Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Aga napisał:

Doceniłam. 

 

Po jeździe próbnej Lexusem UX 250h, którego zakupem jest zainteresowana moja koleżanka (jeździłyśmy same), z radością wsiadłam do Forka...

 

3 minuty temu, Aga napisał:

Wykończenie wnętrza w tych dwóch samochodach jest nieporównywalne akurat. 

Ogólnie mi się to auto podobało, ale... ;)

 

Ciasne...ale własne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie dziś zmieniłem panel nawiewów na pół poliftowy ;)

 

IMG_20210913_113935.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zaległości to znów robiłem obliczenia na zegarku i bardzo ładna suma jak na pełnoletnie SG :P

Teraz czekam na kolejną dyszke :biglol:

IMG_20210827_095055.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Aga napisał:

Doceniłam. 

 

Po jeździe próbnej Lexusem UX 250h, którego zakupem jest zainteresowana moja koleżanka (jeździłyśmy same), z radością wsiadłam do Forka...

Nie wiem co masz ale nowy forek nie jest fajny, ale za to XV mi się bardzo spodobał, taka impreza na sterydach.

 

Choć przyznam że w tej cenie to już można poszaleć....

 

 

IMG_20210804_131257.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, skwaro napisał:

 Mam taki seryjnie ;)

Właśnie z takiego jak Twój to dziś wytargałem :D i jeszcze fotele ale o tym kiedy indziej ;)

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Orear napisał:

18 letni samochód z takim przebiegiem? ;o To rozrząd jeszcze zakładany w fabryce? /s :biglol:

Owszem, nie kręcony. A rozrząd zrobiony po zakupie trzy lata temu jak miał 82kkm ;)

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kiwi 4ester napisał:

Dzięki :)

Jak pykniesz lekko manetkę to mruga też żaróweczka kierunkowskazu obok prędkościomierza i jest normalnie dźwięk kierunkowskazu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, matmat napisał:

Dzięki :)

Jak pykniesz lekko manetkę to mruga też żaróweczka kierunkowskazu obok prędkościomierza i jest normalnie dźwięk kierunkowskazu?

Kierunek mruga, dźwięku przerywacza nie ma. Kwestia przyzwyczajenia. Choć, żeby szło przez przerywacz to by pewnie trzeba do niego plus dociągnąć, ale aż tak się nie zagłębiałem. Za chwilę siądę do kompa i będę robił DIY :thumbup:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, skwaro napisał:

Skórzane z SG przedlifta po małym lifcie w 2005

O takich mówimy?

323a52d7474982a2ac8202345758.thumb.jpeg.350a0670bb0c70e3b4a9548ed438efe8.jpeg

 

Jeśli tak, to cholery strasznie za mną chodzą :biglol: z tego co się jeszcze orientuję to są jeszcze z krótszym siedziskiem, ale dla kierowcy w prądzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kiwi 4ester napisał:

O takich mówimy?

323a52d7474982a2ac8202345758.thumb.jpeg.350a0670bb0c70e3b4a9548ed438efe8.jpeg

 

Jeśli tak, to cholery strasznie za mną chodzą :biglol: z tego co się jeszcze orientuję to są jeszcze z krótszym siedziskiem, ale dla kierowcy w prądzie.

Tak, te, robili je tylko przez rok, w poliftach już są inne, popsute. Ja mam te u siebie. Te z elektryką są z Legacy/OBK i trochę się różnią ;)

Edytowane przez skwaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, faza20 napisał:


Ja także jestem z nich bardzo zadowolony, chociaż pierwszy montaż nie był łatwy.

4d66eb09dc8699b3b86e6d0d58cdaab7.jpg

8e6d9187185b5349cd652776a930282c.jpg

na pewno lepsze ramki, niż klasyczne, grube pasztety - szczególnie z jakimiś wiejskimi reklamami ASO itp.. ale moje grubiańskie łapy połamały jedną ramkę przy próbie wyciągnięcia tablicy a i montaż do przyjemnych nie należy. Dlatego dla mnie 50 cebuli za to coś to przegięcie. Te co mam kosztują połowę a są bardzo łatwe w montażu i wyglądają jeszcze lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Aga napisał:

To nie oznacza, że w Lexusie jest 

 

;)

 

Trochę jest. Jeżdżę Lexem NX z 2017, wykończenie z jednej strony świetne (np. skóry, obszycie deski itp.) z drugiej dramat - boczki w drzwiach trzeszczą jak w Zaporożcu, ledwo kolanem posmyrasz... automat dramat, turbosilnik pali 12 litrów przy normalnej jeździe w mieście, 11 na trasie... w trybie ECO (lol). Hybryda, którą testowałem za to stała w miejscu a nie jechała jeśli chodzi o osiągi. Taki samochód typu LOVE/ HATE, zupełnie jak Subaru :D

 

241670819_1168626293544036_1005166292273544773_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Kiwi 4ester napisał:

O takich mówimy?

323a52d7474982a2ac8202345758.thumb.jpeg.350a0670bb0c70e3b4a9548ed438efe8.jpeg

 

Jeśli tak, to cholery strasznie za mną chodzą :biglol: z tego co się jeszcze orientuję to są jeszcze z krótszym siedziskiem, ale dla kierowcy w prądzie.

Bardzo podobne do moich , tylko u mnie krótsze siedzisko. Wygodne i komfortowo trzymają w zakrętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...