Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Ponabijałem się z komentatorów wideło  Subaru w terenie

 

https://www.facebook.com/235500323215275/posts/4235678806530720/

 

Ps akurat Subaru świetnie nadaje się w błoto, ale brak modów zabija zabawę

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie zapytać, żeby nie zaśmiecać forum. Myślę, że to jest odpowiednie miejsce:) Strasznie mi się przez ostatni rok zapuściły śruby od kół. Całe na zewnątrz są pokryte rdzawym nalotem. Macie pomysł co zrobić, żeby je odświeżyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Lipton napisał:

Nie wiem gdzie zapytać, żeby nie zaśmiecać forum. Myślę, że to jest odpowiednie miejsce:) Strasznie mi się przez ostatni rok zapuściły śruby od kół. Całe na zewnątrz są pokryte rdzawym nalotem. Macie pomysł co zrobić, żeby je odświeżyć?

Masz na myśli śruby, na których mocuje się koło? Szczotkę drucianą kup za dychę. Jak gwint nie jest zjechany to zakładaj koło i tyle, jeśli gwint zjechany to wymienić. Tego się nie smaruje, nie maluje. Jeśli już chcesz dać im drugie życie to można oddać do galwanizacji/ocynku - ale to chyba szkoda zachodu, nowe nie są drogie. 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Lipton napisał:

@OrearTak, źle się wyraziłem, bo w zasadzie to nie śruby a nakrętki. Właśnie o taką odpowiedź mi chodziło, bo nie wiedziałem czy czymś to można pomalować, czy nie ma sensu. To oczyszczę i zobaczę po zimie:)

Kup nowe, komplet to 40-50 pln. A będą ładne czarne.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno wleciały nowe łączniki, hamulcownia z tyłu DBA, i kilka pierdółek. Wszystko u @irektob.

Ostatnio mi teściowa mówi, czy nie chce sprzedać Subarki i kupić innego auta... 
Nie wziąłem tego zbytnio do siebie. :evil2:

 

123456.PNG.94c3b3cf84765ba30ee4747ec90b5325.PNG

  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem progi z Szrotki, dopiero teraz widać ile to auto ma prześwitu.

 

Dodatkowo grzebałem przy zrąbanym krokowym (gniazdko do wymiany) i czujniku temp (nie miałem okazji sprawdzić czy działa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Maciek Niemy napisał:

 

Co to jest kierowalność?:biglol:

 

 

Znam gościa, który zna na to odpowiedź :biglol:

dwud8diz3agb2e32g2ngzbn3fbqmsm7t.jpg.11276d17746be0b4e2078ea1ffe3dd31.jpg

Od czasu do czasu jeżdżę, aby się o tym samemu przekonać i choć ceny na stacjach wydają się być wygórowane, to jednak transportowcy z TIRów i dostawcy chleba są zadowoleni, ponieważ dostarczają wysoką jakość usługi, 

 które po przeliczeniu na pracownika wychodzi, że chętnie podnoszą pensję, a sami pracownicy nie narzekają, bo mogą za tę samą pracę zatankować więcej paliwa, 
a dzięki temu pojechać na wakacje, gdzie wcześniej był z tym problem.

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Kiwi 4ester napisał:

 

Znam gościa, który zna na to odpowiedź :biglol:

dwud8diz3agb2e32g2ngzbn3fbqmsm7t.jpg.11276d17746be0b4e2078ea1ffe3dd31.jpg

Od czasu do czasu jeżdżę, aby się o tym samemu przekonać i choć ceny na stacjach wydają się być wygórowane, to jednak transportowcy z TIRów i dostawcy chleba są zadowoleni, ponieważ dostarczają wysoką jakość usługi, 

 które po przeliczeniu na pracownika wychodzi, że chętnie podnoszą pensję, a sami pracownicy nie narzekają, bo mogą za tę samą pracę zatankować więcej paliwa, 
a dzięki temu pojechać na wakacje, gdzie wcześniej był z tym problem.

 

Zapomniałeś dodać coś jeszcze o emeryturach ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Zajonc napisał:

Kupiłem przez znany portal alledrogo i w wiadomości do sprzedającego opisałem sytuację.

I jest taka o jaką chodziło

 

To tak jak ja tylko mi wysłali i tak czarną : ] chyba sporo osób miało podobnie, może w końcu się ogarnęli z tymi kolorami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...