Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

szubaru napisał/a:

pozdrawiam srebrną Imprezę kombi -PIĘKNY WYDECH -plac teatralny przed chwilą.

i niebieskie STI to samo miejsce tylko ciut ciszej było.minutę później.

 

bugeye ? Jechalem kolo tej godziny w strone miodowej i tak sobie mysle czy to moj wydeszek zostal tak pochwalony

 

wychodzi,że Twój.nie widziałem przodu a jechało Subaru w stronę miodowej.aż miło było posłuchać :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam niebieskie GT z duzym skrzydlem rej GKA .... dzis tak okolo 14 chyba bylo moze 15, na skrzyzowaniu Wały Jagiellońskie/Targ Drzewny. Tomir?

 

Hej , to nie ja. Ja mam srebrne GT z naleśnikiem. Tego niebieskiego w mojej wiosce nie widuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue GT z 555 na boku pozdrawiam. Wczoraj około 15 w Mysiadle. Wyjazd od strony CzteryTurbo ;)

 

Mstar, odpozdrawiam, ale ludzi to Ty nie poznajesz :mrgreen: I to wyjazd jest z mojej wioski a nie z nie-ASO :wink:

 

 

P.S A z boku sa gwiazki a nie 555 :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiamy serdecznie bordową oświniaczoną Imprezkę (DNL :?:) , z którą się spotkaliśmy na Płockiej dziś przed 16 i dojechaliśmy razem do ronda Dmowskiego.

Oczywiście kiwki były :cool:

 

Widziałem w lusterku ten niezły manewr na Płockiej :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiamy serdecznie bordową oświniaczoną Imprezkę (DNL :?: ) , z którą się spotkaliśmy na Płockiej dziś przed 16 i dojechaliśmy razem do ronda Dmowskiego.

Oczywiście kiwki były :cool:

 

Widziałem w lusterku ten niezły manewr na Płockiej :twisted::mrgreen:

 

ja tez pozdrawiam :)

 

Zobaczyłem cie jak zjeżdżałem z krawężnika wyposażony w krate browaru z monopolu przy górczewskiej*, a potem starałem się was dogonić. Na światach autobus zasłonił wszystko tak ładnie, że myślałem że już poleciałeś dalej, ale nie, gdzieś tam świnka się pojawiła ;)

 

 

Pozdrawiam też:

- Legacy GL >1994 wiśniowe na górczewskiej z blond kierowniczką (która jednak nie chciała nawązać kontaktu wzrokowego mimo zbieżności koloru naszych blach ;) )

-Forester >2005 na Andrzeja Boboli. Kontakt wzrokowy został nawiązany na światałach, ale pani za bardzo nie wiedziała o co cho :)

-no i standardowe na Maćkasubru i ogorassa spotkanych na topieniu burej suki z motorzystami ;)

-ostatnie najmniej miłe do Forka w dyszlu stojącego z jakims innym samochodem i policja na krzyżówce Al.Jerozolimskich i Jana Pawła II koło dworca centralnego, pod estakadą. Mam nadzieje, że nic poważnego się nie stało.

 

* browar z Ciechana. BAAAAAAAARDZO POLECAM.Przefantastyczne piwka robią. Właśnie wypiłem stouta i zaraz biorę się za miodowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam niebieskie GT z duzym skrzydlem rej GKA .... dzis tak okolo 14 chyba bylo moze 15, na skrzyzowaniu Wały Jagiellońskie/Targ Drzewny. Tomir?

 

Hej , to nie ja. Ja mam srebrne GT z naleśnikiem. Tego niebieskiego w mojej wiosce nie widuje.

 

A to tego nie wiedzialem tylko tak skojarzylem GTek, Kartuzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla ekipy z (granatowego? czarnego ?) bugeye'a kombi z ktorym jechalismy wczoraj wieczorem al. niepodleglosci do centrum :cool:

czarnego :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tez pozdrawiam :)

 

Zobaczyłem cie jak zjeżdżałem z krawężnika wyposażony w krate browaru z monopolu przy górczewskiej*, a potem starałem się was dogonić. Na światach autobus zasłonił wszystko tak ładnie, że myślałem że już poleciałeś dalej, ale nie, gdzieś tam świnka się pojawiła ;)

 

Ja Cię zauważyłem dopiero w lusterku jak stawałeś za autobusem na lewym pasie i nawet powiedziałem do narzeczonej, że jakaś ładna Imprezka parę samochodów za nami się ustawia :cool:

 

A piwko Ciechan, potwierdzam.. wyborne :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla ekipy z (granatowego? czarnego ?) bugeye'a kombi z ktorym jechalismy wczoraj wieczorem al. niepodleglosci do centrum :cool:

czarnego :cool:

Pozdrawiamy rowniez ekipe ze srebrnego WRX/STI, gdyby nie te swiatla na swietokrzyskiej to pewnie na woli bysmy sie dopiero zatrzymali hehehe

 

Przy okazji bardzo goraco pozdrawiamy grafitowa Corvette od Dr. Vette i zyczymy trakcji :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suba. Pozdrowienia dla niebieskiej subarki na złotych felgach(chyba 12-tka ) w Ustroniu przed 13-tą.Byłem na CPN-nie i słyszę chyba będzie burza!!! wyglądam przez szybę,- a to Subaru przemknęło.Pozdrawiam też czarnego Legasia w kombiku mijanego o 12-30 rej SH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue GT z 555 na boku pozdrawiam. Wczoraj około 15 w Mysiadle. Wyjazd od strony CzteryTurbo ;)

 

Mstar, odpozdrawiam, ale ludzi to Ty nie poznajesz :mrgreen: I to wyjazd jest z mojej wioski a nie z nie-ASO :wink:

 

 

P.S A z boku sa gwiazki a nie 555 :cool:

 

 

Trochę sie zamyśliłem... Choć domyślalem sie, że to możesz być Ty. Tym bardziej pozdrawiam! A z tymi gwiazkami żartujesz !!!???

 

 

Dobramagilla, to Ty jechałeś wczoraj katowicką swoją srebrną strzała z pasażerka u boku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...