Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

Ech, dałam hasło do spotkania, żeby nie było, że w Poznaniu nudą wieje, ale na odstraszenie wybrałam knajpę z beznadziejną bluesową muzyką. Miałam nadzieję, ze żaden z tych drętwych smętów nie przylezie, ale ponuractwo marudne się zlazło, jakby piwo za darmo rozdawali. :shock:

Iiii... przesadzasz normalnie :) Wiele się nie odzywałem :)

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

To jaką teraz knajpę odwiedzimy? Podobają mi się te zmiany klimatu za każdym razem. Może teraz bar mleczny "Apetyt" przy Starym Rynku? Naleśniki i koktajl jagodowy. A kolejne spotkanie - poczekalnia na dworcu Głównym... w Koluszkach ;)

Koktajl jagodowy... Znaczy, jagodzianka na kościach? (Naleśniki na zagrychę?)

 

To może lepiej od razu udajmy się na dworzec... Albo pod most, tam gdzie kiedyś imprezowaliście z Barym i Scoobim... ;))

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Imprezowaliśmy pod mostem, aż się kurzyło ;)

Zresztą niedługo pewnie nad Wartą będzie można zaimprezić, bo przecież planowana jest reanimacja nadwarciańskiego miejsca spotkań Poznaniaków :)

 

Poniżej miszczu ze swoją grupą. Myślę, że musimy sobie zrobić jakieś fajne zdjęcie nas wszystkich Wielkopolan, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co, a gdzie, a jak :?:

 

a ja nie wiem... Maruda tak mi coś zasugerował... a ja gupi uwierzyłem mu...

 

Nie wydaje mnie się żeby tak było to raczej ja wpatruje się w nią :wink:

 

No to tym bardziej powinniśmy skrupulatnie sprawdzić to miejsce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co, a gdzie, a jak :?:

a ja nie wiem... Maruda tak mi coś zasugerował... a ja gupi uwierzyłem mu...

MOI??! Impossible!!

:)

Ja tylko się zapytałem czy (i co) ci wiadomo na temat środowego spotkania - znaczy, czy będzie - i gdzie (jeśli w ogóle będzie... ;)

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak! Właśnie tak! Znowu sudżeszczyn, że we mitfoch mamy randewu... znaczy, nie żebym był przeciwny temu party at mitfoch najt... Już się nastawiłem na spotkanie i wiecie co... pójde na to spotkanie do tej Piwnicy 21 nawet jeśli nikt nie przyjdzie, a co... Zagaję z barmanką na temat takiego jednego, co to ma na nią chrapkę ;) ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po szczątkowych wypowiedziach wnioskuję, że spotkanie jest jutro w Piwnicy 21. Proszę mnie oświecić czy dobrze kombinuję bo ja się bidna pogubiłam

Ja nie wiem, czy tam towarzystwo damskie będzie mile widziane... Ju noł, barmanka, te sprawy... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam barmanka :wink: . Subarynkowe dziewczyny sa fajniejsze*! :mrgreen:

 

Tak sie sklada, ze jutro mam wreszcie troche luzu, a w czwartek wyjatkowo sie nie musze zrywac skoro swit wiec oczywiscie bede.

 

Czyli widzimy sie jutro wieczorem w Piwnicy 21.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, czy tam towarzystwo damskie będzie mile widziane... Ju noł, barmanka, te sprawy... :wink:

Oczywiście, musisz koniecznie przyjść. :!:

Twoje towarzystwo jest z resztą zawsze mile widziane. :)

 

 

Już się nastawiłem na spotkanie i wiecie co... pójde na to spotkanie do tej Piwnicy 21 nawet jeśli nikt nie przyjdzie, a co... Zagaję z barmanką na temat takiego jednego, co to ma na nią chrapkę ;) ;D

Ale mnie tu sie jednak wydaje, że ja to tylko taka zasłona dymna. :roll:

Chyba kolega Photas ma na tą barmankę jednak większe ciśnienie. :wink:

Co potasku :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze BaRy i Scooby nie zawiodą

A jak! Bedziemy! My zawsze i wszedzie :wink: !

 

pewnie i Why się zjawi :)

Why costam marudzil. Jak to Why :wink: . Ale w koncu pewnie bedzie.

 

No ale ja mysle, ze na Madje, GTA3 i Karola tez mozemy liczyc... ?

 

O Monice nie wspominam, bo wiadomo, ze bedzie :wink: .

 

A moze by sie tak zjawil ktos jeszcze, spoza grupy stalych bywalcow :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniś, to Maciej jest zainteresowany. Ja tylko dopinguję :) Wczoraj widziałem ją pierwszy raz na oczy. Musze przyznać, że Karolina - bo tak ma na imię to cudne stworzenie - jest bardzo ładną, zgrabniutką, młodziutką barmanką!

Ale twoja nieobecność pozostaje nieusprawiedliwiona :evil: :wink:

 

Why... - WHY?? Czujemy się zdradzeni :|

 

Karol... nie odzywaj się dalej! Twoja obecność jest nieusprawiedliwiona PERMANENTNIE :evil: :wink:

 

Poza tym kiedy podjeżdzałem pod punkt zborny to snułem się za poszukującym miejsca do zaparkowania srebrnym Legacy kombi nówką sztuką z Poznania i 4 osobami w środku i już miałem nadzieje, że to ktoś nowy jedzie sięz nami zobaczyć, ale okazało się, że jednak nie. Potem M&M donieśli, że zaparkowali obok niebieskiego Wurksa i tez mysleli, ze to na nasze spotkanie - jednakże dupa - to nie do nas. Czyżby jednocześnie inna poznańska grupa zorganizowała sobie spotkanie bez wiedzy Naczelnej Rady Spotowo Integracyjnej, czyli nas??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym kiedy podjeżdzałem pod punkt zborny to snułem się za poszukującym miejsca do zaparkowania srebrnym Legacy kombi nówką sztuką z Poznania i 4 osobami w środku i już miałem nadzieje, że to ktoś nowy jedzie sięz nami zobaczyć, ale okazało się, że jednak nie. Potem M&M donieśli, że zaparkowali obok niebieskiego Wurksa i tez mysleli, ze to na nasze spotkanie - jednakże dupa - to nie do nas. Czyżby jednocześnie inna poznańska grupa zorganizowała sobie spotkanie bez wiedzy Naczelnej Rady Spotowo Integracyjnej, czyli nas??

Nie zapominaj, ze Madja i GTA3 widzieli jeszcze zaparkowana nieopodal Justynke!

Dziwny ten nagly najazd Subarakow na Stary Rynek :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Why... - WHY?? Czujemy się zdradzeni :|

 

Fotasku ...pfe... Potasku obiecuje poprawe. Zdaje sobie sprawe, iz w zwiazku z brakiem mojej osoby na spotkaniu nie było juz tak fajnie, miło, sympatycznie, smiesznie itd itp

:twisted:

Nastepnym razem nie zawiode 8)

 

Moze jakas relacje zdjeciowa tzn Potaskowa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...