Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

Aj noł, aj noł... Jestem podstępny jak modliszka ;)

 

A zimne łokcie... co to to nie. Najwyżej mogły być zimne i mokre, bo jak widać padało co było bardzo sprzyjające dla poślizgów na asfalcie, ale nie sprzyjało mojemu aparacikowi i potem musiałem go suszyć w domu na bieliźniarce, hehehe ;)

Poświęcasz Fotasku siebie i sprzęt dla tych zdjęć. Dziękuję!

Jeszcze nigdy wcześniej nie miałem tak fajnych fotek :!: :D

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Ślizgaliście się na LECHA na tym asfalcie WOW :shock: opon wam nie było szkoda ??

Ale fotki całkiem SI 8)

Ja nie wiem co wy chcecie od moich opon, zobaczcie z reszta na fotke?

Idealnie trzymaja na suchym asfalcie, no chyba że na nim pojawi sie troszke pisku, po prostu sliki domowej roboty. :wink:

Niestety musze je wymienić, może jeszcze dzisiaj aby bez przygód dotrzec do Wysowej za tydzien.

 

heheeh, musiałbyś widzieć opony BaRyego... Trudno by było żałować takich opon :) Prawda BaRy?

Tak jakoś mi nie było żal, bardziej chyba Scoobyemy ale znalazłem dla niego tez oponki Dunlop Sp Sport 9000 do zajechania 215/45/17

 

Fotas pokaż lepiej jak je traktowałem pod tym mostem. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma efektu na tych zdjęciach spod mostu. Brak dynamiki. Na jednym tak jeszcze jeszcze (jutro wkleje), ale pozostałe... nuda.

Ale przyznaję, było sucho i betonowo, więc oponki piszczały jak dzikie dodatkowo wzmocnione przez most... no wiecie... jak to pod mostem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma efektu na tych zdjęciach spod mostu. Brak dynamiki. Na jednym tak jeszcze jeszcze (jutro wkleje), ale pozostałe... nuda.

Szkoda a tak się starałem :cry:

Ale przyznaję, było sucho i betonowo, więc oponki piszczały jak dzikie dodatkowo wzmocnione przez most... no wiecie... jak to pod mostem.

Teraz już mnie do złego nie namówisz przynajmniej przez dwa miesiące, no dobra miesiąc. :wink:

Ponieważ wjechały używane ale bardzo niewiele (zjechany niecały 1mm)

Dunlopy SP Sport 01, które załatwił mi znajomy.

Cena z wymianą, wyważeniem i napełnieniem azotem 550 zł : :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MateuszW, sorry ale spotkanie bylo na szybko robione - pelen spontan. Ale mimo to nastepnym razem jak sie bedzie cos takiego dziac to dam znac na pewno!!

 

Na Leszku asfalt rzeczywiscie dosc "gruboziarnisty" jest... masz moze jakies inne ciekawe miejsce?

 

 

BaRy, dzieki za info o oponkach! Sie odezwe dzisiaj jakos pozniej po szczegoly.

A jak sie smiga na nowych laczkach? Zalozyles juz?

 

 

Niuniek, mam nadzieje, ze Ci to nie przeszkodzi zjawic sie na Plejadach... Musisz sobie znalezc jakiego zastepce na fotelu kierowcy... bo pic to chyba bedziesz mogl :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój opcjonalny kierowca (jak nie ja prowadze to ... )to ma zajęty czas w związku ze ślubem kuzynki

No wiem... o slubie pamietalem ale myslalem, ze moze sie uda, bo kiedys Twoj kierowca mowil, ze moze jednak sie uda pogodzic slub i Plejady.

Szkoda :cry: .

 

Ale jakbys sobie jednak znalazl innego kierowce to dobijaj chociaz wieczorem na imprezke :twisted: - z Krakowa tak daleko przeciez nie jest. Albo zawsze mozesz sie z kims zabrac. Mozesz sie tez dolaczyc do załogi poznanskiej :wink: . Bedziesz balansowal w zakretach na tylnej kanapie :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Leszku asfalt rzeczywiscie dosc "gruboziarnisty" jest... masz moze jakies inne ciekawe miejsce?

Ja osobiście uwielbiam placyk przy torze Poznan a raczej jest to parking dodatkowy przy torze Poznan. OK. morze i tam nie ma asfaltu ale jest za to piękny ubity piaseczek co prawda auto wygląda jak po rajdzie Safari ale za to oponki są nie naruszone niestety nie jest taki duży jak Lech ale jak jedno góra dwa auta się naraz bawia jest OK.

 

A co do tel to się nie złoszczę bo to nie w moim stylu ale chciałem dać do zrozumienia że też lubię taka zabawie a popatrzeć na innych WRIATÓW ( takich jak ja) też jest całkiem miło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście uwielbiam placyk przy torze Poznan a raczej jest to parking dodatkowy przy torze Poznan.

A czy mozna sobie tam wjechac od tak, "z ulicy"? Bo jesli myslimy o tym samym, to to jest juz na terenie Toru Poznan czyli trzeba przejechac przez bramki wjazdowe, na ktorych normalnie jak sie wjezdza, trzeba placic.

 

A co do tel to się nie złoszczę bo to nie w moim stylu ale chciałem dać do zrozumienia że też lubię taka zabawie a popatrzeć na innych WRIATÓW ( takich jak ja) też jest całkiem miło

Nastepnym razem na pewno Ci damy znac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Leszkiem to nie do konca było zaplanowane, ponieważ spotkalismy sie w plenerze, poszliśmy na jedno piwko i jak juz mieliśmy wracać rozpadał się deszcz.

I wtedy rzuciłem hasło: a może by tak na Leszka, no i tak też się stało.

A parkingi przy giełdzie też troszke pooraliśmy ze Scoobym nastepnego dnia ale nie wiem czy o ten chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poświęcasz Fotasku siebie i sprzęt dla tych zdjęć. Dziękuję!

 

Nie ma za co! Cała przyjemność po mojej stronie! To przecież ja byłem prowodyrem spotkania. Zdjęcia robie przede wszystkim dla siebie, ale bardzo się ciesze, ze i wam sie podobają :)

 

Scooby, a co z twoim wspomaganiem? Rozumiem, że skoro na drugi dzień z BaRym pracowaliście nad rozluźnieniem wierzchniej warstwy gleby, to wspomaganie zostało reanimowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scoobyego Blue Mica ślicznie wygląda na mokrym asfalcie no i te felasie do tego. :)

Poświęcasz Fotasku siebie i sprzęt dla tych zdjęć. Dziękuję!

 

Nie ma za co! Cała przyjemność po mojej stronie! To przecież ja byłem prowodyrem spotkania. Zdjęcia robie przede wszystkim dla siebie, ale bardzo się ciesze, ze i wam sie podobają :)

No to świetnie, wychodzi na to, że to doskonały przykład symbiozy. :wink:

Tylko czy aby obiekty fotografowania sie nie znudzą. :roll:

 

Scooby, a co z twoim wspomaganiem? Rozumiem, że skoro na drugi dzień z BaRym pracowaliście nad rozluźnieniem wierzchniej warstwy gleby, to wspomaganie zostało reanimowane...

Wydaje mnie sie, że narazie wspomaganie nie działa.

Może ja to źle napisałem bo byliśmy razem ale tylko moim bumbarkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy aby obiekty fotografowania sie nie znudzą. :roll:

 

Zdjęcia też się wam mogą znudzić. Coś się wymyśli. Nie wiem co bedzie z fotografowaniem jak już stanę się właścicielem mruczącego GT... :roll:

 

Wydaje mnie sie, że narazie wspomaganie nie działa.

Może ja to źle napisałem bo byliśmy razem ale tylko moim bumbarkiem.

 

Acha, no to jasne :)

 

 

Obrazek spod mostu Rocha ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...