara szkapa po bagnie )

 

Aha, Niuniek ile tak na prawdę tych koników masz pod maską STi? Bo tak sobie strzeliłem 287 żeby było do rymu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...