Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem tachometr w szrotce, przygotowałem też nowe opony do montażu, w końcu 75 po dziadku do czegoś się przydadzą...

 

 

Przy okazji obadałem że naba nie była przykręcona co mnie mocno zaskoczyło, bo musiała tak jeździć z 10 lat....

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, taxus napisał:

Szczerze mówiąc nie wiem, wybierałem z przykładowych felg powieszonych na ścianie ;)

Zrobiłem tak samo :biglol: wchodzę, patrzę, felgi wiszą, pokazuje palcem mówiąc "w ten kolor poproszę" :D

  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Pontoniusz, czyli Legacy.

Rano przetarł z brudu felgi pod garażem (chusteczki nawilżane), i trasa do teściowej tam i powrót 350km.

Po drodze tankowanie i bajer z gościem od dziwnie specjalnej wersji. 

Ogólnie kupił 700KM Mustanga, a nie bardzo wie co to jest. 

A ja zagadałem, bo amerykańce, to też pasja, latam od 13 lat po zlotach i takiej wersji nie słyszoł, nie widział,tym bardziej, że w logo koteł jak w Hellcat w Dodge Challenger. 

IMG_20210910_212839.jpg

IMG_20210910_212810.jpg

IMG_20210910_193246.jpg

  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, hemi112 napisał:

Dziś Pontoniusz, czyli Legacy.

Rano przetarł z brudu felgi pod garażem (chusteczki nawilżane), i trasa do teściowej tam i powrót 350km.

Po drodze tankowanie i bajer z gościem od dziwnie specjalnej wersji. 

Ogólnie kupił 700KM Mustanga, a nie bardzo wie co to jest. 

A ja zagadałem, bo amerykańce, to też pasja, latam od 13 lat po zlotach i takiej wersji nie słyszoł, nie widział,tym bardziej, że w logo koteł jak w Hellcat w Dodge Challenger. 

 

 

IMG_20210910_193246.jpg

Kojot to kojot, u nas ich mało ale to nie jest jakieś mega wybredna wersja.

 

Nawiasem byłem kiedyś na Służewcu na targach starych aut, 10% na jakąś tam fundację, kumpel restoruje auta to się wybrałem bo byłem w wawie, wystawił piękną Grenię, fakt, rzadka w cholerę bo Essex w kontynencie, mega wypasiona opcja, do tego po pełnej odnowie włącznie z piaskowaniem całej budy (taki trik z Kielc, że mają komorę wielkości auta i po wywaleniu flaków wrzucają całe na bicze z piasku), 

 

No nic, licytacja trwa, wjeżdża jego sztuka, piękny żółty lakier, zaczyna się jatka na sali.... Gość przebił innych przy bodajże 230tys (jakieś 10 lat temu), podchodzę z kumplem gratulujemy, kumpel pyta czy jakiś mega fan marki (auto warte mniej jak stówkę wtedy) a koleś na to.....

 

 

...a bo wie Pan jak już przyjechałem to wypadalo coś kupić, a to miało znaczek forda i wiedziałem co to.....

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Pan Dziedzic napisał:

No nie gadaj że to lepsze od JGC WK ?? 

Lepsze? Czemu lepsze?

 

To jest do topienia w terenie, przecież nie będę ładnego jeepa w bagnie katował.

 

Ale nawiasem, nie ma tunelu środkowego i się mieszczę :) (trochę lipnie ale zawsze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kiwi 4ester napisał:

Wstawiłem dywanik na tunel :) dobra opcja jak ktoś przewozi małych milusińskich, którzy zamiast spokojnie siedzieć łażą między fotelikami :biglol:

IMG_20210911_171154.thumb.jpg.7175dadd99fbe16cd9fbca0ca0bdf526.jpg

 

IMG_20210911_183252.thumb.jpg.c76b579ee406725be6f5cdfdc4e88c4b.jpg

 

IMG_20210911_183259.thumb.jpg.4b4d9ee5dc476ba0e2672a0d4b5fde00.jpg

 

Duża zaleta - nie wali gumą :thumbup:

 

Nie wiem czy akurat do Twojego auta są ale ja kupiłem z allegro taki jednoczęściowy dywanik na tył. okala właśnie też tunel środkowy, tylko że to materiałowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Tinuviel napisał:

 

Nie wiem czy akurat do Twojego auta są ale ja kupiłem z allegro taki jednoczęściowy dywanik na tył. okala właśnie też tunel środkowy, tylko że to materiałowe. 

Bardziej stawiam na gumowe przez cały rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...