Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

To kto następnym razem przyprowadza rodzine i znajomych? :mrgreen::lol:

 

:wink:

 

1.Bylo nas rzeczywiście dużo

 

2.Było ekstra

Tak było Si.

Szkoda tylko, że hałas nie pozwolił na rozmawianie ze wszystkimi. :(

Później zrobiłem jeszcze mały tour de bar i w domciu byłem po 5. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech ktoś wymyśli coś :!: znaczy sie dawno nie widziałam paszczurkowych mordków wielkopolan.

Czy to tęsknota...o to jest pytanie. Mam już wakacje, więc wszelkie obowiązki sie znikły. Jestem otwarta na propozycje,

 

WIELKOPOLANIE ŁĄCZCIE SIE :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilką pod oknem mojego biura przejechał czarny kombiwar! Jeszcze żadnego Subaru na ul. Węglowej nie widziałem, więc myślę sobie, sprawdzę. A że Węglowa jest właściwie zamknięta z drugiego końca, to miałem gościa w pułapce. Idę więc sprawdzić kto mi tu pod oknami mruczy. 200 m od mojej firmy jest warsztat mechaniczny i kiedy się do niego zbliżałem dostrzegłem wystający zgrabny tyłeczek kombiwarka z podwórka warsztatu. No i kiedy już zbliżyłem się zupełnie, patrzę, a tam o kulach śmiga kto...? No wiadomo kto śmiga o kulach ;) Okazuje się, że Pumex ma od lat na Węglowej mechanika :)

Pogadałem sobie z nim chwilkę o różnych istotnych kwestiach i problemach życia codziennego oraz porozumieliśmy się co do kwestii spotkania w niedzielne przedpołudnie zum Beispiel na Malcie...

Co szanowne forum na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A że Węglowa jest właściwie zamknięta z drugiego końca, to miałem gościa w pułapce.

 

aaa tam Potas...od razu zamknieta... :lol: moglbys sie zdziwic niezle... :lol:

 

a spotkanie jak najbardziej - moze byc "niedzielne przedpoludnie" - przy czym fakt, ze przedpoludnie moze zaczac sie o 14:00 :wink:

 

Pozdraffka

Pumex lansus w Poznanius :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na malcie od tyłu chyba... tak jak kiedyś tam się spotkalismy... Dobrze?

Nie wiem o której komu pasuje, ale mysle, że jak sie spotkamy koło 12-13 to bedzie dobrze co?

No nikt nikogo pod pistoletem nie namawia. Jesli kto bedzie miał ochote, to niech się zjawi... wypijemy po maluchu, popływamy, poopalamy sie i rozejdziemy do domów.

Ja jutro bede się po południu pakował na targi, więc luzu tez nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę PRZED POŁUDNIEM??? Wyście się chyba wszystkie szaleju normalnie objadły... Za wstawanie o tak pogańskiej porze w dzień święty do końca występów Owsiakowej orkiestry w piekle się smażyć będziecie ...na wolnym ogniu :)

 

Wszak wszystkim wiadome być powinno że w niedzielę południe wypada (po zastosowaniu stosownych poprawek) około godziny 16-tej.

Wszelkie próby spotykania się przed tym czasem będą ścigane z całą surowością prawa (kanonicznego) - i nawet dyspensa od proboszcza wam nie pomoże.

(Jedynym usprawiedliwieniem na wcześniejsze niedzielne kontakty towarzyskie jest przeciągnięta impreza sobotnia. I nic więcej :)

 

No chyba będę musiał zadzwonić zaraz i kazać spuścić całą wodę z Malty, co by do świetokradztwa nie doszło... :))

 

Ludzie, no bądźcie ludzie!! Ja nie chcę wstawać w niedzielę skoro świt! :)) PLIZ!!! :)

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wstaję jutro... znaczy dzisiaj o 8 rano, jadę zrobić kilka ważnych zdjęć, potem jadę po koleżankę do Gorzowa, a następnie do Poznania. Myślę, że koło 12-13 powinienem być w Poz. po południu jadę do firmy pakować auto na wyjazd na targi, co nie powinno mi zajać więcej niż godzine/półtorej. No i teraz mam do dyspozycji czas pomiędzy 12 a 16, bądź pomiędzy 18 a 21... po 21 ide normalnie kurde spać, bo w poniedziałek pobudka o 4tej, a jestem ostatnio wiecznie zaspany... nie wiem co mi jest, ale ciągle jestem niewyspany. Poradzcie coś!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wstaję jutro... jestem ostatnio wiecznie zaspany... nie wiem co mi jest, ale ciągle jestem niewyspany. Poradzcie coś!

Może... więcej spać? (Albo mniej seksu... ;))

 

Ja przepraszam, bo zawsze takie prostackie rozwiązania proponuję... Ale może warto spróbować? ;))

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol, no jak to mniej seksu?? To tak jakbyś powiedział do wygłodzonego Etiopczyka - mniej jedzenia stary!

 

Ale nie samym chlebem człowiek żyje... :))

 

W środkowym Wietnamie żyje taka grupa etniczna, o której mówią "Ludzie [od] drewnianej ryby".

Wzięło się to stąd, że są oni tacy biedni, że poza ryżem praktycznie na nic innego ich nie stać - a żeby jakoś urozmaicić sobie posiłek wieszają nad "stołem" drewnianą rybę... dzięki czemu jedzą "ryż z rybą" :))

 

(Wszelkie skojarzenia z Adamem Słodowym są tutaj nie na miejscu* ;))

 

Rozważania nad naturą ludzką.

Orgazm kawalera: krótka chwila dzieląca pragnienie kochania się z nią od myśli, że trzeba będzie odprowadzić ją do domu.

Orgazm mężczyzny żonatego: krótka chwila dzieląca pragnienie kochania się z nią od myśli, że nie można odprowadzić jej do domu.

(Gianni Monduzzi, "Kobieta zawsze sie przyda, oraz 21 sposobów na jej przyrządzenie".)

 

pzdr,

M.

____________________

Słodowy był majsterkowiczem, a do wystrugania ryby potrzeba snycerza :) I wcale nie chodziło mi o "zrób to sam"... ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol, no jak to mniej seksu?? To tak jakbyś powiedział do wygłodzonego Etiopczyka - mniej jedzenia stary!

 

Ale nie samym chlebem człowiek żyje... :))

 

W środkowym Wietnamie żyje taka grupa etniczna, o której mówią "Ludzie [od] drewnianej ryby". Wzięło się to stąd, że są oni tacy biedni, że poza ryżem praktycznie na nic innego ich nie stać - a żeby jakoś urozmaicić sobie posiłek wieszają nad "stołem" drewnianą rybę... dzięki czemu jedzą "ryż z rybą" :))

 

To ja tak nieśmiało zapytam - cóż takiego miałby Bartek sobie zawiesić...? Ekhem - i gdzie? :lol:

 

Słodowy był majsterkowiczem, a do wystrugania ryby potrzeba snycerza :) I wcale nie chodziło mi o "zrób to sam"... ;))

 

W "Pomysłowym Dobromirze" były takie wątki? No, no, chyba nie oglądałam dokładnie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jutro... znaczy dzisiaj o 8 rano ...koło 12-13 powinienem być ... godzine/półtorej ... pomiędzy 12 a 16, bądź pomiędzy 18 a 21... po 21 ide normalnie kurde spać...

 

Ponieważ nieco się pogubiłam w Twoim planie dnia, stwierdzić mogę jedynie tyle, że ja wpadnę nad Maltę przed 14. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie samym chlebem człowiek żyje... :)

 

W środkowym Wietnamie żyje taka grupa etniczna, o której mówią "Ludzie [od] drewnianej ryby". Wzięło się to stąd, że są oni tacy biedni, że poza ryżem praktycznie na nic innego ich nie stać - a żeby jakoś urozmaicić sobie posiłek wieszają nad "stołem" drewnianą rybę... dzięki czemu jedzą "ryż z rybą" :)

 

To ja tak nieśmiało zapytam - cóż takiego miałby Bartek sobie zawiesić...? Ekhem - i gdzie? :lol:

Decyzję pozostawiam Bartkowi - nie będę się wtrącać w jego dekorację wnętrz i inne sprawy intymne... ;)

 

 

Słodowy był majsterkowiczem, a do wystrugania ryby potrzeba snycerza :) I wcale nie chodziło mi o "zrób to sam"... ;))

W "Pomysłowym Dobromirze" były takie wątki? No, no, chyba nie oglądałam dokładnie. :wink:

No, nie było... :) Mi chodziło "ogólnie o sytuację" :) Znaczy: rękodzieło rękodziełu nie równe - co innego majsterkowanie, a co innego rzemiosło artystyczne... ;)

 

(Choć też, z drugiej strony, porzekadło -które, jak wiadomo, jest mądrością ludu- mówi że "lepszy ptak w garści niż myszka na dachu"... ;))

 

Ponieważ nieco się pogubiłam w Twoim planie dnia, stwierdzić mogę jedynie tyle, że ja wpadnę nad Maltę przed 14.

No to i ja was swą obecnością obarczę... znaczy: "obdarzę" :)

 

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...