Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

no i niestety... :( plany sie nie poskladaly tak jak myslalem, tak wiec pozostaje zyczyc Wam dobrej zabawy... mam nadzieje, ze uda sie przy nastepnej okazji spotkac

Pozdrawiam

Pumex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bary - tez bardzo zaluje - ale akurat bede na weekend w Poznaniu i nie bardzo mam jak poprzesuwac umowione juz spotkania :( Ale zapewne to nie ostatnie spotkanie - wiec nadrobimy jeszcze :)

Pozdrawiam

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę w związku z pracą. Po prostu mam Targi i pokazy do końca czerwca i prawie cały lipiec... taki okres. Przykro mi. Nic nie mogę na to poradzić, muszę pracować, coby móc się z wami spotykać i coraz realniej marzyć o tej jednej jedynej ;)

Może w sierpniu zdecydujecie się jeszcze na jakieś zakończenie wakacji, to wtedy nie odpuszcze!

 

Bardzo, bardzo żałuję :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no... to jakieś jaja :!:

 

Kto w ogóle został :?:

1. GTA3,

2. Ja,

3. Maruda,

4. BaRy,

5. australijski Subaromaniak z dziewczyną,

7. Monika + :?:

 

Graża i Intak odezwijcie się i ogłoście swoją decyzję, proszę.

 

PS. Tak się zastanawiam czy jest sens jechać... bo szczerze mówiąc po wykruszeniu trzonu ekipy mnie się odechciało :cry: ... i nie tylko mnie. Proponuję to przełożyć... może na początek września. Co o tym myślicie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że jutro lub pojutrze należałoby się spotkać i udzielić grupowej nagany tym, którzy pękają... Na czymkolwiek miałaby ta nagana polegać...

 

Mam nadzieje, ze mnie nie zabijecie ale od praktycznie dzisiaj do konca wakacji nie mam ani chwili wolnego czasu... Jestem jak najbardziej za aby sie we wrzesniu pobawic na jakims wyjezdzie.

 

Pozdrawiam Was serdzecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Tak się zastanawiam czy jest sens jechać... bo szczerze mówiąc po wykruszeniu trzonu ekipy mnie się odechciało :cry: ... i nie tylko mnie. Proponuję to przełożyć... może na początek września. Co o tym myślicie :?:

No coś trzeba z tym zrobić skoro tylu osobom nie pasuje ten termin.

Ja też jestem za przełożeniem, na taki termin w którym zjawi się większość naszej ekipy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Wszystko jasne. Wyjazd odwołany. Odwołuję rezerwację. Mam nadzieję, że we wrześniu ekipa Wielkopolan się zmobilizuje i uda nam się wyjechać.

 

a myślę, że jutro lub pojutrze należałoby się spotkać i udzielić grupowej nagany tym, którzy pękają... Na czymkolwiek miałaby ta nagana polegać...

Jestem za :lol: Może w piątek :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chętnie, zawsze, tylko ..... nie w czerwcu. Mimo chęci wielkiej, żeby was znowu zobaczyć i o rzeczach różnych pogawędzić, nie mam na nic teraz czasu :(

A żałuję bardzo...

 

PS: Mam nadzieję, ze z listy wielkopolsko-subaromaniakowej skreślon nie zostane za te ekscesy (a właściwie ich brak) ;)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Malcie w piątki i soboty są seanse filmowe w letnim kinie. Można usiąść przy stoliczku, sączyć piwko i oglądać film (teoretycznie). Nie byłem jeszcze, więc nie wiem jak z miejscami siedzącymi wygląda sprawa, ale propozycja jest interesująca. Zakładając, że siedząca grupa Subaromaniaków nie będzie piętnowana za głośne rozmowy przez pozostałych amatorów letniego kina na wolnym powietrzu. Bo jeśli tak, to będziemy musieli to miejsce spacyfikować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...