Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, VEC napisał(a):

i jak?

Mimo że nazwa sugeruje Japonię to po chińsku, jako tako :)

 

Ja dziś rozebrałem do rosołu tylne zawieszenie, diaxem potraktowałem tylko jedną śrubę, więc bez tragedii. A teraz wszystko w piach, potem śrubki i mocowania do galwanizacji a reszta do malowania.

Jeszcze mam dylemat czy zwrotnice też rozbebeszać, bo jak się znam to polecą nowe łożyska, tarcze kotwiczne, mechanizmy ręcznego, śrubki pierdółki, wszystko nowe :)

  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.03.2024 o 15:59, janekbe napisał(a):

Posprzątałem, a wczoraj upolowałem kratkę do bagażnika do SG20240313_153441.thumb.jpg.91045387bcb06ec4bf6ae6c9ae77cf1b.jpg20240312_153212.thumb.jpg.623795275772f77e5c7e59f2efa21e10.jpg



Wiecie może czy można gdzieś kupić podobną kratkę do Outbacka III? Od niedawna jestem właścicielem świnki... Znaczy głodomora labradora, więc wolałbym zabezpieczyć wnętrze samochodu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, VEC napisał(a):

i jak?

Nakręciły się i trzymają, nie wiem, co mam jeszcze napisać :)
Kolor to kwestia gustu. Chciałem zielone i na razie mi się podobają, ale do końca nie byłem pewien, czy to słuszna koncepcja.

Poprzednie nakrętki były Mishimoto i przy poprzedniej zmianie opon mi zameldowano, że dwie sztuki były już kiepskie, więc wymieniłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, halvaekiu napisał(a):



Wiecie może czy można gdzieś kupić podobną kratkę do Outbacka III? Od niedawna jestem właścicielem świnki... Znaczy głodomora labradora, więc wolałbym zabezpieczyć wnętrze samochodu. :)

Allegro, Olx, forum, FB, mało tego jest ale czasami się pojawiają, mi się nawet udało dorwał do OBK 4, więc wykonalne. Faktycznie przy większym psie dla mnie musi have

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uruchomiłem światła do jazdy dziennej w halogenach. Paliło bezpiecznik. Okazało się że zamontowany zestaw dedykowany, ma odwróconą polaryzację w kostkach. 

Przy odpaleniu auta na ręcznym, światła nie świecą, włączają się dopiero po spuszczeniu hamulca. Jak odpalamy bez rękawa to palą od razu. 

Opłukałem z kurzu  garażowego :)IMG_20240315_102030.thumb.jpg.aa23f519abbe0ff5c4bddc7166786fcb.jpgIMG_20240315_091232.thumb.jpg.ae594a23a6c53382d3af6c503302ce3d.jpg

  • Super! 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką taśmę melodyjną  do odkurzania samochodu ?

 

- Profesjonalna :P

 

 

Proszę  bardzo :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20240316_124324.jpg

Edytowane przez Henryk82
  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Henryk82 napisał(a):

Jaką taśmę melodyjną  do odkurzania samochodu ?

 

- Profesjonalna :P

 

 

Proszę  bardzo :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20240316_124324.jpg

Ile kasiory nazbierałeś spod foteli:P?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem łożysko w kole pasowym kompresora klimy, podobno było wymieniane rok temu przy serwisie (przynajmniej o to prosiłem). Zagniotki nie wyglądały na fabryczne, także albo zamontowali mi jakieś z plasteliny, albo uszkodzili przy wprasowywaniu. W każdym razie robota całkiem łatwa i przyjemna.

IMG_20240319_100048.thumb.jpg.7110b7f57ab75b6e270a682cec79b13e.jpg

Edytowane przez raci
  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Kiwi 4ester napisał(a):

Mam od tego ludzi :upside-down-face_1f643-small:

Każdy szanujący się posiadacz Subaru a zwłaszcza Forestera ma ludzi od roboty :P inaczej nie stać by go było na utrzymanie Subaru :biglol:

  • Super! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...